Şimdi Ara

Powercolor 4830 1 GB 256 bit aldım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
594
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler powercolor 1 GB 256 bit ekran kartı aldım sizce nasıl yardım ederseniz çok sevinirim bide Crysis 3 gibi oyunları açar mı?

• dx 11 olmadığı için açmaz :S
  • tiamu27 kullanıcısına yanıt
    malesef keşke 2.elden bir 5770 alsaydınız.
  • 100 liraya 2.el 6850 aldım ben keşke sende öyle bişey bulsaydın.
  • neden ki bu kötü mü?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 52444327540

100 liraya 2.el 6850 aldım ben keşke sende öyle bişey bulsaydın.

0 aldık kardeşi garantiside var ama
    iyi kart ama dx11 destegi yok be kardeşim bundan sonra çıkacak oyunlar dx11 ister senin kartta açmıyacak.
  • 4 ram Gb attırdım yinede açmaz mı?

Peki hangi oyunları acar?
  • hesini açar sadece crysis 3 need for speed rivals gibi dx 11 isteyen oyunları açmz indirirken oyunların dx sürümüne bak dx 11 le çalışan 5-6 oyun var. gerisini oynarsın.
  • Bunları oynamayız usta gücümüz buna yetti ama yinede iyi ekran kartı demi senin görüşünce?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tiamu27

4 ram Gb attırdım yinede açmaz mı?

Peki hangi oyunları acar?

isterseniz ekran kartını 100GB yapın yine açmaz çünkü ekran kartı api desteğinde ve genel performansında bellek ve bit miktarının hiç bir önemi yoktur.
  • quote:

Bunları oynamayız usta gücümüz buna yetti ama yinede iyi ekran kartı demi senin görüşünce?

Demek istediğimiz aynı paraya bundan çok daha iyisi alınabiliyor, siz bu kartı almakla yanlış bir tercih yapmışsınız, çok eski nesil bir kart gerek ısınma , gerek güç tüketimi şuanki güncel kartlara oranla fazla olur, diğer yandan eski nesil olduğundan güncel oyunlarda api desteklemediği için , oyunu bile açamazsınız.
    dx10 destekleyen oyunları açar fakat dx11 olan oyunalrı açmaz isterseniz 100 gb ram takın arkadaşın dedigi gibi.
  • iyide bilgisyarcı açar dedi güzel olur dedi biz cafeler bundan baya verdik bir sürü oyun açtı dedi almakla kötümü yapmışım
  • quote:

iyide bilgisyarcı açar dedi güzel olur dedi biz cafeler bundan baya verdik bir sürü oyun açtı dedi almakla kötümü yapmışım

Yine bir bakkal mağduru. Eminim ki 4 cigolayt bu her oyunu açar da demiştir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • B.M.W kullanıcısına yanıt
    o kadar mı kötü kardeş yav kötümü aldım
  • Kart kötü değil. Sürümü kötü. Dx. 11 desteklemiyor. Dolayısı ile şuanlık bazı güncel oyunları ilerde de neredeyse tüm oyunları oynatamayacak hale gelecek.
    kart kotu demiyorum diyorumki dx11 olan oyunlari acmaz digerlerini acar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaslar bende bi konu actim ama bakan olmadi.ekran kartim yandi yeni 100-150 arasi bi ekran karti ariyorum 2.elde olur ac3 black flag bf serisi gibi oyunlari oynamayi istiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cahillik çok çok kötü bir şey ya biz de bilmezdik okuya okuya öğrendik yazık olmuş mahallenin usta kurnaz çakal bilgisayarcısı giydirmış arkadaşa
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.