Şimdi Ara

POWERADE'DEN ÇANTA KAZANIN(KAZANANLARI BEN SAYAMADIM GEL SENDE KAZAN ) (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
606
Cevap
0
Favori
17.102
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: tracy

arkadaşlar ilk formu doldururken bilgileri girip gönder diyorum öylece kalıyor nedir çözümü

Firefox kullan.
  • quote:

arkadaşlar ilk formu doldururken bilgileri girip gönder diyorum öylece kalıyor nedir çözümü

aynen
  • Buyrun dostlar;ben 4 çantamı alıp gidiyorum.Bir kişi eksik olunca herkese çanta çıkarUmarım içinde haset duygusu olmayan dostlara çıkar çanta...

Açgözlülükle suçlayanlara: Öyle bir his besliyor olsaydım bu adresi ne msn aracılığıyla dağıtırdım,ne de nondeux adına tekrar tıklamazdım

Kolay elsin,bol şans

• quote:

Orjinalden alıntı: Eh®imeN

quote:

Firefox kullan.

firefox ile oldu teşekkürler

• 125-150 arası denedim bendemi bi sorun var acaba
  • Haber için teşekkürler. 3. denememde kazandım. Bu arada çantayı alan varmı? Nasıl bişey bilen varmı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Tendürek

Haber için teşekkürler. 3. denememde kazandım. Bu arada çantayı alan varmı? Nasıl bişey bilen varmı?

Kampanya henüz yeni..Ama çantanın küçük bir resmi sitede var ;)
  • quote:

Orjinalden alıntı: Tendürek

Haber için teşekkürler. 3. denememde kazandım. Bu arada çantayı alan varmı? Nasıl bişey bilen varmı?

Şanslıymışsın ya.. Ben 35. denememde alabildim ancak..
    Çanta forumdan kimseye daha gelmemiştir heralde daha bugün duyuruldu..
  • mail hemen gelmiyor mu 4-5 kere denedim gelmedi bişey (yahoo)
  • quote:

mail hemen gelmiyor mu 4-5 kere denedim gelmedi bişey (yahoo)

hmn gelmesi lazım hotmail denesene
  • quote:

mail hemen gelmiyor mu 4-5 kere denedim gelmedi bişey (yahoo)

Hemen geldi Spam/junk klasörüne de bak..
  • ya bir kişi aynı üyelik ve aynı telefon numarası ile birden fazla kazanabiliyormu yoksa bir sınırlama var mı acaba?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Aytürk

Buyrun dostlar;ben 4 çantamı alıp gidiyorum.Bir kişi eksik olunca herkese çanta çıkarUmarım içinde haset duygusu olmayan dostlara çıkar çanta...

Açgözlülükle suçlayanlara: Öyle bir his besliyor olsaydım bu adresi ne msn aracılığıyla dağıtırdım,ne de nondeux adına tekrar tıklamazdım

Kolay elsin,bol şans

Çekemeyenler anten taksın bırak kardeş şansı olan insan kazanır...kazanamayacak adam ne kadar tırmalasada kazanamaz

• quote:

Orjinalden alıntı: vaynett

ya bir kişi aynı üyelik ve aynı telefon numarası ile birden fazla kazanabiliyormu yoksa bir sınırlama var mı acaba?

Tel. no vermene gerek yok ...aynı emaille katıl bişi olmaz
  • Bende kazandım fakat cep telefonu fln yazmadım sadece email adresimden ulaşabilirler heralde nası ulaşıcaklar acaba :)
  • @Aytürk
    Ya sen hani 4.den sonra son demiştin?

Beni ilgilendirmez de söz verdin yani...
  • abi olamaz ya bu kampanyayı yeni görüyom

albeniye asıldıydım

birazda buna asılıyım
  • quote:

Orjinalden alıntı: Meyan

quote:

Orjinalden alıntı: Aytürk

Buyrun dostlar;ben 4 çantamı alıp gidiyorum.Bir kişi eksik olunca herkese çanta çıkarUmarım içinde haset duygusu olmayan dostlara çıkar çanta...

Kolay elsin,bol şans

Çekemeyenler anten taksın bırak kardeş şansı olan insan kazanır...kazanamayacak adam ne kadar tırmalasada kazanamaz

Eyvallah kardeşim.Şimdi bizi aynı IP'den falan da sanırlar ya;neyse merak eden yöneticilere özel ileti yollasın

• Kazandımm..konuyu açan arkadaşa teşekkürLer

POWERADE'DEN ÇANTA KAZANIN(KAZANANLARI BEN SAYAMADIM GEL SENDE KAZAN )
  • quote:

Orjinalden alıntı: SpikeR_^^

@Aytürk
    Ya sen hani 4.den sonra son demiştin?

Beni ilgilendirmez de söz verdin yani...

Doğru;sonra baktım şans var..Şansımı zorlamaya karar verdim..Buraya yazmadan zorlamaktansa,yazayım,hem de devam edeyim dedim.Forumdan eleman da dedi abi dağıtalım diye..Tamam demiştim.Ama bıraktım

FtLRhyMeR hayırlı olsun üstad

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aytürk -- 9 Mayıs 2008; 19:51:39 >

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.