Şimdi Ara

Power Switch Nasıl Yapılır ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
851
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam arkadaşlar. Elimde eski bir makina var ve kasanın power düğmesi bozuk. Gidip sağda solda aramak yerine bunu kendim yapabilir miyim, yada sistemi başlatmak için neler yapabilirim. Malum basit bir devre ama emin olmak lazım

• eski bir makina derken pc dediğini kastettin sanırım.Kasanın power düğmesi bozuksa normal bi switch alarak bunun uçlarını psu daki yeşil ve siyah kablolara bağlamak koşuluyla bi anahtarlama yapabilirsin sanırım
  • Evet makinadan kastım PC Power'dan değilde power butonuna giden kablolar ile bir çözüm buldum ve çalıştırdım. Kabloları bir saniyeliğine birbirine deydirip çekince sistem açıldı. Çalışma mantığınıda kavrayınca buraya bi tükenmez kalem mod yaparım artık Yardımın için teşekkür ederim
  • quote:

Orjinalden alıntı: Blitz

Evet makinadan kastım PC Power'dan değilde power butonuna giden kablolar ile bir çözüm buldum ve çalıştırdım. Kabloları bir saniyeliğine birbirine deydirip çekince sistem açıldı. Çalışma mantığınıda kavrayınca buraya bi tükenmez kalem mod yaparım artık Yardımın için teşekkür ederim

tabi oda bi çözüm yolu Kolay Gelsin

• Alet çantasında tükenmez kalem mod yapmak için küçük bir bakır plaka ararken birşey gördüm ve kafamda birsürü ampül patladı Sanırım bu daha iyi oldu işte karşınızda KAPI ZİLİ MOD ve gayet güzel çalışıyor

Power Switch Nasıl Yapılır ?
  • quote:

Alet çantasında tükenmez kalem mod yapmak için küçük bir bakır plaka ararken birşey gördüm ve kafamda birsürü ampül patladı Sanırım bu daha iyi oldu işte karşınızda KAPI ZİLİ MOD ve gayet güzel çalışıyor

[simage]http://img89.imageshack.us/img89/7474/dsc000078vp.jpg[simage]

Has Türk olduğun bu resimle ıspatlandı Karadeniz taraflarında olma ihtimalinde var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hannibal -- 29 Mart 2006; 9:32:35 >

• işte budur!!

yüz yılın ilk büyük icadı

elin dert görmesin
    quote:

Orjinalden alıntı: hannibal

quote:

Alet çantasında tükenmez kalem mod yapmak için küçük bir bakır plaka ararken birşey gördüm ve kafamda birsürü ampül patladı Sanırım bu daha iyi oldu işte karşınızda KAPI ZİLİ MOD ve gayet güzel çalışıyor

[simage]http://img89.imageshack.us/img89/7474/dsc000078vp.jpg[simage]

Has Türk olduğun bu resimle ıspatlandı Karadeniz taraflarında olma ihtimalinde var

quote:

ha iyi oldu işte karşınızda KAPI ZİLİ MOD ve gayet güzel çalışıyor

• manyak olmuş bence bence bu işin patentini al
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.