Şimdi Ara

Power Support Air Jacket (Siyah) iPhone 6 Plus/6s Plus (29,7TL) [Turkcell]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
4
Favori
3.058
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Power Support Air Jacket 2 iPhone 6 Plus/6s Plus (27 TL) [Turkcell]

Üreticinin Adresi:https://www.powersupportintl.com/air-jacket-clear-for-iphone-6-6s-plus/

Apple Türkiye Fiyatı ;https://www.apple.com/tr/shop/product/HHQK2ZM/A/iphone-6-plus-6s-plus-i%C3%A7in-power-support-air-jacket-2

iPhoneDo'yu bilen bu markayı bilir . Kaliteli bir marka eğer 7 Plus için bir indirim olsa kesinlikle değerlendirirdim .

http://www.turkcell.com.tr/cihazlar/aksesuarlar/power-support-air-jacket-2-iphone-6-plus6s-plus-koruyucu-kilif

Şefaf versiyon bitti almak isteyen için şuan siyah versiyon var.(29.7TL)
    http://www.turkcell.com.tr/cihazlar/aksesuarlar/power-support-air-jacket-iphone-6-plus6s-plus-koruyucu-kilif?place=device_category

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nomox1 -- 9 Temmuz 2017; 21:12:30 >

• Uyduruk telefoncuda 2 lira silikonun ne farkı olabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Silikon değil bunun maddesi, sert. Benim tek kullandığım kılıftı bu 5S aldığımda. Gerçekten müthiş bir hissiyatı var ve çok sağlam. 6 ve 6S'i olanlar kaçırmasın bence. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: cumuut

Uyduruk telefoncuda 2 lira silikonun ne farkı olabilir

Ben de aldığımdan beri AliExpress'ten aldığım $0.5-$1 silikon ürünleri kullanıyorum, galiba tek farkı hemen sararmaması olacaktır.
  • Başlığı görünce iPhonedo yazmaya gelmiştim ama konuyu açan arkadaş yazmış Power Support bir Japon markası olup ürünleri oldukça kalitelidir. Ucuz olsun diyen tabi ki Aliexpress'ten alır ancak kalite olarak yanına yaklaşamaz.
  • Spigen'in şeffafını kullanıyorum hafiften sarardı sanki... değer mi acaba bunu almaya

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • düşmelere karşı güven vermedi muhtemelen korumayacaktır ama çizilmelere karşı koruyacaktır
  • Hurda pazarından sert plastiğini 50 kuruşa almıştım birkaç yıl önce. Kaliteli olduğu belliydi ama silikonunun bile bu kadar pahalı olduğunu bilmiyordum

• quote:

Orijinalden alıntı: cumuut

Uyduruk telefoncuda 2 lira silikonun ne farkı olabilir

iphoncunun ne işi var uyduruk telefoncuda
  • mahmut716 kullanıcısına yanıt
    İphonecu degilim bir gaflet sonucu iphone aldim pişmanım

• güzel fiyat. eski kasa için olsaydı şeffafından alırdım.
  • Orijinal Spigen aldım ilk defa 60 tl para verdim görüntüsü Harika idi çerçevesini metal diye almıştım gören bende alayım bundan diyordu taki telefon parke üzerine düşene kadar çok çok sağlam gözüken kılıfın çerçevesi kırıldı metal sanılan çerçeve plastik miş taş gibi kılıf diyordum orijinal diyordum yanılmışım verdiğim paraya çok acıdım bir daha hayatta orijinal kılıf almam şimdi 10 tl ye kılıf aldım hiç farkı yok buradaki silikon kılıfında farklı olacağını sanmam koruyucu gözükmüyor ince ayrıca sararma olayı çakmalardan bir nebze daha uzun gider sonunda buda çizilecek ve sararacak

• Eğer o çerçeve kırılmasaydı çarpmanın enerjisi belki de telefonun ekranının boylu boyunca çatlamasına sebep olacaktı. Kılıf gayet işini yapmış gibi. Giden 60 TL'ye değil, kurtardığınız telefona sevinmelisiniz bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratcan1981

Orijinal Spigen aldım ilk defa 60 tl para verdim görüntüsü Harika idi çerçevesini metal diye almıştım gören bende alayım bundan diyordu taki telefon parke üzerine düşene kadar çok çok sağlam gözüken kılıfın çerçevesi kırıldı metal sanılan çerçeve plastik miş taş gibi kılıf diyordum orijinal diyordum yanılmışım verdiğim paraya çok acıdım bir daha hayatta orijinal kılıf almam şimdi 10 tl ye kılıf aldım hiç farkı yok buradaki silikon kılıfında farklı olacağını sanmam koruyucu gözükmüyor ince ayrıca sararma olayı çakmalardan bir nebze daha uzun gider sonunda buda çizilecek ve sararacak

Tamam işte, kılıf yerine telefonun kırılsaydı daha mı iyi olacaktı amacı bu zaten bu kılıfların.. Darbeyi emmesi. Garip insanlarsınız ne yapmasını bekliyorsunuz paraşüt açmasını mı ?

• KURSAD. kullanıcısına yanıt
    parke üzerine yarım metreden düştü Aynı mesafeden en adi telefon parke üzerine düşse kılıfsız olsa bile birşey olması imkansız metal çerçeve diye sert plastik kılıf alıyoruz çat diye kurulması mı lazım 50 cm yok birde silikon çerçevesi plastik o mesafeden kendisi kırılan kılıf acaba 2 metreden betona düşse nasıl koruyacak sen olayı anlamamışsın

• 5S için 3 yıl boyunca kullandım bu modeli.Çok memnundum çok .2 kere düştü bir şey olmadı.
    Şimdi 6 için arıyourm ama pek bulamıyorum.Gerçi telefonu pek düşürmem ama artık almak lazım fiyatlar uçak hızını geçti bir şey olmamalı telefona.

Nereden bulabilirim ? Hem SE hem 6 için arıyorum.Aliexpress olmasın çünkü oradan vergi ile gelecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

5S için 3 yıl boyunca kullandım bu modeli.Çok memnundum çok .2 kere düştü bir şey olmadı.
    Şimdi 6 için arıyourm ama pek bulamıyorum.Gerçi telefonu pek düşürmem ama artık almak lazım fiyatlar uçak hızını geçti bir şey olmamalı telefona.

Nereden bulabilirim ? Hem SE hem 6 için arıyorum.Aliexpress olmasın çünkü oradan vergi ile gelecek.
    10 dolarlık ürüne ne vergisi alacaklar
  • quote:

Orijinalden alıntı: CeyKalDa

10 dolarlık ürüne ne vergisi alacaklar

Alıntıları Göster
    3-5 şey daha alırsam o zaman vergi gelir .çünkü almışken şunu da alayım derim yani biliyorum kendimi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.