Şimdi Ara

Post kasma bölümleri,Gereksiz konular ve Bu konuların popülere girmesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.545
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • birisi kayıt olalı 8 ay olmuş 4000 mesajı var.
    diğeri kayıt olalı 17 gün olmuş 450 mesajı var.

post kasmak olur da bu kadar mı olur kardeşim.Alın birbirinizin telefonunu sabaha kadar mesajlaşın.
    bunun gibi konular yüzünden popüler konularda görünmesi gereken konular görünmüyor.

Neymiş kahramanları savaştırıyorlarmışmış.
    https://forum.donanimhaber.com/thanos-vs-superman-fist-fight-h2h--134963408-7#135007457

Dh yönetiminden talebim bu konuların popülere alınmaması.Bunlar yüzünden daha önemli konuları kaçırıyoruz.
    Diğer talebim bu bölümde atılan mesajların mesaj hanesine eklenmemesi diğer bölümlerde olduğu gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caneycaney -- 16 Eylül 2018; 13:20:7 >

• Ulke ve dünya gündeminde Günlerdir ilgilenilmeyen şikayetler var. Onaya düşen konu neredeyse 10 gündür aktif olarak yazılıp çizilip tartışma yapılmaya devam ediyor
    Troller bölümü darma duman etti hakaretler küfürler Atatürk düşmanları tehditler havada uçuşuyor.

Bı ilgilenseniz diyorum. Desteğe yazdım oraya da bakan yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Thanos -- 18 Eylül 2018; 13:43:32 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herhangi bir ilgilenme yok.
  • caneycaney kullanıcısına yanıt
    Biz de post kasalım hocam en iyisi. Benim de hiç hoşuma gitmeyen bir bölüm. Konu Dışı'na alınsın bari de postlar sayılmasın.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.