Şimdi Ara

Post Apocalyptic Filmler Sevenler Kulübü (Kıyamet Sonrası Dünyası) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
5.547
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ben efsaneyim ile başladım bu türü sevmeye sonra 28 gün sonra ve 28 hafta sonra ardından The road Bunlar izlediklerim ama arşiv sağlam daha izlenecek çok film var. 12 Maymun, the book of eli Escape from newyork Dramdan sonra en sevdiğim film türü.

Daha çok izlemiştim halbuki aklıma gelmedi :(
    the day after tomorrow'da galiba bu türden olsa gerek. Otobüste yolculuk yaparken izlemiştim bunuda çok güzeldi :)
    Land of the dead var zombili film arayanlara
    Siyah beyaz 1964 yılı bir film The Last Man on Earth. Zombiler varmış ben henüz izlemedim. 2 gün önce gördüm. Şimdi gördüm youtubeda renkli versiyonu var nasıl oluyorsa artık

Son olarakhttp://en.wikipedia.org/wiki/List_of_apocalyptic_and_post-apocalyptic_fiction

@duygusal-adam Filmin kapana baktım sadece indirmeye başladım. Güzel gibi saolasın

@midgardxxx Dizi olarak Elektrik yok diyince aklıma revolutions geldi benimde :)

• Cok severim hele yoklukta siginacak yer yiyecek yemek falan bulduklarinda filmdekiler kadar sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Luca Brasi -- 12 Temmuz 2013; 15:26:55 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben efsaneyim tadında film yok malesef
  • Tek Mekan, Yaşam Mücadelesi, Post-Apokaliptik, özellikle yeni (2000 yılından sonra) filmler için liste yaptım.

http://www.turkcealtyazi.org/liste/F2hMnkeG-9Q

Burada olmayan beğendiğiniz film varsa ekleyebilirim. Bunlar sadece benim izlediklerim.
  • mad max 1-2

mad max 3
  • konuyu hortlatmış gibi olucak ama bende bu tarz filmleri çok seviyorum özellikle hikayesi metro 2033 gibi olan filmleri dünya yerle bir olmuş ve hayatta kalmaya çalışıyorlar, bildiğiniz film oyun varsa öneririmsiniz başka
  • blade runner en iyi örneğidir bana göre.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.