Şimdi Ara

pos makinesi gün sonu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
30
Cevap
1
Favori
67.994
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • önemli olan günsonu yapıldıktan sonra işlem yapılmaması. sabah geldiğinde hiç işlem yapmadan günsonu alırsan yine birşey olmaz. eğer günsonu almadan ertesi gün devam edersen kasada birgün açık çıkar ertesi gün fazla.
  • gün sonu ne erken alınca ne oluyor geç alınca ne oluyor ?
  • bizim pos otomatik alıyor arayın şubeyi ayarlatın saat 23,30 da kendisi veriyor gün sonunu oh mis :D
  • para sirketin hesabina ertesi gun gecmis olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mabed528

Arkadaşlar biz işyerindeki pos cihazını haftada bir kez falan kullanırız, her gün gün sonu almaya gerek var mı yoksa haftada bir kestiğimiz için günsonu değil de haftasonu mu alalım? :D Grup kapama ile günsonu aynı şey mi???

Bizim işyerinde işlem yapacağımız zaman gun başı yapıp o günün sonunda gunsonu alırdık arada işlem yapmayacaksak hiçbir sey yapmazdik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MB-CLS

para sirketin hesabina ertesi gun gecmis olur.

+1
  • şirket parayı 20 sinde alacaksa 21 inde alır 1 gün geç kalır yani tek sorun bu
  • arkadaşlar ben yeni kasiyerliğe başladım bir markette. daha başlayalı bir hafta olmadı işe bugun 400 tl açıgım çıktı.. 5 olsa 10 olsa anlıcam ama 400 diye açık mı olur tam olarak..
    346 yada 399 gibi sayılar olsa anlicam da..
    kasayı saydım kasa alırken bin taş çatlasa 1200 tl nakit vardı.. o kadar parada 400 tl nasıl açık çıkabilir aklım almıyor. 2 kasa var. diger kasada tam.. sizce ne olabilir???
    günsonları tam. yanlışlık var belli? yanlışlık var desek bu daha sonra çıkarmı ????
  • toplam 2 bin liralık kasadan 400 tl açıkmı çıkar aklım almıyor????
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.