Şimdi Ara

PORTAL ve FORUM KURMA > Resimli Anlatım...Artık Sizde Forum Kurabileceksiniz (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
315
Cevap
8
Favori
159.634
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: zafer.alacali

günlerdin böyle bir kaynak arıyorum sonunda burada buldum
    emeği geçenlerin eline sağlık çok teşekkürler

Alıntıları Göster
    herşey cok iyi güzelde anlatmışsınız elinize ağzınıza emeğinize sağlık, ama benim localhost mysql desteklemiyor, bende vbulletin kurmak istiyorum, nasıl bir yol izlemeliyim yardım ederseniz sevinirim....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ertp -- 17 Kasım 2006; 17:25:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertp

herşey cok iyi güzelde anlatmışsınız elinize ağzınıza emeğinize sağlık, ama benim localhost mysql desteklemiyor, bende vbulletin kurmak istiyorum, nasıl bir yol izlemeliyim yardım ederseniz sevinirim....

Alıntıları Göster
    cok savulun yuzbasim cok isime yaradi
  • quote:

Orijinalden alıntı: sanalgene

cok savulun yuzbasim cok isime yaradi

Alıntıları Göster
    işininize yaradığına sevindm arkadaşlar...

quote:

17 Kasım 2006; 17:24:49

--------------------------------------------------------------------------------

sanırım olmaz...mysql olmadan kuramazsın arkadaşım...

• arkadaslar iphorumdan küçük çaplı bir forum sayfsı hazırladım üye olan kişilere aktivite etmeleri için mail gitmiyor kayıtlı olarak görünüyorlar ama aktivite edemedikleri için siteye giriş yapılamıyor nerde hata yaptım acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: esceles

arkadaslar iphorumdan küçük çaplı bir forum sayfsı hazırladım üye olan kişilere aktivite etmeleri için mail gitmiyor kayıtlı olarak görünüyorlar ama aktivite edemedikleri için siteye giriş yapılamıyor nerde hata yaptım acaba
    güzel paylaşım eline sağlık
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertp

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: ertp

Kardeş localhost da mysql yokmu
    Ozaman easyphp programını kullan localhost için

• quote:

Orijinalden alıntı: malatyaspor44

quote:

Orjinalden alıntı: ertp

Kardeş localhost da mysql yokmu
    Ozaman easyphp programını kullan localhost için

Alıntıları Göster
    vahapayzet;
    abi joomla ile kurulumu anlatırken şu cümleyi kullanmışsın
    "Yine diğer sistemlerde olduğu gibi Joomla 1.5 dosyalarını ftp ye atınız"
    ben şimdi joomla nın sitesinden joomla 1.5 beta yı rar lı olarak indirdim. unrar yaptım, masaüstümde duruyor. ama ftp ye atmak??
    açıklarsan(ız) sevinirim, herkese iyi akşamlar...

• quote:

Orijinalden alıntı: 35buçuk

vahapayzet;
    abi joomla ile kurulumu anlatırken şu cümleyi kullanmışsın
    "Yine diğer sistemlerde olduğu gibi Joomla 1.5 dosyalarını ftp ye atınız"
    ben şimdi joomla nın sitesinden joomla 1.5 beta yı rar lı olarak indirdim. unrar yaptım, masaüstümde duruyor. ama ftp ye atmak??
    açıklarsan(ız) sevinirim, herkese iyi akşamlar...

Alıntıları Göster
    senin bir siten varsa (www.****.com gibi) o sitenin dosyalarını barındırdığın bir bilgisayar vardır...sende o bilgisayardan mesela 100mb lık alan kiralarsın...bu alan senin ftp'ndir..ftp sitenin dosyalarının bulunduğu yer...

ftp yi bilmeyip joomlayı bilmek ne acayip bişi?

• quote:

Orijinalden alıntı: vahapayzet

senin bir siten varsa (www.****.com gibi) o sitenin dosyalarını barındırdığın bir bilgisayar vardır...sende o bilgisayardan mesela 100mb lık alan kiralarsın...bu alan senin ftp'ndir..ftp sitenin dosyalarının bulunduğu yer...

ftp yi bilmeyip joomlayı bilmek ne acayip bişi?

Alıntıları Göster
    Emeğine sağlık arkadaş.
    Güzel anlatım

• quote:

Orijinalden alıntı: akyuz6161

Emeğine sağlık arkadaş.
    Güzel anlatım

Alıntıları Göster
    yaw arkadaşlarwww.benimadres.com la smf ile forum yapcamda beceremedim yardımcı olursanız sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: michaelschumacher

yaw arkadaşlarwww.benimadres.com la smf ile forum yapcamda beceremedim yardımcı olursanız sevinirim

Alıntıları Göster
    yaw ftp ne smf dosyalarını yükle sonra yukarıdaki anlatımda olduğu gibi kur kardeşim.

• quote:

yaw ftp ne smf dosyalarını yükle sonra yukarıdaki anlatımda olduğu gibi kur kardeşim.

Alıntıları Göster
    ok dediğinin aynen hepsini yaptım 1500mb.com dan aldım hesap ama olmuo site bomboş
  • quote:

ok dediğinin aynen hepsini yaptım 1500mb.com dan aldım hesap ama olmuo site bomboş

Alıntıları Göster
    1500mb.com u bilmiyorum sanırım onlar ftp desteği vermiuor online extract yapıyorsun sanırım...ama sen orayı boşver bence kayyo.com dan bi host al en iyisi...
  • quote:

1500mb.com u bilmiyorum sanırım onlar ftp desteği vermiuor online extract yapıyorsun sanırım...ama sen orayı boşver bence kayyo.com dan bi host al en iyisi...

Alıntıları Göster
    Abi free host dawww.awardspace.com dan vazgeçmeyin diyorum cpanel+subdomain+mysql(database manager da var)+250mb disk alanı+php+ftp desteği

• quote:

Orijinalden alıntı: malatyaspor44

Abi free host dawww.awardspace.com dan vazgeçmeyin diyorum cpanel+subdomain+mysql(database manager da var)+250mb disk alanı+php+ftp desteği

Alıntıları Göster
    beylerkayyodanaldımda nerdenaççam kullanıcıadı.kayyo.com dan mı gircem 1?????
  • quote:

beylerkayyodanaldımda nerdenaççam kullanıcıadı.kayyo.com dan mı gircem 1?????

Alıntıları Göster
    ya sana gelen email de bilgilerin yazıyordur.
    ftp.kullanıcıadın.kayyo.com dur ftp adresin diğer bilgilerde yazar zaten
  • quote:

ya sana gelen email de bilgilerin yazıyordur.
    ftp.kullanıcıadın.kayyo.com dur ftp adresin diğer bilgilerde yazar zaten

Alıntıları Göster
    yaptm herşeyi 2. bölüme geldim install da işte bu çıkıo gerekli bilgileri yazınca

Cannot connect to the MySQL database server with the supplied data.

If you are not sure about what to type in, please contact your host.
    Can't connect to local MySQL server through socket '/var/run/mysqld/mysqld.sock' (2)
    Click here to try this step again.

• quote:

yaptm herşeyi 2. bölüme geldim install da işte bu çıkıo gerekli bilgileri yazınca

Cannot connect to the MySQL database server with the supplied data.

If you are not sure about what to type in, please contact your host.
    Can't connect to local MySQL server through socket '/var/run/mysqld/mysqld.sock' (2)
    Click here to try this step again.

Alıntıları Göster
    MySQL server name:
    MySQL table prefix:
    buralara ne yazcam?
  • quote:

MySQL server name:
    MySQL table prefix:
    buralara ne yazcam?

Alıntıları Göster
    yaw ben bunu hallettim de mx project forumda yapamıom step 2 ye geçmio chmodları değiştirdim istedikelrini bilgileri yazdım olmuo yaw
  • quote:

yaw ben bunu hallettim de mx project forumda yapamıom step 2 ye geçmio chmodları değiştirdim istedikelrini bilgileri yazdım olmuo yaw

Alıntıları Göster
    bak onda db ayarı yaparken db.php yi not defteri ile aç orada

function dbConnect() {
    // Access global variables
    global $dbHost;
    global $dbUser;
    global $dbPass;
    global $dbName;

db bilgilerini buraya gir ve kaydet...eğer kayyodan host aldıysan genellikle şöyledir..

function dbConnect() {
    // Access global variables
    global $mysql102.kayyo.com;
    global $kayyo.com kullanıcı adin;
    global $şifren;
    global $yine kullanıcı adın;

bu bilgileride gir ve step 2 ye geçersin ozaman...eğer yapamazsan msn den yardım ederim...

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.