Şimdi Ara

PORTAL ve FORUM KURMA > Resimli Anlatım...Artık Sizde Forum Kurabileceksiniz (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
316
Cevap
8
Favori
159.627
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bende o kontrol panellerinden yok peki nasıl db yaratacagım.YArdım plz
  • quote:

Orjinalden alıntı: FieSTa_A

bende o kontrol panellerinden yok peki nasıl db yaratacagım.YArdım plz

msn de varsın sanırım

yoksan ekle....
  • arkadslar bir cok seyi ögrendım.Smdi vbulletin kuracam ifastnet.comdan aldım hostlan bana vbulletin upload yapablrmısnız.Onun görntüsü hosuma gittide.
  • Arkadaşlar bir emlak & gayrimenkul firması sitesi içine forum kursam bu siteyi çok fazla kasarmı yoğunluk olması durumunda ?
  • hiç bişi olmaz arkadaşım...eğer forumuna çok ilgi olur giren çıkan sayısı fazla olursa trafiğin dolabilir...dolarsa eğerde arttırırsın ;)...

ama o sitede yani gayrimenkul ve emlak sitesinin ne ihtiyacı olabilirki forumun?tabi karar , site senin :D
  • güzel hazırlamısın paylaşım için saol..akşam deniyelim
  • merhaba sohbet sitesi kurmak istiyodum ama bi türlü yapmadım bu konuda yardımcı olurmusunuz
  • sohbet siesi kurmak için hazır script ler var..

http://forum.donanimhaber.com/m_3108184/tm.htm

bak bu başlığa git ve araştır...
  • ifastnet.com ayarlarını bilen varmı arkadaşlar vbulletin kurmak için
  • quote:

Orjinalden alıntı: vahapayzet

hiç bişi olmaz arkadaşım...eğer forumuna çok ilgi olur giren çıkan sayısı fazla olursa trafiğin dolabilir...dolarsa eğerde arttırırsın ;)...

ama o sitede yani gayrimenkul ve emlak sitesinin ne ihtiyacı olabilirki forumun?tabi karar , site senin :D

Haklısın ne gerek var foruma sonra moderatör ,güvenlik derken dimi .
  • isterseniz kurarızda yani :D
  • güsel açıklama dostum saol.
  • rica ederim...sizler sağolun...
  • quote:

Orjinalden alıntı: vahapayzet

rica ederim...sizler sağolun...

Ya Allah Rızası İçin Bi Yardım Ya Harbi İntihar Edecem Arkadaşlar Ne Olur Her Yere Her Forum a Yazdım Kimseden Tık yok Bu kadar olmazwww.cjb.net ten bi forum aldım güzel ayarlamalarını falan yaptım dil türkçe güsel bi de skin install ettim herşey güzel ama bu reklamı kaldıramıyorum...birileri ne olur yardım etsin kurtcuk@hotmail.com bi ekleyin bilgisayar başındayım walla büyük sevap kazancaksınız emin olun

• valla yardımcı olmajk isterdim ama

site adresin felan ne ? ftp desteği felan varmı..msn ekle görüşürüz
  • mesela benim kuracagım site cook tutan bir site olmalı böle uye kaynamalı sizce ne olabilir Önerileriniz nelerDir?????
  • valla benim bi kaç sitem var ama ben oralardan yapmadım öğrendiim iyi oldu
  • wallahi supper olmu$.. Ellerine saglik karde$im..
  • malesef arkadaşım artık çok zor önüne gelen forum açıyor..ama içeriğini welan fazlalaştırırsan yani nekadar çok konu olursa okadar ii olur..reklam yapacan teman v.s. güzel olacak...anca öle üye tutarsın...

quote:

Orjinalden alıntı: DeAdLeY_27

mesela benim kuracagım site cook tutan bir site olmalı böle uye kaynamalı sizce ne olabilir Önerileriniz nelerDir?????
  • günlerdin böyle bir kaynak arıyorum sonunda burada buldum
    emeği geçenlerin eline sağlık çok teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.