Şimdi Ara

Porselen Diş Kaplama Fiyatları - 2022 ile 2023 Güncel (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
319
Cevap
20
Favori
689.742
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Zirkoryum dış için istanbulda önerdiğiniz bir yer var mı fiyatlar ne durumda?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Genellikle diş hekimleri fiyat vermek yerine kliniklere çağırıp bilgi vermeyi tercih ediyor fiyat bilgilerini paylaşmanız çok iyi olmuş bir çok kişinin işine yarayacaktır. Ayrıca güncel fiyatları ve bir çok tedavi yönteminin fiyatlarının hesaplandığı Diş Fiyatı üzerindende bilgi alınabilir.

Diş Fiyatı Hesaplama

• Merhabalar iyi forumlar,dişime kanal tedavisi yaptırdım sizce kaplama yapmak gerekir mi faydası olur mu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 01halil

Merhabalar iyi forumlar,dişime kanal tedavisi yaptırdım sizce kaplama yapmak gerekir mi faydası olur mu
    Eğer doktorun önerdiyse yaptırsn iyi olur, yoksa ileride dişinde bir problem olursa doktorun haklı olarak sorumluluk almak istemeyecektir.
  • perSNN kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam yaptırmak daha iyi gibi görünüyor bakalım artık

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ön üst dişlerimde yamukluk var ama sağlamlar herhangibir sağlık şikayetim yok. Acaba zirkonyum kaplama yaptırsammı estetik olarak güzel görünmesi için yoksa sağlam dişe müdahale etmesemmi şimdilik?

• Yakın zaman içerisinde İstanbul'da zirkonyum kaplama yaptıran var mı ? Nereye gitsem çok kararsızım

• quote:

Orijinalden alıntı: ReNeCaN

Ankarada bir dişçi Türk malı implant için 3000 TL fiyat istedi. Üstüne de porselen diş yaparız 500 lira falan da o olur dedi. Fiyat çok uçuk geldi bana.
    Normali bu zaten
  • 01halil kullanıcısına yanıt
    Hayır porselen diş kaplama yaptırmanıza gerek yok

• Ben yaklaşık 1,1 buçuk sene önce iki dişime kaplama yaptırdım. Bi süre sonra dişlerimi sıktığım için doktor ısırdığım kısmı kesti ve tekrar diş rengi şeklinde kaplamadan öylece siyahlığıyla bıraktı. Şimdi ben bunu karantinadan sonra yeniletmek istiyorum gittikçe soyuluyor çünkü. Ama 4 yılda bir hakkım olduğu için yeniletebilir miyim ya da tabiri caizse tamir ettirebilir miyim bilmiyorum açıkçası. Bilenlere tecrübesi olanlara bi kaç sorum olacak
    E devletten sorgulattım protez hakkınız var yazıyor acaba bu yeniletebilirim demek mi oluyor?
    Bunları söktürüp zirkonyum yaptırmak istesem (sgk karşılamayacak sanırım 4 yıl geçmediği için) 2 diş için ne kadar öderim?

• İstanbulda kaplama tavsiye edebileceğiniz bir yer var mı acaba??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi legenda1903 -- 6 Mayıs 2020; 15:42:37 >
  • Ankara

kanal + kaplama 1500 tl

implant 3000 tl

dediler. kaplama cinsini sormak aklaıma gelmedi. sorayım :)
  • selamlar. dört dişim için operasyon yapıldı. 2 dişime dolgu yapıldı. 1 diş çekildi ve 1 dişime porselen zirgon yapıldı 1400₺ para bayıldım. çekime ₺200 alındı. zirgona +300 istedi. detaylı fiyat istemeyi unuttum sizce normal mi bu fiyatlar?

• SGK tarafından da bu işlemler yapılıyor mu acaba? https://www.sartlarineler.com/sgk-dis-yaptirma-ucreti// sitede 90 TL'e kadar karşılanır diyor. Ancak fiyatlara baktığımda 90 TL çok az kalıyor sanki. Devede kulak misali..

• xsw X kullanıcısına yanıt

50 euroya hemen giderim ah ah keşke 15 diş zirkon lazım bana çok acil

• 2020 güncel fiyatlar hakkında bilgisi olan var mı

• Devlet hastanesinde tek diş için porselen kaplama kaç liraya yapıyorlar?

• Merhaba hocam daha önce uygun bir fiyata lamine diş kaplaması yaptım ve gerçekten baya etki ediyor gülüşe de o kadar etki ediyor ki ne kadar övsem azdır. Ama bu iş için önce diş yapınızı vs. öğrenin size uyup uymayacağını vs öğrenin derim. Lamineyi size de tavsiye ederim eğer lamine hakkında bilginiz yoksa mutlaka okuyun derim ucuz ve etkili.

https://www.periodent.net/lamine-dis-fiyatlari//

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deniz Mercan -- 24 Nisan 2021; 3:12:58 >
  • Beyler 4 dişim yok 3 tanesi de çürük 7 tane üste 2 tane de alta yeni diş yaptırmak istiyorum kaplama mı olacak hiçbir bilgim yok fiyatlar hakkında bilgisi olan var mı İzmir içi birkaç hekime gideceğim fiyatlardan bilgim olsun.

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.