Şimdi Ara

Popüler ulaşım uygulaması Citymapper artık Türkiye’de

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
2
Favori
1.146
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Popüler ulaşım uygulaması Citymapper artık Türkiye’de 
    Kalabalık şehirlerin şüphesiz en önemli problemlerinin başında ulaşım sıkıntısı geliyor. Öyle ki trafiğin yoğun olduğu büyük yerleşim yerlerinde bir noktadan başka bir yere gitmek hayli zorlu olabiliyor. Bu alanda hizmet veren ve dünyanın en iyi ulaşım servisleri arasında gösterilen Citymapper, yayınlanan güncelleme ile nihayet ülkemizde de hizmet vermeye başladı.

Dünya çapında 30'dan fazla şehirde faaliyet gösteren servisi bundan böyle İstanbul’da da kullanabilmek mümkün. Toplu taşımanın yanı sıra Uber, taksi, bisiklet ve yürüyüş desteği de sunan uygulamada çevrimdışı harita özelliği de yer alıyor. Üstelik dilerseniz güvenlik sebebiyle anlık konumunuzu ve varış sürenizi arkadaşlarınızla paylaşabilmeniz mümkün.

Sade bir kullanıcı arayüzüne sahip Citymapper’da ayrıca eş zamanlı şekilde durak ve otobüs takibi yapabilir, böylelikle bekleme sürelerini büyük oranda azaltabilirsiniz. Ulaşım konusunda ciddi anlamda kolaylık sağlayan uygulamanın önümüzdeki dönemlerde İstanbul’un yanı sıra diğer şehirlerde de hayata geçirilmesi bekleniyor. 

Citymapper'ın Android uygulamasını buradan, iOS uygulamasını ise buradaki bağlantıdan indirebilirsiniz. 

Popüler ulaşım uygulaması Citymapper artık Türkiye’de 

• harika, dolmuşları bile biliyor.

• Moovit'de yapıyor bu işleri ama sanırım benden kaynaklı olarak alışkanlık haline getiremiyorum bu tür uygulamaları. Buna bakmak yerine Google üzerinden aratarak bulmaya çalışıyorum rotayı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgehankalkan

Moovit'de yapıyor bu işleri ama sanırım benden kaynaklı olarak alışkanlık haline getiremiyorum bu tür uygulamaları. Buna bakmak yerine Google üzerinden aratarak bulmaya çalışıyorum rotayı.

moovit çoğu zaman bilemiyor bakalım bu uygulama iyi mi?
  • Guzel paylasim olmus hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sadece istanbul..

• bisikletle gidersen kaç kalori yaktığını da yazıyor

sesli düşünüyorum;
    katlanır bisikletinizi entegre edebileceğiniz toplu taşıma araçlarını gösterse istanbulun trafik sorununa inovatif bir çözüm üretilebilir?

• Sygic'im bana yeter.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • guzel uygulama tesekkurler..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tek vesaitle gideceğim yeri iki vesait olarak gösteriyor

• Londra'a çok kullanırdım, umarım zamanla kullanımı Türkiye'de de artar. Çok yararlı bir program.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi to let myself go -- 6 Şubat 2017; 21:49:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: II Abdülhamid

Sygic'im bana yeter.

Google haritaları denemenizi tavsiye ederim. Bir ara bende sygic kullandım ama bu ara benim bulunduğum bölgede google haritalar açık ara önde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Murat_5320

quote:

Sygic'im bana yeter.

Google haritaları denemenizi tavsiye ederim. Bir ara bende sygic kullandım ama bu ara benim bulunduğum bölgede google haritalar açık ara önde.

Haritalar internetsiz çalışmıyor diye biliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: zero fear

Sadece istanbul..

Trafi kullan. ankara izmir kayseri filan başka büyükşehirler de var.
  • adnansetek kullanıcısına yanıt
    Yandex Navigasyon da da var hocam trafik.

• quote:

Orijinalden alıntı: zero fear

Yandex Navigasyon da da var hocam trafik.

Onu kullanmadım. Ama trafi bilmediğim yerde iyi iş görüyordu otobüs hatları aktarma Vs.

• quote:

quote:

quote:

Sygic'im bana yeter.

Haritalarda çevirim dışı haritasını indirip çevirim dışı da kullanabilirsiniz fakat Türkiye haritasının tamamını indiremiyorsunuz. Haritadan belli bir alan seçip o bölgeyi indirebiliyorsunuz. Buda tahmini Türkiye haritasının %25 ine falan tekabül ediyor

• quote:

quote:

quote:

quote:

Sygic'im bana yeter.

Haritalarda çevirim dışı haritasını indirip çevirim dışı da kullanabilirsiniz fakat Türkiye haritasının tamamını indiremiyorsunuz. Haritadan belli bir alan seçip o bölgeyi indirebiliyorsunuz. Buda tahmini Türkiye haritasının %25 ine falan tekabül ediyor

Tamam hocam, ilginize tesekkur ederim. Bir göz atayim.

• Türkiye' de değil İstanbul' da deyin bari...

• sadece minibüs yolculuğu var bir işe yaramaz.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.