Şimdi Ara

popüler olamamış ama kaliteli yabancı dizi önerileri (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
145
Cevap
6
Favori
3.681
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • izledim hocam mentalist ismi basrol jack gibi psişik güçleri olan kişilere koyulan isimdir, hemen hemen butun sezonlarını bıtırdım lisbonla evlenıyordu (spoiler verdım) en sevdıgım tatlı fbı dizisiydi chucktan sonra
  • quote:

Orijinalden alıntı: erentpl

izledim hocam mentalist ismi basrol jack gibi psişik güçleri olan kişilere koyulan isimdir, hemen hemen butun sezonlarını bıtırdım lisbonla evlenıyordu (spoiler verdım) en sevdıgım tatlı fbı dizisiydi chucktan sonra

chuck olabilir o zaman o komedi CSI karışk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bremen Bv-244 -- 12 Şubat 2016; 18:19:30 >
  • chuck çok hoş diziydi favorım
  • arkadaslar izlenecek dizi buldum belki duyanlar veya duymayanlar olabılır diziyi; Stephen King'in 2009 yılında yayınlanan ''Under the Dome'' kitabının dizi uyarlaması konusu kasaba esrarengız sekılde kubbe dıye tabır edılen cember ıcınde kalıyor biraz fringe benzeri paralel evren karısması vardı bilirsiniz tam benzemesede işte dizide bilim kurgu gizem suç gerilim ne ararsan var boş vaktınız varsa bakabılırsınız 1.sezonda 5.bölüme geldım ilgimi çekti baya karakterlerde iyi en azından.
  • quote:

arkadaslar izlenecek dizi buldum belki duyanlar veya duymayanlar olabılır diziyi; Stephen King'in 2009 yılında yayınlanan ''Under the Dome'' kitabının dizi uyarlaması konusu kasaba esrarengız sekılde kubbe dıye tabır edılen cember ıcınde kalıyor biraz fringe benzeri paralel evren karısması vardı bilirsiniz tam benzemesede işte dizide bilim kurgu gizem suç gerilim ne ararsan var boş vaktınız varsa bakabılırsınız 1.sezonda 5.bölüme geldım ilgimi çekti baya karakterlerde iyi en azından.

Güzel başlayıp sonradan bozan bir dizi Under The Dome. DH'deki konusuna da bakarsan izleyip yarıda bırakan pek çok kişinin yorumlarını görebilirsin.
  • penny dreadful
  • Forever , Leverage, Orphan Black, The Leftovers. Mentaliste ben de dizi bitmeden hemen once başladım ve son iki bölümü guncelde izlemistim, farkli bir tarzi vardi ama Turkiye'de pek popüler olmadı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Luther kaliteli bir dizidir bence sona sakla. İzledikten sonra diğer polisiye diziler kötü gelebilir Idris Elba'nın oyunculuğuna diyecek söz yok zaten. Ayrıca Twin Peaks'i de izlemelisin.
  • K0BE_24 kullanıcısına yanıt
    onu sona saklıyorum herkes meth etti ztn lutheri bnm ıcın karakterın dızıye yakısması ıyı oyunclugu ızletmesı ve suc gizem çözmede önemli kişşi olması
  • sherlocktan sonraki favorı dızımdı forever iizlemez olurmuuyum ah ah zledim de tadı damagımızda kaldı sacma sekılde bıtırdıler ne guzel cerezlıktı 2.sezon gelırmı tam muamma dvd satısları ıyı gıderse devam edeceklerms orphan black baktm ama pek ısınamadım, mentalist 1 2 sezon cok ıyıydı 3 sezon red john agırlık verıldı guzeldıde lakın red john olayı bıraz skmaya baslamıstı ama pater jack diziyi ızlettıren tek sahıstı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erentpl -- 15 Şubat 2016; 2:13:44 >
  • luther, gotham, the strain sonra ki dizilerim olacak arkadaşlar
  • quote:

sherlocktan sonraki favorı dızımdı forever iizlemez olurmuuyum ah ah zledim de tadı damagımızda kaldı sacma sekılde bıtırdıler ne guzel cerezlıktı 2.sezon gelırmı tam muamma dvd satısları ıyı gıderse devam edeceklerms orphan black baktm ama pek ısınamadım, mentalist 1 2 sezon cok ıyıydı 3 sezon red john agırlık verıldı guzeldıde lakın red john olayı bıraz skmaya baslamıstı ama pater jack diziyi ızlettıren tek sahıstı

Patrick Jane Hocam Güldürdünüz. Forever'ı hiç bir kanal almadı diye tüm umutlar bitti sanıyordum. Eğer dediğiniz gibiyse umut vardır yine. Umarım devam eder. Konusu mükemmeldi. İşleniş de gayet güzeldi bence. Niye bitirdiklerini anlamadım. Ki çok izleyeni de vardı aslında. Neyse yapacak bir şey yok. İyi seyirler...

• işte patrick jane anladın
  • sons of anarchy (en azından türkiyede çok popüler değil)
  • yusei kullanıcısına yanıt
    motorsiklet tarzı hocam pek ilgimi çekmıyor tamam izleyen göz zevkine hitap edenlere güzeldir dizi lafım yok lucifer nasıl izledin mi hiç ?
  • forever en ılgımı ceken bır sonra kı bolumu sabırsızlkla actıgm zmnları bılıyorum ah ulan guzelım dızıyı 1 sezonda harcıyorlar yanarım ona yanarım
  • my name is earl
  • erentpl kullanıcısına yanıt
    motosikletten ziyade çete dizisi o açıdan devamlı olaylar filan oluyo yoksa motosikletle boş boş gezmiyorlar şahsen senin gibi düşünüyodum izlemeden önce izledim ve son derece memnun kaldım , lucifer 2 bölümünü izledim ilk bölüm fena değildi de 2. bölüm bayık bi polisiye olcak gibi durduğu için 3 ü izleme gereği duymadım henüz , keza forever da tam anlamıyla boş zamanlarında izlenebilcek ortalama bir polisiye dizi
  • yusei kullanıcısına yanıt
    anladım hocam belki yaza dogru şans verırım bahsettıgın cete dizisini, şuan baktıgım kesın ıkı dızı var birisi yeni basladıgım ''gotham'' dizisi, batman filminin öncesini gotham şehri sucluları arkham tımarhanesi konulu, en en sevdıgım ıkı karakter joker ve penguen daha sonra kedi kız ve bır suru karakterler var batman'in batman olmadan cocukluk yılları karakterlerın genclıklerı ve daha dogrusu dizi'nin atmosferi sinematık tatda iki bölüm izledim sevdim diziyi, ikincisi lucifer dizisi ilk bölümden kaptım ikinci bölümde olmaz la boyle senaryo sacmalık dedim ama basrol lucifer karakteri ve dedektıf kadın diziyi ayakta tutuyor az ilgimi cekmeye baslayınca üçüncü bolumude ızledım tamam diyerek bunuda ekledım dizilere

• tesekur aradıgım dızıler buldum ''gotham'' ve ''lucıfer''
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.