Şimdi Ara

Popüler kitapalrın dandikliği?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
706
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sarah jio'nun 4-5 kitabını okudum. İlk okuduğum hariç hepsi birbirinden kötüydü. Bütün kitaplar birbirinin kopyasıydı. adam kadını boğmaya çalışıyor kadın yüzerek başka yere çıkıyor adaya taşınıyor hangi kafayla yazılıyor bunlar? Kadının işi var maaşı var ergen gibi mutsuz değilim diye ağlıyor. çocuk kitapçısı olacakmış özellikle sevdiği erkekle konuşmaları efsane oluyor.
    Bunu geçersek adını bile hatırlamadığım bir kitap okumuştum. Kitapta kadının kocası bomba imha uzmanıydı. Bu kadında bir gün bara gidiyor ve yanlış hatırlamıyorsam jack isminde adamla bam bam. Kocamı çok seviyorum diyor yine bam bam. Kocası ve oğlu arsenal maçına gidiyor buda televizyon başında bam bam. Bomba patlıyor kocası oğlu ölüyor bunun kafa hala bam bamda.

Bir bunlara bakıyorum birde klasiklere arada dağlar kadar fark var. Stewen king midir nedir onun hikayesini okuyuordum kadının bebeği ölmüş ergen gibi koşup koşup duruyor bir tane hasta adam bunu öldürmeye çalışıyor falan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SerkanHur -- 23 Şubat 2017; 19:16:5 >

• SerkanHur kullanıcısına yanıt
    Stephan King ile diğerlerini nasıl aynı kefeye koydunuz anlamadım.King artık popüler kitap sınıfından çıkmıştır benim gözümde, korku edebiyatında klasiklerdendir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • valla stephen king'i ben de hiç sevmedim. çok abartılmış bir yazar bence. 'O' kitabını zar zor okuyorum özellikle sonlara doğru saçmalatmış.
  • Stephan king abartilmis balondur net

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • daha stephen king yazmayı bilmeyenler gömmüşler günümüzün en büyük yazarlarından birini

ben anlayamadım. kitap bölümündeki çoğu arkadaşımızın en büyük uğraşı yazarları kötülemek. müzik bölümündekiler müzisyenleri, sinema bölümündeki üstad üyeler de büyük yönetmenleri kötülemek derdinde.

tamam en büyük en süper sizsiniz

wall streete telgraf çektim yarın king'i kovduruyorum haftaya gel başla

• hayatı boyunca kitap okuyan tiplerden değilim. Bana bile dandik geliyorsa bir iş vardır.
  • Popüler kitapalrın dandikliği?

ben hayatı boyunca kitap okuyan tiplerdenim ve bana dandik gelmiyor
  • Stephen king'in 11 22 63 kitabını okumadım ama 8 bölümlük dizisini izledim

Tavsiye ederim çok güzeldi.

• Kitaptaki tek kriterim
    Nyt bestseller damgası olan hiç bir kitabı okumamak

Tavsiye ederim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ahaha stephen stephan ne fark eder romanlari yeterince sacma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RioShui -- 24 Şubat 2017; 13:40:12 >
  • Esaretin Bedeli, Yeşil Yol, The Shining, The Mist gibi yapımlar da Stephen King'in kitaplarında uyarlama.. Belli ki kitaptan anlamayanlar, filmden de anlamamış oluyor otomatikman
  • Darkness kullanıcısına yanıt
    ben adamın bütün kitaplarını okumadım. elime sadece bir kitabı geçti ve ondaki bir hikayeyi beğenmediğimi söyledim.
  • Stephen King gerçekten kitaplığımda nadide bir yere sahiptir çok severim

Elbette klasikler ile aynı kefeye koyulamaz ama çağdaş yazarlar arasında gerçekten laf ettirmeyeceklerimden birisidir

• normalde popüler kitaplarla ilgili bir sorunum yok çok beğendiğim popüler kitaplarda oldu ama bütün hepsinin ortak özelliği var illa kitabın içine seks koyuyorlar bıktım artık bu mevzudan kitap korku romanı yine seks var kitap dram kitabı yine seks var kitap polisiye yine seks var kitap gerilim romanı yine seks var o yüzden kitabın içeriği güzel olsada o kitaptan soğuyorum herhalde seks görmek istesem kitap okumazdım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gandalff

ben hayatı boyunca kitap okuyan tiplerdenim ve bana dandik gelmiyor

kim buldu bu caps i ya

• Mr.Prestige kullanıcısına yanıt
  • Stephen king kabuslar pazarini okudum ilk ve son o kitapti bu kitabi ovenin aklimdan suphe ederim net

• quote:

Orijinalden alıntı: camel paketindeki camel

normalde popüler kitaplarla ilgili bir sorunum yok çok beğendiğim popüler kitaplarda oldu ama bütün hepsinin ortak özelliği var illa kitabın içine seks koyuyorlar bıktım artık bu mevzudan kitap korku romanı yine seks var kitap dram kitabı yine seks var kitap polisiye yine seks var kitap gerilim romanı yine seks var o yüzden kitabın içeriği güzel olsada o kitaptan soğuyorum herhalde seks görmek istesem kitap okumazdım

• Okudugun kitaplardan bir sey anlamadigin, yazi stilinden belli zaten. Bosver kafa yok demek ki

• K.B.V. kullanıcısına yanıt
    neyi anlamamışım söyle de bilelim entel kardeş
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.