Şimdi Ara

PolyPad 7200 & 7208 HD Kullanıcıları Kulübü (Ana Konu) (113. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
2.731
Cevap
31
Favori
150.844
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 111112113114115
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mustafa980

Tableti 4.1 yapınca root yapamıyorum Neden? Tablete superuser i yükledim ve her zamanki gibi rootlama dosyasını da yükledim. Zaten daha öncedende 3 kez rootlamıştım hata yapacağımı düşünmüyorum. Recovery mod açılıyor ve root dosyasını bulup rootluyorum. Tablet root lanmış olarak gözüküyor. REBOOT system now diyorum açılınca antutuya giriyorum ama rootlamamışım diyor ve cpu düzenlemiyor kapatıp bir daha yaptım yine olmadı. Cihazda Herpanın yayınladığı son sürüm var. Zaten Jely bean da root yapmıştım. Cpu değişiyordu ama antutuya girince root istiyordu. Şimdiden Teşekkürler.

4.1 için atman gereken root dosyaları farklı çünkü.

4.0'ın root dosyalarını 4.1 de kullanamazsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efege -- 6 Nisan 2013; 8:16:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: efege

quote:

Orijinalden alıntı: firstmask

quote:

cihazdaki yüksek boyutlu bir oyunun yedeğini nasıl alabilirim.
    örnek real racing 3 ün yedeklemesi nasıl yapılacak çünkü oyunu yeniden indirmek yaklaşık 1 gb.
    cihazda ;
    Android/data/com.ea.games.r3_row adındaki klasörü kopyalamak yeterli olur mu? söz konusu klasörü kopyalayıp başka bir android cihazın aynı dizinine kopyaladım ( bu işlemden önce yeni cihaza gp den real racing 3 oyununu indirdim yaklaşık 10mb idi galiba ) ve daha sonra oyunu başlattım ancak yine 250 mb civarı yükleme var diyordu. acaba sadece 250 mb ek yükleme ile oyun çalışırmı veya ek yüklemeyi nasıl en aza indirebiliriz. teşekkürler...

cevap verebilecek varmı. teşekkürler...

Titanium Backup programını denediniz mi?

Cihazi rootlamadan once titanium back up denemis ve sonuc alamamistim (yada ben becerememistim). App backup & restore programini denedim ancak hem ayarlar sifirlaniyor hemde bence data klasorunu yedeklemiyor. Yarin tekrar bakacagim. Gerci pek umidim yok pcdeki image alma islemi turunde biseyle olsa ve ozellkle yuksek boyutlu oyun ve programlari tum ayarlariyla yedekleyebilmek guzel olur dusuncesindeyim. Sen titaniumda yedekleme ve geri yukleme yaptınmı bu anlamda?Tesekkurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Şu an en kullanışlı rom nedir acaba bende herpanın ki var kilitlenmeye başladı
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkes

Baylar bayanlar benim tablet ağzına kadar program doldu ve çok performans kaybı yaşıyorum. USB'ye bağladığımızda tabletin kendi hafızasının içindeki herşeyi silsem herhangi bir problem çıkar mı ?

• quote:

quote:

Baylar bayanlar benim tablet ağzına kadar program doldu ve çok performans kaybı yaşıyorum. USB'ye bağladığımızda tabletin kendi hafızasının içindeki herşeyi silsem herhangi bir problem çıkar mı ?

Sandığım kadarıyla sorun çıkarmıyor. Ben birçok kez dosyaların silmeme izin verdiği klasörlerin hepsini sildim ama oyunlar felan gidiyor. Zaten içindeki kendi klasörünü silince kendiliğinden oluşturuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafa980

quote:

quote:

Sandığım kadarıyla sorun çıkarmıyor. Ben birçok kez dosyaların silmeme izin verdiği klasörlerin hepsini sildim ama oyunlar felan gidiyor. Zaten içindeki kendi klasörünü silince kendiliğinden oluşturuyor.

Cevap için teşekkür ederim fakat tabletin kendi hafızasındakileri silerken birde android dosyası falan önemli birşeyi silmeyelim ?

• Beyler ben JB den ICS ye döndüm.Tabletin power tuşuna basıp ekranı kilitliyorum ama tekrar bastığımda tablet açılmıyor res atmam gerekiyor.Ne yapabilirim?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: burhan95

Beyler ben JB den ICS ye döndüm.Tabletin power tuşuna basıp ekranı kilitliyorum ama tekrar bastığımda tablet açılmıyor res atmam gerekiyor.Ne yapabilirim?

Aynı sorun bendede var 5 denememden 1 inde kitleniyo. Çözüm bulursanız yardım edebilir misiniz?
  • arkadaslar selam 3 aydır polypad 7208 modelını kullanıyorum son gunlerde sarjı hep full gosterıyor nasıl halledıcem bılen var mı acaba tessekkurler
  • quote:

Orijinalden alıntı: İustitua

arkadaslar selam 3 aydır polypad 7208 modelını kullanıyorum son gunlerde sarjı hep full gosterıyor nasıl halledıcem bılen var mı acaba tessekkurler

Arama butonunu kullanmayı denediniz mi?Defalarca anlatıldı.
  • çok özür dileyerek bir şey sormak istiyorum. Polypad 7208 tabletimin şarjı bitti, şarja takıp açmak istedim ve ekran PAD 7208HD DUAL CORE yazısında takılı kaldı. ne yapmam gerek?
  • quote:

Orijinalden alıntı: simy

çok özür dileyerek bir şey sormak istiyorum. Polypad 7208 tabletimin şarjı bitti, şarja takıp açmak istedim ve ekran PAD 7208HD DUAL CORE yazısında takılı kaldı. ne yapmam gerek?

Garantiye yollamanı öneririm.

• quote:

Orijinalden alıntı: simy

çok özür dileyerek bir şey sormak istiyorum. Polypad 7208 tabletimin şarjı bitti, şarja takıp açmak istedim ve ekran PAD 7208HD DUAL CORE yazısında takılı kaldı. ne yapmam gerek?

banada aynısı oldu recovery mod bile açılmıyordu. Servise ver 9-10 günde alırsın.
  • jb geçmek istiyorum ama herpanın ki oyunlarda kasıyor bunun çözümü var mıdır yoksa başka performanslı custom romlarda olur
    bir de bişey sormak istiyorum benim tablet şuan ics sürümünde ama real racing3 de ve farming simulatorda ses sorunu var ama jb de farming simulator de ses sorunu olmamıştı bundan dolayı jb geçmek istiyorum ayrıyetten tablette max payne de oyun kolları filan çıkmıyor yardım eder misiniz bu konuda jb geçtikten sonra cpu hızı artırırıp sorun çözülüyormuş galiba
  • Son yayınlanan jb romunda performans sorunu giderildi diye diye dilimde tüy bitti:)
    http://cinlitabletler.com/konu-islemci-frekansini-1-5-ghz-e-cikarma-guncellendi.html üzerindeki konuyu incele.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdeminofff -- 12 Nisan 2013; 2:23:55 >
  • http://cinlitabletler.com/konu-7208-4-1-uzerinde-grafik-islemcisini-800-mhz-de-calistirma.html?pid=29392#pid29392 Linkinde anlatılanları yaparak 666 Mhz de çalışan grafik işlemcisini 800 Mhz de çalıştırıp oyunları daha akıcı oynayabilirsinz.
  • Arkadaslar cpu master uygulamasi ile hizi 1 ghza cekmek istiyorum batarya icin ama ben 1e cektikce uygulama kendi kendine 1.2 ghz cikiyo bilgisi olan arkadaslar varsa yardim bekliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: loley00

Arkadaslar cpu master uygulamasi ile hizi 1 ghza cekmek istiyorum batarya icin ama ben 1e cektikce uygulama kendi kendine 1.2 ghz cikiyo bilgisi olan arkadaslar varsa yardim bekliyorum

iki kez apply a astınmı? ben conservative modda max:1200 - min:96 ayarladığımda, cihaz boştayken cpu 336 da çalışıyor (system tuner pro dan system tweaks sekmesinden bakabilirsin ).
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: loley00

Arkadaslar cpu master uygulamasi ile hizi 1 ghza cekmek istiyorum batarya icin ama ben 1e cektikce uygulama kendi kendine 1.2 ghz cikiyo bilgisi olan arkadaslar varsa yardim bekliyorum

iki kez apply a astınmı? ben conservative modda max:1200 - min:96 ayarladığımda, cihaz boştayken cpu 336 da çalışıyor (system tuner pro dan system tweaks sekmesinden bakabilirsin ).

İki kez appye bas derken anlamadim ne demek istedigini bi mod ayarladim 1 ghz ve onu seciyorum ama 1 ghza ayarli olmasina ragmen 1200 cikiyo kendi kendine

• tablete 1-2 ay önce 4.1 gelmiş haberim yok

konuyada hiç bakmıyorum.
    birisi yardım etsin bana
  • 
Sayfa: önceki 111112113114115
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.