Şimdi Ara

Polyester döküm yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
4
Cevap
0
Favori
6.029
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

RTV2 silikonla kalıp alıp Sade polyester veya kalsit karışımlı polyester ile biblo dökümü yapmak istiyorum...

Şimdi sorularıma geçiyorum

Sade polyester ile döküm yaparken
    1. mek ve kobalt oranları nedir..ne kadar sürede kalıptan çıkartabiliriz.
    2. Bu karışım cam gibi saydam bir renkmi alır yoksa mekin mor renginden dolayı daha değişik bir renkmi alır.
    3. Cam gibi saydam döküm yapmak için ne yapmam gerekir
    4.

Kalsit ile döküm yaparken

1. kalsit, mek ve kobalt oranları nedir..ne kadar sürede kalıptan çıkartabiliriz.
    2. ürünü renklendirmek istersek içine hangi tür boya katabiliriz.
    3. ürünü döktükten sonra boyamak için hangi tür boya kullanabiliriz

• FORUMDA YARDIM TALEBİNDE BULUNMUŞSUNUZ BEN SİZE YARDIMCI OLABİLİRİM
    Polyester Fiberglas YAPMAKTA OLDUĞUM İŞLER

KOMPOZİT POLYESTER FİBERGLASS ÜRETİM VE DÖKÜMLERİ VE KAPLAMALARI

Polyester CTP Kaplama / Polyester Döküm - Üretim / 3 Boyutlu Tasarım /

* HER ÜRÜNÜN POLYESTER SERİ ÜRETİMİ VE DÖKÜMÜ
    * KAPLAMA VE YALITIM ( Beton, ahşap Ve Saç Yüzeyler )
    * FİBER POLYESER DAYALI KALIP İŞLERİNİZ
    * KALIPSIZ TEK SEFERE UYGULAMALARIZ
    * FİBERGLAS POLYESTERE DAYALI PROJELERİNİZ
    * YERİNDE UYGULAMA GEREKTİREN İŞLERİNIZ
    * POLYESTER CTP KAPLAMA VE İZOLASYON İŞLERİ
    * 3D MODELLEMERİNİZ ÖZEL TASARIMLARINIZ
    * POLYESTER ŞEFFAF DÖKÜMLER
    * KASET KALIP TAMİRLERİ VE ÜRETİMİ
    * KOMPOZİT REKLAM TASARIMLARI
    * FİBERGLASS MİMARİ ÜRÜN UYGULAMALARII
    * FASON POLYESTER DÖKÜM İŞLERİNİZ İŞLERİ YAPILMAKTADIR
    * RTV SİLİKON KALIPLARI – SİLİKON UYGULAMALARINIZ
    * KOMPOZİT KAPLAMA
    * VAKUM KALIPLARI – PREKAST KALIPLARI – BETON KALIPLARI
    * MAKİNA YEDEK PARÇALARI – BOYUTLU DÖKÜMLER

TÜRKİYE GENELİ ARAYABİLİRSİNİZ

Telefon : 0541 322 88 54 E-Mail : ekspresfiber [at] hotmail.com

Görüşmek Üzere

zemin C.T.P. fiberglass polyester kaplama işlemleri ve izolasyonları , Arıtma tesislerinin kimyasal havuzlarının C.T.P. polyester fiber uygulamaları. Fiberglas Zemin kaplamaları , polyester zemin kaplamaları, bagalitçi, bagalit kaplama, bagalit tamir, bagalitler, C.T.P. fiberglass polyester izolasyon uygulamaları , C.T.P. fiberglass polyester kaplama işlemleri ve izolasyonları, Beton ve Fiber Depoların Kaplama ve İzolasyonu, İnşaatların Teras, Çatı ve Zemin fıberglas İzolasyonları , Fiber, Polyester, Fiberglas Zemin kaplamaları , beton betonlar beton yüzeyler betonarme kaplama betonculuk betoncular taş taşlar polyester zemin kaplamaları , Apartman, site, okul, fabrika, hastane, otel, restaurant ve işyerleri, Ctp, Poliester, Plastik Tamir, Plastic Repair, Automobile Bumber Repair, Mold Polyester, Bagalit, Kartonpiyer Kalıp Oto Aksesuar, Fiber İzalasyon, oto Estetik, Fiber Kalıp Çıkarımı, Polyester Kalıp Yapımı, Fiber Döküm Hobi ,Sana, Araç Modifiye, Boya, Kaset Kalıp, C.T.P., Tank Ve Silolar Tamirat, Fiber Polyester Kaplama, Ev Dekorasyon Mimarlar, Cam Takviyeli Polyester, Mimari, Maket Ürünler, Yeniden Modelleme, Bulunmayan Parça, Fiber Kırık Onarım, Plastik Onarım, Araç Boya, Türkiyenin Her Yerine, Prekast,Prekast Kalıplar, Su Oluğu, Fiber Nedir, Polyester Nedir, Fiber Kaplama, Fiber Boya, Kalıp, Tampon Tamiri, Cam Takviyeli Polyesterden Teknolojik Ürünler, Cam Takviyeli Polyester, Aerodinamik Dizayn, Venilester ,Karbon Elyaf, Denizcilik, Yat Modifiye, Yat Dizayn, Karavan, Polyesterci Eleman Alınacak, Polyesterci Ustalar Aranıyor, Polyesterci, Polyester Çerceveler, Polyester, İşi, Ustasıyım, İşleri, Kalıp, İmalat, Başı, Tecrübeli, İşler, Polyester İşi,Polyester İşleri Fiberglas – Polyester – Polyesterci – Fiberci – Fiber – Bagalit – Fiber işleme – Fiber Kalıp – Polyester Döküm -Fiber Döküm – Fiberciler – Polyesterciler- Aquapark Su Kaydırakları – Çocuk Parkı Oyuncakları – Korozyona Karşı Kaplama Koruma – Hazır Fayans Desenli CTP Duvar Plakaları – Aydınlatmalı Kaldırım Taşları – Poliester Beton – Oluklu Levha – Su olukları – Makine Gövdeleri – Lunapark Ekipmanları – Eğlence Parkı Araçları - Planörler -Akaryakıt Tankları – Modüler Konteyner ve Tanklar – Çatı Örtüleri ve Oluklu Levhalar – CTP Havalandırma Sistemleri – Yağmur Giderleri ve Su Drenajları – Kimyasal – Tarım İlaçları Tankları – Mimari ve Tasarım Uygulamaları – Şeffaf Ürünler – Şehir Mobilyaları – Renkli polyester Uygulamalar – Tasarım Konseptleri – Pano ve Reklam Totemleri – Reklam - Duvar Kaplama - Polyester Prototip Oluşturma – Yaratıcı Masaüstleri – Heykel rtv polyester - Dış Ortam Medyası – Fiber polyester Otobüs Parçaları – ctp polyester fiberglas Paneller – Polyester fiberglas ctp Kamyon Panel ve Parçaları - Traktör Kaput Gövde ve Tavan Tavan Kargo Bagaj Kutuları – Fiberglas fiber polyester ctp Deniz Sporları ve Taşıtları tekneler tekne yat yelkenli Yatlar – Sürat Tekneleri – Yelkenliler - Jet Ski – Deniz Motosikleti – Polyester silikon silicon rtv ctp Hediyelik ve Hatıra Eşyaları – polyester kompozit ctp fiber reçine Parlak Kaplamalar – Fiberglas ctp polyester kompozit class rtv2 Endüstriyel Araçlar ve Uygulamalar – polyester ctp fiber fiberglass Kompozit Kutular – Polyester fiberglas fiber CTP Aksesuarlar – Polyester kompozit ctp Fiberglass Levhalar – Polyesterden polyester fiberglas fiber ctp Dekoratif Duvar Kaplamaları – Polyester ctp c.t.p. fiber fiberglas fiberclas Fiber Model – polyester oyuncak ctp c.t.p. Fiber Tamir - izalasyon – Ctp - Poliester – Bagalit – Polyester fiberglas Kartonpiyer kalıp - Fiber izalasyon – Polyester ctp Fiber Kalıp Çıkarımı – Polyester Kalıp Yapımı – Polyester ctp kompozit Fiber Döküm Hobi – Araç Modifiye – Polyester ctp fiberglass Kaset Kalıp – Fiber Polyester Kaplama - Cam Takviyeli Polyester – Mimari – Maket Ürünler – Yeniden Modelleme – Polyester fiber ctp Bulunmayan Parça – Prekast,Prekast kalıplar – Su oluğu – Fiber Nedir - Polyester Nedir – Fiber Kaplama – Fiber BOYA
  • Adamlar işin tekniğini komple çözmüşler.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.