Şimdi Ara

### POLO GTİ 6R ANA BAŞLIĞI ### (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.286
Cevap
19
Favori
226.647
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar polo gti leri aliş tarihlerinizi ve km lerinizi yazarmısınız boyle bı konu olusturalım... deısıklık olsun

gtı alısım : 8/5/2011 km 2500 :))
  • benimki 07/05/2011...1100 km.

bu arada sahibinden de gti ini satanlar 4 e çıktı..Bu arabadan sonra hangi araba yeterli gelicek merak ediyorum :).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DARTHANZİ -- 20 Haziran 2011; 0:17:29 >
  • şuan piyasada 0 gti yok mu? ben civic hb 2009 aracımla takas yapmka istiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagrimir

şuan piyasada 0 gti yok mu? ben civic hb 2009 aracımla takas yapmka istiyorum.

Bazı bayiilerde yok bazı bayiilerde 1 tane mevcut.Benim bildigim bir kaç tane bayii'nin elinde siyah renkli var.

Diğer renkler pek yok isterseniz bekleme süresi veriyorlar 3-3.5 ay kadar.
  • siyahta olabilir farketmez. 3 ay çok uzunmuş. 3 ay sonra gelicekse zaten opsiyonları kendim seçerim. neyse araştıracağım önce civici satmam lazım.
  • Bu GTI'lardan chip tuning yapılarak, güç artışı sağlanabiliyor mu?

3000rpm'den sonra görevi turboya devreden, supercharger tamamen devreden çıkıyor mu?
  • quote:

siyahta olabilir farketmez. 3 ay çok uzunmuş. 3 ay sonra gelicekse zaten opsiyonları kendim seçerim. neyse araştıracağım önce civici satmam lazım.

Klasik volkswagen hareketleri diyebiliriz her araç için min 3 ay bekleme süresi veriyorlar çok saçma geliyor banada ama yapcak birşey yok.

Opsiyonları kendiniz seçebilirsiniz fakat zaten gelen araçlar opsiyon olarak dolu geliyorlar.

Benim aracımda bir tek cam tavan yok mesela.

Genel olarak araç full opsiyonla geliyor bazı araçlarda cam tavanda gelebiliyor.

Ekstra olarak bir tek koltuk döşemesi alabilirsiniz 2.500tl fiyatı var yeri deri yarı alcantra şeklinde geliyor.

Birde arka karartılmış cam alabilirsiniz fakat gereksiz geliyor bana cam filmi yaptırırım aynı şey.

Dediğim gibi bazı bayiilerin elinde mevcut onlar bitince büyük ihtimal her bayii bekleme süresi vericektir 3 ay siz aracınızı satana kadar buyuk ihtimalle biticektir gti'lar zaten bekleme süresine mahkum bırakırlar sizi.

• quote:

Orijinalden alıntı: vipmail123

Bu GTI'lardan chip tuning yapılarak, güç artışı sağlanabiliyor mu?

3000rpm'den sonra görevi turboya devreden, supercharger tamamen devreden çıkıyor mu?

Chip yapılabilir fakat ben şahsen tavsiye etmiyorum sonuçta nolursa olsun aracın sınırlarını zorluyorsunuz.Bence gerekde yok zaten performans açısından oldukça başarılı.

Turbo aslında her devirde çalışıyor yüksek devirlerde birde supercharger giriyor olaya.

Turbo zaten düşük devirlerde daha yüksek güç üretme adına çalışır.
  • ya ne zaman doğuşa gitsem 3 ay 3ay. adamı bıktırıyorlar. hevesim kaçıyo. 3 ay ne ya. 2009 ötv indirimi olmuştu. 1.4 tsi comfortline golf almaya gittik. 3ay bekleyin. 3ay sonra ötv indirimi bitiyodu bizde civic aldık işte. fiyat nasıl şuan için? 44.800 yazıyo ama baz fiyat o heralde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cagrimir -- 20 Haziran 2011; 17:26:51 >
  • quote:

ya ne zaman doğuşa gitsem 3 ay 3ay. adamı bıktırıyorlar. hevesim kaçıyo. 3 ay ne ya. fiyat nasıl şuan için? 44.800 yazıyo ama baz fiyat o heralde.

Baz fiyatı o opsiyonlar ekleniyor üstüne opsiyonsuz araçda yok.

Şuanki kurla fiyatlar 52.750-53.000 tl civarında 4 kapılı opak renk araç için.Metalik isterseniz +800 tl'si var.

Bu ayın sonunda %99 zam gelir.

Araç bulamazsanız istediğiniz renk bekleme süresi var fiyat belli olmaz fakat 3 ayın sonunda bence en azından bugunku fiyatın +2000tl üstünde olur fiyatlar.
  • o zaman elimizi çabuk tutmak lazım. ya şimdi iyi bir araştırma yapmam lazım. diyorumki aracı doda satayım. üstüne peşin para vererek gti alayım.
  • quote:

o zaman elimizi çabuk tutmak lazım. ya şimdi iyi bir araştırma yapmam lazım. diyorumki aracı doda satayım. üstüne peşin para vererek gti alayım.

Galerici mantıgıyla çalışıyor dod sonuçta eminimki kendiniz satsanız 2-3milyar daha fazla kazanırsınız.

Fakat birde şu varki sizin aracınız satılana kadar eldeki araçlar biterde bekleme süresi olayına girerseniz ordan zararınız olucak birde aracı satmakla uğraşıcaksınız.

Dod'a verip hiç uğraşmadan aracı satabilirsiniz bencede.

Öbür türlü zaten 3 ay bekle birde zam falan gelicek kesin aynı hesaba gelicek birde 3 ay beklediğinizle kalıcaksınız.

Benim aracı vereyim size hocam 51.000'e istiyorsanız beyaz 4 kapılı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omerf -- 20 Haziran 2011; 17:34:38 >

• kaç kmde araç?
  • GTI'cılar nasılsınız ben arabamı hala bekliyorum en son haziran sonu temmuz başı dendi bakalım bekliyoruz en son aradık üretim bandına filan girdi dedi adam 1 hafta önce bakalım
  • quote:

kaç kmde araç?

2400 kmde suan araç.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vipmail123

Bu GTI'lardan chip tuning yapılarak, güç artışı sağlanabiliyor mu?

Stage I ve Stage II olarak birçok markanın yazılımı mevcut.

quote:

Orijinalden alıntı: omerf
    Chip yapılabilir fakat ben şahsen tavsiye etmiyorum sonuçta nolursa olsun aracın sınırlarını zorluyorsunuz.Bence gerekde yok zaten performans açısından oldukça başarılı.

Turbo aslında her devirde çalışıyor yüksek devirlerde birde supercharger giriyor olaya.

Alt sc üstte turbo

quote:

Orijinalden alıntı: wholet

GTI'cılar nasılsınız ben arabamı hala bekliyorum en son haziran sonu temmuz başı dendi bakalım bekliyoruz en son aradık üretim bandına filan girdi dedi adam 1 hafta önce bakalım

Özel sipariş verdiğiniz sanırım.Bayinize sipariş numaranıza ait olan aracın scheduled olup olmadığını , olduysa kaçıncı hafta aracı olarak gözüktüğünü sorun.

• quote:

Orijinalden alıntı: 13NiGhT_M@Re

quote:

Orijinalden alıntı: omerf

Alt sc üstte turbo

Doğru dediniz pardon ben yanlış aktarmışım arkadaşa.

• quote:

quote:

GTI'cılar nasılsınız ben arabamı hala bekliyorum en son haziran sonu temmuz başı dendi bakalım bekliyoruz en son aradık üretim bandına filan girdi dedi adam 1 hafta önce bakalım

Özel sipariş verdiğiniz sanırım.Bayinize sipariş numaranıza ait olan aracın scheduled olup olmadığını , olduysa kaçıncı hafta aracı olarak gözüktüğünü sorun.

Evet yani istediklerimi söylediğim ona göre araç yapılıyor scheduled derken ne konuda hocam ? yola çıkış veya geliş haftası gibi mi ? Sorucam ama

• quote:

Evet yani istediklerimi söylediğim ona göre araç yapılıyor scheduled derken ne konuda hocam ? yola çıkış veya geliş haftası gibi mi ? Sorucam ama

Şimdi siz sipariş verdiğinizde sizden 1.000TL kapora alıp sonrasında da bir evrak vermiş olmaları gerekiyor.(Sipariş numarası , araç rengi , modeli ,standart/opsiyonel donanım ve fiyat bilgisi yer alır.) Bu sipariş numarasını satış elemanı "Turkuaz" sistemine girdiğinde siparişin kime ait olduğunu ve fabrikada hangi konumda olduğunu görür.

Scheduled olan araç üretim planına alınmıştır ve tahmini teslimat haftası çok çok büyük bir sıkıntı olmaması halinde kesinlikle aksamaz.Üretim sonrasında transfer sürecinde olduğunu gösteren statüye geçince gemiyi beklemek üzere limana gider.Gemiye yüklendiğinde bu sefer sistemde gemi ismi de yer alır ve bu gemiyi dehttp://www.marinetraffic.com/ais/tr/default.aspx sitesinden takip edebilirsiniz

• quote:

quote:

Şimdi siz sipariş verdiğinizde sizden 1.000TL kapora alıp sonrasında da bir evrak vermiş olmaları gerekiyor.(Sipariş numarası , araç rengi , modeli ,standart/opsiyonel donanım ve fiyat bilgisi yer alır.) Bu sipariş numarasını satış elemanı "Turkuaz" sistemine girdiğinde siparişin kime ait olduğunu ve fabrikada hangi konumda olduğunu görür.

Scheduled olan araç üretim planına alınmıştır ve tahmini teslimat haftası çok çok büyük bir sıkıntı olmaması halinde kesinlikle aksamaz.Üretim sonrasında transfer sürecinde olduğunu gösteren statüye geçince gemiyi beklemek üzere limana gider.Gemiye yüklendiğinde bu sefer sistemde gemi ismi de yer alır ve bu gemiyi dehttp://www.marinetraffic.com/ais/tr/default.aspx sitesinden takip edebilirsiniz

Ooo hocam çok saol Bu hafta içi arıyorum adamı sorucam Kapora ile verdikleri evraklar vs evet var numarayıda görmüşlüğüm var zaten haftaiçi konuşucam Gemiye de ulaşmak güzel Tekrar saolun yardımlarınız için

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.