Şimdi Ara

polo, getz, palio ? yardım lütfen (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
2
Favori
1.997
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: of dead

quote:

Orijinalden alıntı: glpyldrm

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Bunların içinde Palio tavsiye ederim ama Fire yani 1.4 benzinli motorlar çok verimli değil 1.3 MTJ tavsiye ederim alternatif olarakda Opel Corsa tavsiye ederim.

bende palioyu en sonlara koymuştum aslında kafamda. yakıtı ucuz parçası ucuz belki ama içime sinmiyo bi türlü güvensiz gelio bana araç. polo var ilk sıramda bilmiyorum ne düşünürsünüz ?

Polo güzel araç Palio'ya ve Getz'e göre üstün bir araç ancak pahalı satılıyor verilen paraları hak ettiğini düşünmüyorum.Tekrar yineliyorum Opel Corsa tavsiye ederim.

15000 civarında bütçem ve bu bütçeye corsa vanlar var sadece tek kapı istemiyorum. ilandaki accent için ne düşünürsünüz ?

Hyundai Accentlerde fena sayılmaz araç düzgünse temizse alınabilir ancak onun yerine 99-02 Honda Civic tavsiye ederim.

kaputtaki boya motora zarar vermediyse aracın 2006 olması cazip gelio bana. 3-4 yıl binme niyetindeyim ve satarken zorlanmak istemiyorum. 12-13 yaşında alsam arabayı 16-17 yaşında satmak zor olabilir ve yaş itibarıyla sorunlar çıkabilir diye düşünüyorum. şahsi fikrim..

Modeli biraz yüksek tutmak tabiki avantaj ama herşeyden önemlisi aracın durumunun nasıl olduğu bir sıkıntısı varsa veya alındıktan sonra çıkarsa o kötü önemli olan düzgün bir araç bulmak düzgün bulunduktan sonra her türlü araç olabilir bu zamanda ikinci el araç almak gerçekten büyük risk.

varsayımlarm aracın temiz olması üzerine zaten henüz hiçbirine bakamadm ama palioda kaput değişmiş o biraz sıkıntılı

Varsayımlara göre araba alırsanız çok üzülürsünüz benden söylemesi adam akıllı götürüp baktırmak lazım alamadan önce kesin alacaksanız hoşunuza gitti ise gidin bakın inceleyin beğenirseniz sıkıntısı yoksa pazarlık yapıp alın.

bakmadan alacak değilim tabi şu an görmediğim için varsayimlar üzerine konuştum netten bu kadar anlaşılıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: aagir

bende 1.2 palio var. iki kişiyken sorun yok. ancak 4-5 kişiyken yokuşlarda araba çekiş sorunu yaşıyor. ama yolda kalma gibi bir sorun yok.

1.4 daha sağlıklı olur yani?

• Bu Seçenekler İçinde Getz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkan74

Bu Seçenekler İçinde Getz..

ilanda verdiğim 4 araç için mı yoksa genel olarak 4ü için mi?

• getz surusu de cok zevklidir
  • en mantıklısı olabildiginde yuksek model yili olani alman.. araba ne kadar eskiyse soruna o kadar yakın demek.. arastirmaya devam et.. sadece sahibindene bakma.. ben arabami dh'deki bi ilandan aldim yeni.. arastir.. olmadik zamanda karsina cıkacaktır..
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurmaurer

en mantıklısı olabildiginde yuksek model yili olani alman.. araba ne kadar eskiyse soruna o kadar yakın demek.. arastirmaya devam et.. sadece sahibindene bakma.. ben arabami dh'deki bi ilandan aldim yeni.. arastir.. olmadik zamanda karsina cıkacaktır..

valla hocam bakıyorum burada fazla bisey çıkmıyor ama eşe dosta haber saldım en güveniliri tanıdıktan almak öncesini bildiğin arabayı almak acelemiz yok denk gelir mutlaka

• ARKADAŞLAR ÇOK ACİL LÜTFENN..
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-hyundai-2006-model-bakimli-tertemiz-getz-109493993/detay/

vergisi yıllık 203,00 TL masrafı yok triger,lastik filan tam, 4 bin borç bulucam

bi de

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-sifirdan-farksiz-klimali-palio-109980354/detay/

sıfır araba bincem ama yıllık 827 lira vergisi var fiyatı küt diye düşebilir.. 4bin lira borçlancam

lütfen ikisini kaşılaştırmama yardım edin, sabaha ikisinden biri olcak

• güncel
  • Tabiki vw polo

• poloyu model yılından dolayı(2000-01), palioyu da pek güven vermediği için eledim. elde kaldı getz. biraz araştırdım çok yakın bi arkadaşımdan fabia tavsiyesi aldım. mantıklı geldi. min. 2004 getz veya fabia arayışındayım şu an.
  • Hocam GETZ alın.

yıllardan beri GETZ kullanan biri olarak kesinlikle tavsiye ediyorum.

özellikle 2005 GLS olanları...yakışıklı araba.sınıfının en güzeli.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.