Şimdi Ara

Polislik siyasi parti üyeliği

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
2.642
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba 18.dönem pomem e basvurdum. Persembe günü mulakatim vardi. Iyi geçtiğini düşünüyorum. Size bir sorum olacakti. Suan siyasi parti üyeligim var. Ve başvuru yaparken siyasi parti üyeligim yoktur diye imza verdik. Istifa dilekcemi 4 ekimde verdim ve genel merkeze ulaştığını önümüzdeki10 gün içinde sonuçlanacağını söylediler. Acaba kazanirsam siyasi parti üyeliğinden elerler mi. Yoksa 6 aylik eğitim bitene kadar şansım var mi. Bazi yerlerde elenme sebebi bazi yerlerde 6 aylik egitimde bile sildirenler olduğunu duydum. Kesin bilgisi olanlar yanitlarsa sevinirim. Teşekkürler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• you are my hero. Y kullanıcısına yanıt
    Uyeligin akp ye ise korkma baska partilere ise kork derim. Hakkinda hayirlisi olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: you are my hero.

Merhaba 18.dönem pomem e basvurdum. Persembe günü mulakatim vardi. Iyi geçtiğini düşünüyorum. Size bir sorum olacakti. Suan siyasi parti üyeligim var. Ve başvuru yaparken siyasi parti üyeligim yoktur diye imza verdik. Istifa dilekcemi 4 ekimde verdim ve genel merkeze ulaştığını önümüzdeki10 gün içinde sonuçlanacağını söylediler. Acaba kazanirsam siyasi parti üyeliğinden elerler mi. Yoksa 6 aylik eğitim bitene kadar şansım var mi. Bazi yerlerde elenme sebebi bazi yerlerde 6 aylik egitimde bile sildirenler olduğunu duydum. Kesin bilgisi olanlar yanitlarsa sevinirim. Teşekkürler.

Devlet memurlarının siyasi parti üyeliği hakkında 657 sayılı devlet memurları kanunun 7. maddesi hükümleri kesin bir şekilde diyor ki;

"Devlet memurları siyasi partiye üye olamazlar, herhangi bir siyasi parti, kişi veya zümrenin yararını veya zararını
    hedef tutan bir davranışta bulunamazlar; görevlerini yerine getirirlerken dil, ırk, cinsiyet, siyasi düşünce, felsefi inanç, din ve
    mezhep gibi ayırım yapamazlar; hiçbir şekilde siyasi ve ideolojik amaçlı beyanda ve eylemde bulunamazlar ve bu eylemlere
    katılamazlar."

Ayrıca devlet memurluğundan, bir daha devlet memurluğuna atanmamak üzere çıkarılma sebepleri arasında da siyasi partiye üye olmak hükmü yer almaktadır. Bilgilerinize.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İlker Yıldız -- 27 Ekim 2016; 10:38:13 >

• Hiçbir şekilde üyelik olmaması lazım bildiğim kadarıyla
  • Güvenlik soruşturmasında çıkar muhtemelen elerler sağlam dayın yoksa .)
  • Notere gidip sildirmen lazım. Karşılığında 150 tl civarı bir meblağ alınıyor. Bu şekilde sildirmen hem garanti hem daha iyi. Sabahtan notere gidersen gün içerisinde silinir.ihmal etme.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.