Şimdi Ara

Pokeri öğrenmek istiyorum... Biri Pokeri anlatabilir mi ? ? ? ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
44
Cevap
0
Favori
3.314
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler şu pokeri bi çözemedim internettende okudum anlamadım birşey. Biri kısa ve öz şekilde anlatabilir mi ?

• yukari
  • Bende çok az biliyorum benimde ihtiyacım var.
  • ortada 5 kart sende 2 kart var o okudugun kombinasyona göre belli dizilimler yakalıyorsun kimin eli uygunsa götürüyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: JıGsAw GaMe

ortada 5 kart sende 2 kart var o okudugun kombinasyona göre belli dizilimler yakalıyorsun kimin eli uygunsa götürüyor

biraz daha açarmısın kombinasyonları anlamadım. Check fould falan
  • keep in message
  • Bende öğrenmek istiyorum
  • öğrenmek istiyenler bana pm atabilir. ayrıntılı texas holdem pokeri öğretebilirim..
  • up
  • hiç bulaşma derim bağımlılık yapıyor bırakamzsın , facebookta sanal çiplere yuzlerce tl harcayan arkadaşlarım var
  • Kağıt oyunudur.Kağıtlarla oynanır.Değer olarak en yüksek kartlar kimdeyse o kazanır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ~Sareth

Kağıt oyunudur.Kağıtlarla oynanır.Değer olarak en yüksek kartlar kimdeyse o kazanır.

• Oynayarak öğrenirsin ama bağımlılık yapar dozunu abartma şöyle oynanır böyle oynanır diyenleri takma öyle öğrenemezsin.
  • mesajım kalsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Baykuş Reyiziniz

öğrenmek istiyenler bana pm atabilir. ayrıntılı texas holdem pokeri öğretebilirim..

Anlatır mısın burada
  • Fold çekilmek
    raise ortadaki parayı artırmak
    check ise görmektir. Yani ortaya biraz daha kart açılır. İnternette araştırın dizilimlere royal flush falan.
  • interneti bilmemde eskiden 52 lik destenin 32 kagıdıyla oynardık para yerinede okey taşlarını kullanırdık o zamanlar teknoloji bu kadar gelişmemişti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buzu -- 14 Nisan 2011; 20:55:45 >
  • ortadaki kartlar noluyor beyler bi açıklaıyn
  • açık poker mi kapalı poker mi hangisi ?
  • anam babam poker texas holdem
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.