Şimdi Ara

Pokemon nasıl açılır

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.957
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 6.0.1 jb li ipad var nasıl pokemon oynarım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• ios'da nasıl bilmiyorum ama ben android'de drastic adlı emülatörle tüm pokemon oyunlarını+ nintendo ds oyunlarını oynayabiliyorum. ios için de vardır drastic.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kvothe6

ios'da nasıl bilmiyorum ama ben android'de drastic adlı emülatörle tüm pokemon oyunlarını+ nintendo ds oyunlarını oynayabiliyorum. ios için de vardır drastic.

ds oyunlarını da mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: berk171

quote:

ios'da nasıl bilmiyorum ama ben android'de drastic adlı emülatörle tüm pokemon oyunlarını+ nintendo ds oyunlarını oynayabiliyorum. ios için de vardır drastic.

ds oyunlarını da mı

evet rom dosyasını indirip telefona atınca oynanıyor. şahsen zelda serisini gta chinatown, super marioları falan denedim hepsini açtı.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: berk171

quote:

ds oyunlarını da mı

evet rom dosyasını indirip telefona atınca oynanıyor. şahsen zelda serisini gta chinatown, super marioları falan denedim hepsini açtı.

çok iyiymiş hocam. O zaman dsye daha para verilmez + bide ekran kalitesi olunca

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.