Şimdi Ara

Pokemon Go Giresun 28 :) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
2.049
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    haa şu araba pazarı denilen yerin orada yanlış anlamadıysam. bisikletçi, benzin istasyonu var hatta.

yoksa köprünün karşısı mı diyorsunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Çerkes -- 20 Temmuz 2016; 2:07:06 >
  • Giresunlular takimi kuralim beyler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çerkez*

haa şu araba pazarı denilen yerin orada yanlış anlamadıysam. bisikletçi, benzin istasyonu var hatta.

yoksa köprünün karşısı mı diyorsunuz

o bisikletcinin ordan yokuş iniyorsunya fırın falan var köşeyi dönerken sonra sahile ışıklara iniyorsun sağında bi cami var orasını diyorum. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: yuaning

Giresunlular takimi kuralim beyler

ben kırmızı takımım hocam siz ? lvl 6 ayrıca
  • horoz28 kullanıcısına yanıt
    Tamamdır anladım kardeşimle bisikletle çıkacağız orayada uğrarım bende kırmızıdayım bu arada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Çerkes -- 20 Temmuz 2016; 14:01:16 >
  • 28 yaşında üzerinde takım elbiseli birini görürsen o benimdir :) iş çıkışı aranıyorum bende bazen
  • horoz28 kullanıcısına yanıt
    Nerede arayacaksın? Bugün bende bisikletle çıkmayı düşünüyorum. :)

• trabzona geldim 2 günde 10 lvl oldum ama hala 250 üstü pokemon cıkmıyor cplerim cok düşük
  • Ben mavi takimdayim.. kesap bombos hic pokemon cikmiyor.s giresuna gectikce oyuna giriyorum

• Meydanı zubatlar ele geçirmiş sanki. dün gece gezerken düşeşte olsa bir Meowth yakaladım.
  • tatilde 16 level oldum. Șuan Giresun'da akșamları kardeșimle bisiklet ile çıkıyoruz. Sahil sanayinin karșısında 2 3 tane çıkıyor. Gerisi hep çer çöp. Merkezde bir tane lure atan görmedim. Pokestoplarda sahile yakin camii vslerde değil hep yokuș yukarı olan yerlerde. Gemilerçekeği camii var tek pokestop yol üstünde.

• şu oyunu türkiye'ye ayarlansa bir çok pokemonlar giresunda olacakta bekliyoruz işte niantici ay sonunda çıkar inşallah.
  • Giresun lu arkadaşlar, sahibinden uzerinden cep telefonu alicam satan kişi çanakci köyünde oturuyor pek güvenin yok doğal olarak belirttiğim köyde oturan varmı yada bana bu konuda yardım edebilecek birileri varsa çok mutlu olurum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maviler tüm gymleri almış. Merkeze yardım lazım
  • Mahalle isimleri komedi espiye kesap gemiciler cekegi

• Keșap ve Espiye ilce mahalle degil yavru.. o okumadiin tarihi ansiklopediler varya orda anlamlari yaziyor bi ara bakarsin😉

• quote:

Orijinalden alıntı: Ters Adam

Mahalle isimleri komedi espiye kesap gemiciler cekegi

quote:

Keșap ve Espiye ilce mahalle degil yavru.. o okumadiin tarihi ansiklopediler varya orda anlamlari yaziyor bi ara bakarsin😉
  • quote:

Orijinalden alıntı: yuaning

Keșap ve Espiye ilce mahalle degil yavru.. o okumadiin tarihi ansiklopediler varya orda anlamlari yaziyor bi ara bakarsin😉

Bi bakim neymis dedim espiyeye baktim anlami yokmus

• Pokemon go kullanicisiyim Giresun merkez de Pokemon go da güncelleme geldi yeni savaşlar ve pokemonlar kazanmak için grup savaşları olması lazım bunun için grup arıyorum olmak isteyen arkadaşlar bana şu mail adresinden ulaşsın : okan.2875@gmail.com grup savaşlarında katılımlarını zi bekliyorum ;)

• Ben Giresun'da oturmuyorum ama Giresunluyum.PokeStop ve Gym olmaması konusunda haklısınız.Aslında Giresun'da PokeStop ve Gym olmayı hak eden bir sürü yer var.Yakın zamanda Giresun'a yeni PokeStop ve Gymler konulursa iyi olur.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.