Şimdi Ara

Pokemon Go Giresun 28 :)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
2.049
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba Giresunda ki oyuncuları burada tartışıp paslaşabiliriz diye düşündüm güncel tutmaya calısacağım giresun merkezde 3 savaş alanı var ve birisi oraları almış gözüküyor forumda varsa cıksın ortaya :)

• güncel
  • Giresunun neresindesiniz ben espiye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merkezdeyim ben hocam lvl henüz 4 :)
  • güncel
  • espiyede pokestop yok sanırım hükümet konağına kadar geldim ne doğru dğüzgün pokemon cıktı nede pokestop
  • gedikkaya civarı tertemiz ne pokestop var ne gym. fakat sahilde 2 3 dakikada bir pokemon cikiyor

• aynen hocam bende gedikkayada oturuyorum çeşmenin oraya bence stop koyulabilirdi çerkezde camide var meydan ve debboy bereketli ben şıh camisi belediye arası gidip geldim bi kaç kere :)
  • horoz28 kullanıcısına yanıt
    mesajda etiketlemeyi unutuyorsunuz sanidim bildirim gelmiyor . Gedikkaya, alman çesmesi , sanayi veya gemilercekegi civarinda bereketli bir yer var mi acaba?

• Ben kesaptayim sadece 1 2 dk de bir pokemon dusuyor gym yada stop bulamadim

• Bende konu açmıştım kapatayım bari bunu görmemişim

• Aksu simit-Afta arası elektrikli pokemonlar(magnenite, top şeklindeki pokemon, Pikachu görmedim) çıkıyor.

Debboyun üstündeki yolda pikachu yakaladım.

Çıtlakkalenin girişinde(durağın orda) charmander gördüm ama kaçtı :(

Gazi caddesinin aşağısı zubat kaynıyor.

Merkezdeyim bana charmander lazım

• çok pokestop merkezimiz yok meydanda 2 adet şıh cami balık pazarı debboy kale mahallesinin orası falan var stadyumun oralarda bilen var mı yeniyoldan sonra zaten hiç yok. 2 tane gym var sanırım giresunda
  • quote:

Orijinalden alıntı: horoz28

çok pokestop merkezimiz yok meydanda 2 adet şıh cami balık pazarı debboy kale mahallesinin orası falan var stadyumun oralarda bilen var mı yeniyoldan sonra zaten hiç yok. 2 tane gym var sanırım giresunda

Sahildeki gençlik merkezi ve hükümet konağının önündeki havuz

• quote:

Orijinalden alıntı: Çerkez*

mesajda etiketlemeyi unutuyorsunuz sanidim bildirim gelmiyor . Gedikkaya, alman çesmesi , sanayi veya gemilercekegi civarinda bereketli bir yer var mi acaba?

bunu gormediniz sanirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Çerkes -- 19 Temmuz 2016; 15:13:39 >
  • quote:

quote:

bunu gormediniz sanirim

forumu en son askere giderken kullanmıştım hocam 4 senedir yeni yeni alışmaya calısıyorum :)
  • quote:

quote:

quote:

bunu gormediniz sanirim

forumu en son askere giderken kullanmıştım hocam 4 senedir yeni yeni alışmaya calısıyorum :)

peki sorunun cevabı

• quote:

quote:

quote:

quote:

bunu gormediniz sanirim

peki sorunun cevabı

yok hocam ama ben şu çerkez caminin orda pokestop varya orlarda 97cp cubone ce 107 0ddish buldum lvlım daha 6 olduğu için max 169 139luk pidgeot ve eevee var elimde

• horoz28 kullanıcısına yanıt
    çerkez camii nerdeydi yav

• quote:

çerkez camii nerdeydi yav

şu hastane sapağı diyorlarya ışıklar var genç marketin orda yukarı yokuştan otopazarına cıkıyorsun sagae caddesi diyorlar ordaki ışıklarda ki camii
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.