Şimdi Ara

*Pokemon Gameboy!* -(resimli)- Paylaşımlarınızı ve sorularınızı Bekliyoruz! (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
474
Cevap
5
Favori
178.659
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • neyse bosver ben bitirdim o işleri surf murf lazım deilmiş o zmn adama gidip adam seni bi adaya götürcekmiş o gemisi olan adam götürcekmiş
  • quote:

Orjinalden alıntı: yugıoh sever543

neyse bosver ben bitirdim o işleri surf murf lazım deilmiş o zmn adama gidip adam seni bi adaya götürcekmiş o gemisi olan adam götürcekmiş

Daha oradaymışsın oyuna yeni mi başladın?
  • saolun da walla bunu okumaya ömür yetmez çok uğraşmışındır saol emeğe saygı
  • ya ben fire red oynuyom ama su surf u bi türlü çözemedim su pokelerine verdim hemde 3 tane verdim 3 tane su pokesine 3 tanede verdim gene olmuyo suyun yanına geliyom surf u tıklıom olmuyo japonca birseyler diyor sinir oldum yaw nasıl kullancam su surf u ya
  • surf safari zonede gösterdi onu dark_flame
  • yaw gösterdide kullanmıyo diyom dediklerini yaptım
  • kardeş sorunun hangi oyunda??
  • dark_flame diamon pearl ın linkiini versene
  • diamondun pc oyununu bulmak zor ama parala satılıo vardır illa biyerde ama zor diamondla pearl
  • quote:

Orjinalden alıntı: emre112

kardeş sorunun hangi oyunda??

fire red
  • dp forumda vardı bi search edi verseniz

kayaları geçmen için rock smash lazım ama dedidğin hangi mağara hala anlayamadım bi ss çekiver olaya bi el atalım..
  • nese ben saffirde lig deyim şimdi burda kaldım bi adamı yeniom sağlıkçıya gidemeden yenisi gelio
  • Burası pokemon crater bölümü pokemon gameboy bölümü diğil lütfen konuyu sil silmessen şikayet edileceksin
  • quote:

Orjinalden alıntı: green_warrior

Burası pokemon crater bölümü pokemon gameboy bölümü diğil lütfen konuyu sil silmessen şikayet edileceksin

yok yaw silmesin herkesin ilgisini çekiyo ve işimizie yarıyo
  • quote:

Orjinalden alıntı: yugıoh sever543

nese ben saffirde lig deyim şimdi burda kaldım bi adamı yeniom sağlıkçıya gidemeden yenisi gelio

lig girmeden önce sağlıkçıya git
    marketten full restore revivv hyper poyion gibi irçok şey al yola çıkarkennn birincisibi yendiğin zaman kapı açlacaktır o arada sende potion isit leri kullan
  • fireredin devamı yok daha birsürü ada var onlarıda yayınla bence (ligi bitirince birşeyler yapıp o adalara gidioz)
  • yaw su fire redde surf itemini kullanmıyo biriniz söylesin yaw nasıl kullancam onu bi su pokesine verdiöm surf itemini denize geliyom surf a tıklıyom olmuyo biseyler diyo nolur yardım
  • 3k para var ki
  • UP!ladığım için kusura bakmayın.Çok acildi.Hem yeniden yukarılara çıkmış olur.

Crystal'de kumarhanede Dratini alamıyorum.Girdiğim yerin adı şu:(Tabelasından okudum.)

Your Playground!
    GOLDENROD CİTY
    GAME CORNER

Yoksa yalnış yere mi girdim?
  • Oyunda Dratini yok galiba.Kumarhanede şu pokemonları alabiliyorsun.

Abra
    Cubone
    Wobbuffet

Çözümde yalnış yazılma ihtimali var mı?
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.