Şimdi Ara

*Pokemon Gameboy!* -(resimli)- Paylaşımlarınızı ve sorularınızı Bekliyoruz! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
474
Cevap
5
Favori
178.662
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yaw snorlax ı uyandırcam ama uyandırmak için gereken radio yok nerden bulcam bir yerde yazıo ama dioki
    '' ilerleyin brz ilerdeki gölden surf ile geçin'' surrff ney nerde ben firered oynuom ama surf yok bende

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest53253452135 -- 8 Haziran 2007; 18:55:39 >
  • yaw adadan çıkılmıo o 1-2-3 . adada dolaşp duruom fly de bir tek 3 adada uçmasını sağlıyo pokemin dönemiom 8. nişana yardım pls
  • cvp vercek yokmu ve saphirde oceon mueseumla prof dediğiniz hangi city'de
  • quote:

Orjinalden alıntı: yugıoh sever543

cvp vercek yokmu ve saphirde oceon mueseumla prof dediğiniz hangi city'de

oradaki tam çözümler boşamı

slateportta galba ocean museum!

OLLEEYY DİAMOND PEARLI İNDİRİYOM!!
  • orda yazsa nie sorıyım yazmıo die çekinmeden sordum
  • quote:

orda yazsa nie sorıyım yazmıo die çekinmeden sordum

Ok pardon,

Diamond ve pearl ile ilgili sorularını hill 4ever'e yada chakal'a sorabilirsin!
  • hem göl var gölden nası geççem surf yok surfu fireredde aldım sahphirde yok yani surf bu yüzden geçemiom gölden
  • quote:

hem göl var gölden nası geççem surf yok surfu fireredde aldım sahphirde yok yani surf bu yüzden geçemiom gölden

sörfü alacağın yer rehberde yazmıyor mu?
  • yazmıyor bak ne yazıo gösterim:
    vede Kuzeye gittikçe yeni bi şehir var dio ama var doru ama büyük bi şehir ve oceon orda deil prof ta senin resimlere göre orda deil
    Orjinalden alıntı: dark_flame

Bu Adadaki Gym'den 2.Rozetinizi Alıyorsunuz.Bu Gym'in Pokemon Türü Savaş.
    2.Rozetinizi Aldıktan Sonra Yaşlı Adamla Konuşuyorsunuz Ve Bu Yaşlı Adam Sizi Bir Kumsala Götürüyor. Burada Kuzeye Gittikçe Yeni Bir Şehir Karşımıza Çıkıyor.Bu Şehirdeki Evlerden Birinde Bir Bilim Adamıyla Konuşuyorsunuz.Böylece Ocean Museum'a Girebiliyorsunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest53253452135 -- 9 Haziran 2007; 20:43:31 >
  • Ocean museum'a girmek için surf gerekli diil.
  • ama oceona giderken çıkan gölü geçmek için gerekli
  • petalburg city gym'in yanındaki evde surf
  • nie baştan sölemedinki nese iyi denemeler yaptım her soruma cvp aldım
    ve şimdi ben diyim üst konu die

yaw üst Konu olsun bence gzl yaw gerçekten çok çalışmış değerini bilmek lazım
  • yaw yine olmadı orda bi kadın bi erkek var ama ikiside vermio
  • quote:

yaw yine olmadı orda bi kadın bi erkek var ama ikiside vermio

Teşekküler umarım üst konu olur!
  • benim sorum cvplanmıcakmı gym nin yanındaki evde bi kadın bide adam var ikiside surf murf vermiolar
  • yaw bzıları sorunlarınızı söleyin demiş fireredde oyun tmm da saphirede surf alınmıo
  • quote:

yaw bzıları sorunlarınızı söleyin demiş fireredde oyun tmm da saphirede surf alınmıo

Safari zonedeki evlerin içine girmeyi dene!

Herkesle konuş bakem olcakmı?
  • SAFARİ ZONE HANGİ ŞEHİRDE VE GİDERKEN KAYA İTTİRMEK YADA YÜZMEK GİBİ BİŞİ LAZIMSA ONU YAPAMAM ÇÜNKÜ SURF'TA STRENGHT'TE YOK
  • quote:

SAFARİ ZONE HANGİ ŞEHİRDE VE GİDERKEN KAYA İTTİRMEK YADA YÜZMEK GİBİ BİŞİ LAZIMSA ONU YAPAMAM ÇÜNKÜ SURF'TA STRENGHT'TE YOK

Eminim googleye yazarsan daha iyi yardım alacaksın.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.