Şimdi Ara

Pokemon filmi için hazırlıklara hız verildi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
29
Cevap
0
Favori
452
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Master_Evil

oyun pokemon efsanesini yeniden canlandırdı

Aynen öyle oldu. Büyükmekle, sorumluluk almak meşgul olan bir nesli tekrarda çocukluğuna döndürdü. Gerçi ben her daim severdim Pokemon'u, "Kaç yaşında adamsın, evlenecek çocuğu olacak yaştasın" zihniyetindeki insanlara rağmen kalbime gömmüştüm kendisini. Şimdi baktım ki toplumda adeta büyük bir Pokemon abazanlığı yani özlemi varmış, eh gömüyü çıkarmanın vakti geldi. Bence de Live-Action tadında bir filmi gelsin. Başarılı olursa tekrar tekrar izleriz. Ancak, epey CGI olacaktır filmde.
  • Animelerin ve oyunların filmleri genellikle fiyasko oluyor ama yaparlarsa izleriz. Yine de para koparma amaçlı yapılacağı için çok büyük umutlarla beklemem. Pokemon'un 18 tane (bugün 19.çıktı) filmi var anime olarak, onlar götürüyor bizi :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Grasyas01

millet AAA kalite oyunlara milyon dolarlar harcıyor ,maliyeti kurtarmıyor teker teker batıyorlar,birde nintendoya bak yaptığı oyuna ve kazandığı paraya bak

E Pokémon olunca iş değişiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yanlız filmi lütfen Michael baydan uzak tutun.Bu tarz filmleri genellikle o kapıyor ve tarz editor bana göre

• Yeni bir animasyon olur sanırım , normal film olacaksa kadro ve kaliteye göre değişir
  • 1999 da hayatımda gittiğim ilk sinema filmidir kendileri malum sahnede salonda buyuklerin dahi gözleri dolmustur

• Smosh'a da yer versinler bari bi sahnede, çizgi filminden sonra Pokemon'la aklıma gelen ilk şey o salak saçma video oldu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun tuttu. Parayı vurduk eee şimdi de filmini çıkartalım. Zaten var olsun pasta cila bak sıfır gibi.

Bu pokemon topundan beyin çıkıyor mu ?

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.