Şimdi Ara

#### POKEMON CRATER REHBERİ(RESİMLİ ANLATIM) ### (82. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.777
Cevap
1
Favori
631.267
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2 pokemonum var daha baska zamn umarım!!! bgun komedıydı ben gırıom sen yoksun sen gırıon ben yokum :D
  • benim pokemonda nickim turkadam bi bak istersen trademe filan
  • yeterkı ıste akan sular durrruuurrrr :D
  • baktinmi
  • eet tbr sen bayadır oynuyormusun ıste bız yenı basladık dıe ez tabii :D ama ben bgun sabah daha dogrusu artık dun sabah oluor karar verdım sadece ıstedıgım pokelerı alcam onlarıda yazdım eskıler dıe bır topıc acmıstım gel bak sende yaz senınkı aclık gıbı geldı bana o topıce teamındekılerıde yaz bıde bu ortak oluolarya oyunda baglayıcılıgı yok dımı olesıne ortak olakmı felan dıo mıllet????
  • online var mi???
  • eleketrıkler yenıo geldı bızım mahalleye bı raıchu almak lazım zzz
  • al bi tane annene syle de pazar da bulursun belki!!
  • haıkatet len annem evde sıkılıomus su oyunu banada oret dedı :D ONA OGRETCEM aksam :d SEN BENIM dedgım forma gelsne ben orda dolasım daha cok eskı nostaljı dıe altlarda ne alaka ?
  • yaww arkadaşlar parayla nasıl pokemon alınıyor lütfenn yardım pleaseeeeeeeee
  • parayla poke alamazsın mapte dolasman lazım
  • pokeyi nerden yakalayacağım?ve nereye tıklayıp yakalıycam?
  • ya bişe sorcam bu trainer daki yaratıklar lwl100 bende lwl 62yim onları yenemiyorum
  • ya ben pokemonumu değiştirmek için switch e geliom hata verio neden 7 den fazla pokemonum da var hatta
  • ya bana yardım eden yokmu tüm gymleri yenemiyom elit dörlüsü beni öldürüo öbürlerini yeniyorum en son adamında takılıyorum sonra gymleri yenmek için gereklipokemonları buluyorum hpsi lwl8 lwl 11 sinir oldum ya esane alamıycakmıyım yenemiyorum ufffffffffffffffffffffffffffffffffff
    Infernape Level: 100 HP: 400

Magnemite Level: 14 HP: 56

Ghostly Milotic Level: 100 HP: 400

Poliwag Level: 8 HP: 32

Quagsire Level: 22 HP: 88

Ghostly Tentacool Level: 14 HP: 56

şu ani pokemon teamım

• bana dark suicine veya dark lugia veya dark arceus werene 4 tane efsane pokemon werilir
  • HERKEZ BU FORUMU BIRAKTIMI ESKİDEN KONUŞTUUMUZ KİMSE YOKKİ
  • gengar serimle geri döndüm isteyen karşılaşalm nick turkey_hakan
  • quote:

Orjinalden alıntı: xshadowx

ya bana yardım eden yokmu tüm gymleri yenemiyom elit dörlüsü beni öldürüo öbürlerini yeniyorum en son adamında takılıyorum sonra gymleri yenmek için gereklipokemonları buluyorum hpsi lwl8 lwl 11 sinir oldum ya esane alamıycakmıyım yenemiyorum ufffffffffffffffffffffffffffffffffff
    Infernape Level: 100 HP: 400

Magnemite Level: 14 HP: 56

Ghostly Milotic Level: 100 HP: 400

Poliwag Level: 8 HP: 32

Quagsire Level: 22 HP: 88

Ghostly Tentacool Level: 14 HP: 56

şu ani pokemon teamım

yenilmen cok dogal bence geliştir pokelerini

• iii
  • 
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.