Şimdi Ara

#### POKEMON CRATER REHBERİ(RESİMLİ ANLATIM) ### (81. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.777
Cevap
1
Favori
631.267
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu arada xlhsnlx kanka ben ronarkda rogue actım ama ınsan senle bı konussak nıckı aynı bununkıyle
  • PhantomStorm online misin simdi??
  • online biri var mi kardesler??varsa var desin yaww ne zaman sorsam kimse online olmuyor yaww sıkıldım yawww
  • Phantom rhydon u kasmak icin 1. sayfada trainerler oraya bak rhydon rock yani tas olduu icin Zedjarock ta kasacaksin
  • Phantom rhydon u kasmak icin 1. sayfada trainerler var oraya bak rhydon rock yani tas olduu icin Zedjarock ta kasacaksin dier kasacain pokelerin özelliklerine bak ve ne yaziyorsa Zedja yaz sonunada o pokenin özelliini yaz
    örnek:bulbasaur grass and posion Zedjagrasswater yada Zedjaposion
  • arkadaşlar para ile poke nasıl alcaz yawww çıldırmak üzreyim
  • quote:

Orjinalden alıntı: peacemackers

arkadaşlar para ile poke nasıl alcaz yawww çıldırmak üzreyim

PARA İLE POKE ALINMIYO.POKE HARİTADA ÇIKIYO.
  • eyw kardesde onuda kasmak arbıden zor 42 de gelsıo kazmamı dır nedır anlamadım bu aarada sende sans yok ben eve gıdıp geldım isteyene bende 100 empeon ve 100 seadra var takas edılır bıde 70 lık slowbronun en ıı sı var gecen ılk basladım cardan
  • yaw kasıom da artık kasmıor yukseklerden sy en ust gymın 3. adamına dalcam dımı pıkachusu var
  • XIHSNIX SU RONARKDA BANA YARDIM ET YAW ADAM 62 OLMUS BIZ SURUNUOZ
  • ARKADAŞLAR BU SORUYU SORMAK ISTEDIM KONU ACMAK ISTEMEDIM BIDA ARKADAŞLAR BENIM SIKORTULUM WAR ( SIKORTUL YAZMASINI BILMIYOM) 39 LEVEL OLDU AMA HALA EVRİM GECIRMEDI NDN SOLERMISINIZ
  • kankam gymden cıkınca exp nın altında modfy your team yazar onu tıkla orda squartle nın yanında evolove tyazar ona tıkla confırm de wartotle olur sonra aynısını yap blastoıse olur
  • online biri varmi??
  • BEN
  • adama bak bırı varmı dıo var dıoz adamda tık yok
  • Yaw neden avatarım görünmuyor
  • PhantomStorm online misin simdi ben forumda deildim de pardon
  • sayılır
    D::D:D: avatarla ugrasıom kafayı yıcem :D nostaljı dıe bı yer var ora gır ule :D
  • tmm saol bende yaparim
  • senle kapisalim mi
  • 
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.