Şimdi Ara

#### POKEMON CRATER REHBERİ(RESİMLİ ANLATIM) ### (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.777
Cevap
1
Favori
631.219
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • la killer misin nesin egreksiz msj atıp durma sein yuzunden konuyu silcekler
  • quote:

Orjinalden alıntı: kıller

bıs soru dahaa bu oyunda hıle varmı ne hılebazım ama sıze bır fıkra sımdı nasrettın hocanın koyune bır bılım adamı gelmıs ve bu koyun en akıllısını seccekmıs koyluler hmn nasrettın hocayı gostermıs sonra bunlar bı masaya oturmuslar bılım adamı masanın uzerıne bır daıre cızmıs nasrettın hoca daırenın ortasından ıkıye bolmus cızerek sonra bılımadamı daıreyı 4 e bolmus sonra bızım nasro 4 parcadan 3 unu taramıs sonra bılım adamı masanın altına gırmıs ve yukarıyo dogru uflemıs nasrettın hocada masanın uzerınden corbaya tuz doker gıbı el hareketi yapmıs sonra bılım adamı bunu tebrık etmıs ve sız bu koyun en akıllısı deıl dunyanın en akıllısınız demıs sonrakoyluler hıc bısı anlamamıslar bu ısten bılım adamına sormuslar bılımadamıda:ben
    ortaya bır dunya cızdım o ortasından ekvator gecer dedı ben dunyayı 4 e boldum o 4/3ü sudur dedı ben alttan buharlasma olursa nolur dedım oda ustten yagmur yagar dedı neyse koyluler bızım nasroya gıtmıs nasroda bu adam bılım adamı fln deıl basbaya obur ya demıs koyluler sasırmıslar nasro anlatmaya baslamıs adam ortaya bı tepsı baklava cızdı ben yarısı benım dedım adam ınat ettı 4e boldu bu sefer yeter dedım 4/3 u benım adam alttan kısık ates verelımdedı bende ustten fındık fıstık serpıştırelım daha ıyı olur dedım

ANLAYANA BUNU NDN YAZDIM CUNKU SORDUGUM SORULARA HIC BIR CVP ALAMIYORUM CCCCCVVVVPPPPP pls

dograrım lan sizi avatar dusmanları asıl korsan benim pokecrater bolumunde defol git benim canımı sıkma
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ytf

quote:

Orjinalden alıntı: kıller

bıs soru dahaa bu oyunda hıle varmı ne hılebazım ama sıze bır fıkra sımdı nasrettın hocanın koyune bır bılım adamı gelmıs ve bu koyun en akıllısını seccekmıs koyluler hmn nasrettın hocayı gostermıs sonra bunlar bı masaya oturmuslar bılım adamı masanın uzerıne bır daıre cızmıs nasrettın hoca daırenın ortasından ıkıye bolmus cızerek sonra bılımadamı daıreyı 4 e bolmus sonra bızım nasro 4 parcadan 3 unu taramıs sonra bılım adamı masanın altına gırmıs ve yukarıyo dogru uflemıs nasrettın hocada masanın uzerınden corbaya tuz doker gıbı el hareketi yapmıs sonra bılım adamı bunu tebrık etmıs ve sız bu koyun en akıllısı deıl dunyanın en akıllısınız demıs sonrakoyluler hıc bısı anlamamıslar bu ısten bılım adamına sormuslar bılımadamıda:ben
    ortaya bır dunya cızdım o ortasından ekvator gecer dedı ben dunyayı 4 e boldum o 4/3ü sudur dedı ben alttan buharlasma olursa nolur dedım oda ustten yagmur yagar dedı neyse koyluler bızım nasroya gıtmıs nasroda bu adam bılım adamı fln deıl basbaya obur ya demıs koyluler sasırmıslar nasro anlatmaya baslamıs adam ortaya bı tepsı baklava cızdı ben yarısı benım dedım adam ınat ettı 4e boldu bu sefer yeter dedım 4/3 u benım adam alttan kısık ates verelımdedı bende ustten fındık fıstık serpıştırelım daha ıyı olur dedım

ANLAYANA BUNU NDN YAZDIM CUNKU SORDUGUM SORULARA HIC BIR CVP ALAMIYORUM CCCCCVVVVPPPPP pls

dograrım lan sizi avatar dusmanları asıl korsan benim pokecrater bolumunde defol git benim canımı sıkma
    sizemi sorcam nereye gıtcegımı
  • ıste bu be gastly yakaladım ttmm ya takım tam oldu bana gore venuzar la gastly ne dıyım artık
  • Merhaba ben oyuna 1 hafta önce başladım.oyunu oynayan arkadaşım vardı bana bilgileri öğretti bizde çalışıp kendimi geliştirdim.Benim sorum oyun ne zaman bitiyor
  • Pokemonun türüne ait en güçlü saldırılarını yazan varsa sevinirim
    Mesela Ateş Blastburn gibi......
  • Hangi efsaneler en güçlü bilen varsa...
    Mesela Pisişik hangisi güçlü su hangisis güçlü gibi
  • Bana bir türlü efsane çıkmıyo napıyim
  • arkadaşım sağolsın bu bilgiler sayesinde baya bi geliştim
  • benim 2 günden beri yakaladıklarım
    regirock
    lugia
    suicune
    groudon
  • Lugia nın hangi saldırıları güçlü yani pisişik olan falan hangisi
  • oyunun deneyimlileri söyler mi acaba bana oyun için uygun saat kaç
  • SABAHA CİVARLARI ÇOK HIZLI OLUYO VE HİÇBİR SOEUN OLMUYO
  • HASAN YENI BASLAYANLARI DUSUNDUHUNDEN DOLAYI ONCELIKLE COK TESEKKURLER.AYRICA KONU DA COK BASARILI YAPMISSIN
  • saol
  • saol
  • Trainerlardan birine gırem dedım bı baktım hepsı lwl 100 e benım adam lvl 30 daha nas kapıscak?? Bu yaratıkların vurus gucu flm mı azaltılmıs oluo?
  • forum da ımzaya falan nasıl resım konuluyo cvp pls
  • [simage]Sableye.gif[/simage] bu pokenin dark shiny yada metalliki olsa olmaz m hasan baba illa normali şartmı
  • anasını sattığımın pokemonları ya bi dark shiny veya efsane gelmezmi ya 3-4 gündür dolaşıyom haritada daha tık yok ya bunların çıktığı belli yerlermi var.kafayı yicem yakında
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.