Şimdi Ara

Pokemon'a başlamalımıyım?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
614
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Daha bir bölüm izledim bir şeyi yarım bırakmayı sevmediğimden yol yakınken sormak istedim. (+) ve (-) leriyle siz ne düşünüyorsunuz? Vakit kaybımı izlemeye değer mi?

• hangi serisindesin bilmediğimden pokemon XY idare ederdi ama son çıkan seri çok kötü olmuş öncelikle grafikler kötü ayrıca olay örgüsü pek memnun etmedi beni
  • Yaşını öğrenebilir miyim ?
  • Ben Başından D&P sonuna kadar güncel izledim. Her serinin son bölümlerini kapsayan Turnuva Arcları ve Battle Frontier'ları saymazsak 500 kusur bölümden 100 kaliteli bölüm çıkmaz. D&P sonrası nasıl bilmiyorum (B&W'nin inanilmaz kötü olduğuna adım gibi eminim gerçi) ama X&Y'yi çok övüyorlar, yinede o kadar övgü beni baslatamadı. B&W'nin ilk bölümlerinin bıraktığı tahribat o kadar yüksek ki

İlla nostalji yapmak istiyorum dersen en izlenebilir olanı Yugioh'dur

Pokemon animesi gülen bok emojisi gibidir. Sevimli, ama nihayetinde bir bok. -Mösyö Pikselans

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Periah

Yaşını öğrenebilir miyim ?

17

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yorumlarınız için teşekkürler baslamamaya karar verdim 😊

• Başlama
  • Bi ara dizimagda popüler olduydu bende o ara hem nostalji olsun diye hemde hatırlıyım biraz diye izlemiştim, dublaj değişen kadar izlemiştim işte hangi bölümse artık oraya kadar güzeldi sonrasını bilemem tavsiye ederim hadi eyvallah

• İlk 3 sezonunu full izledim. Eski nesil pokemonların isimlerinin 150'sinin de ismini biliyorum ama yeni nesil pokemonların isimlerini bazen karıştırıyorum, bazen gelmiyor aklıma :)

3. sezondan itibaren yine başladım. Günde 1 bölüm izliyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pokemon efsanedir benim için küçüklüğümde ne hevesle izler, tasolarını biriktirirdim. Hala da fırsat buldukça izlemeye çalışıyorum. Çocukluğunuzda izlemişseniz ilk sezonu görünce o yaşanılan nostalji duygusu bambaşka bir his

• Poekemon' a laf eden adam çocukluk yaşamamıştır.

Ben bütün bölümlerini izledim.
    İzle .
  • Önermem bi hevesle başlamıştım ama sonradan beni sıktı.

• 13 Aralık 2001'de yayından kaldırılana kadar TV'de izlerdim. Akşam 16:00 - 17:00 gibi yayınlanırdı. O saate kadar top sahasında maçlar yapılır, kaldırımlarda taso oynanır fakat pokemon başladığı an sokakta adam kalmazdı. Pokemon hastalıktır, kaç yaşında olursan ol izleniliyor. İlk pokemonculardan biri olmaktan gurur duyuyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.