Şimdi Ara

PokémonVortex 1.8! Oyuncuları: Ana Konu (Rehber, Yardım, Sohbet vs...) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.122
Cevap
6
Favori
71.455
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

ayrıca arkadaşlar bu pokemonları tradeye nasıl koyucaz acaba
  • takımında deil ken trade yap tüm pokeleri görme seçeneğinden olur
  • özel pokemonlarda sık sık çıkıyor ancient charmander yakaladım şimdide...

birde bu tür oyunlarda tam olarak amaç nedir? gym ler ile şavaş yapıp turnuvalaramı katılıyoruz nasıl oluyor? yoksa sadece etrafda gezinirken başkaları ile savaşmakmı amaç

vala gece gece çok şey soruyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgur2266

özel pokemonlarda sık sık çıkıyor ancient charmander yakaladım şimdide...

birde bu tür oyunlarda tam olarak amaç nedir? gym ler ile şavaş yapıp turnuvalaramı katılıyoruz nasıl oluyor? yoksa sadece etrafda gezinirken başkaları ile savaşmakmı amaç

vala gece gece çok şey soruyorum

Amaç ilk bütün gymleri yenmek ve haritada değerli nadir bulunan pokemonları , efsaneleri çıkartmak onların levellerini 100'e yükseltmek. İleride live battle gelince turnuvalara katılıp ödüllerde kazanabilirsin... Veya değerli pokemonlara exp kasabilirsin
  •  PokémonVortex 1.8! Oyuncuları: Ana Konu (Rehber, Yardım, Sohbet vs...)

Bu ne ya masum ancient charizard'ım ve karşımdaki dasrk snorunt bu hale geldi.Sanırsam 0 isimli poké bu olsa gerek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OMéR -- 6 Haziran 2010; 10:51:36 >
  • Arkadaşlar biraz geç oluyor ama uyandım. Bayağı bi kişi katılmış aramıza. Hemen ekliyorum ve hoş geldiniz.
  • şu loading hasta ediyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: OMéR

PokémonVortex 1.8! Oyuncuları: Ana Konu (Rehber, Yardım, Sohbet vs...)

Bu ne ya masum ancient charizard'ım ve karşımdaki dasrk snorunt bu hale geldi.Sanırsam 0 isimli poké bu olsa gerek.

Resim küçücük hocam belli olmuyorki birşey.

• Benide eklersen sevinirim.

Nick:OwlStyle
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pentacle*

quote:

PokémonVortex 1.8! Oyuncuları: Ana Konu (Rehber, Yardım, Sohbet vs...)

Resim küçücük hocam belli olmuyorki birşey.

Hocam benim poké ve dövdüğüm poké gözükmüyordu ve attacklar gözükmüyordu.

• Vortex'e ulaşamıyorum.Sizde nasıl?
  • 30 dk'dır oyuna giremiyorum ben de, az önce sayfa açıldı ama tekrar gitti. En iyisi yeni sunucular eklenene kadar sabah oynamak..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-5CFD572C6 -- 6 Haziran 2010; 20:50:57 >
  • quote:

Vortex'e ulaşamıyorum.Sizde nasıl?

az once bende bir bakayim dedim acilmadi
  • Oyun 18:00-22:00 arası çok yoğun olduğundan giremiyoruz... Adminlerin bu sorunu düzeltmesi gerekir veya Crater'de ki gibi serverleri çıkartmak gerekir... Yoksa bu böyle olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PoKeBuRn

Oyun 18:00-22:00 arası çok yoğun olduğundan giremiyoruz... Adminlerin bu sorunu düzeltmesi gerekir veya Crater'de ki gibi serverleri çıkartmak gerekir... Yoksa bu böyle olmaz.

burada oyunun admini yok bosuna yaziyorsun

bu arada 1170 online var gozukuyor

bu seviyede online kullanici ayda 4000 - 5000 $ civari bir para getirir

adamlarin cok saglam bir hosta sahip olmalari lazim aslinda

Wild Mystic Weedle yakaladim isteyene vereyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CeFurkan -- 6 Haziran 2010; 21:17:10 >

• Bayağı hızlandı ya oyun, şaşırdım.
  • Bende girmek istiyorumda oyun hakkında bilmediklerim var bi kaç sezon atlayarak pokemonu 13e kdr izledim.Şuanda shiny dratini ariyorum buldugumda elite foura gircem.Msn grubu gibi bişiniz var mi?
    DH TyphooN
    Edit:Nick yazmayi unutmusum =(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sneaky Step -- 6 Haziran 2010; 22:06:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH TyphooN

Bende girmek istiyorumda oyun hakkında bilmediklerim var bi kaç sezon atlayarak pokemonu 13e kdr izledim.Şuanda shiny dratini ariyorum buldugumda elite foura gircem.Msn grubu gibi bişiniz var mi?
    DH TyphooN
    Edit:Nick yazmayi unutmusum =(

group1304612@groupsim.com var katıl istersen
  • http://forum.donanimhaber.com/m_40288926/tm.htm

eklermisin acaba (T) oyun nick ozgur2266
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.