Şimdi Ara

Pokémonium MMORPG Beta [Ana Konu] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
150
Cevap
0
Favori
5.918
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Perditionn

quote:

Orijinalden alıntı: umutum9

peki hangisi uyuyor

Windows 7 mi? 32bit mi 16 bit mi? Onları söylersen yardımcı olabilirim :)

x32
  • quote:

x32

O zaman tam olarak hatırlamıyorum ama :) JRE'den Windows x86(32 bit) Online ve Offline'ı indir, JDK'dan Windows x86(32 bit) indir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Perditionn

quote:

x32

O zaman tam olarak hatırlamıyorum ama :) JRE'den Windows x86(32 bit) Online ve Offline'ı indir, JDK'dan Windows x86(32 bit) indir

tamam saol
  • quote:

tamam saol

Önemli değil :)
  • Beyler ben bugün başladım da şimdi 8 lv charmander'ım var sadece savaş yapıyoz . Bu oyunun rehberi falan varsa atın da öğrenelim biraz ya da bilen biri anlatsın 4 lv trainer'ım.Sadece geziyorum öyle bi el atın
  • Oyun için boşa emek harcamamanızı öneririm çünkü Betadan sonra bütün karakterler silinecek.
  • Sistemin hangisi ise o, büyük ihtimal ile 32bit'tir.
  • Aman yardım edersiniz , sakın yazmayın yardımınız falan dokunur da işimizi görürüz.

• @karahisaremre: Resmî siteye gir eğer orası rehber hazırladı ise oradan bak.
  • oyuna tam kapsamda rehber hazır olması için en azından open beta olması lazım kapalıyken sürekli Değişiyo Pokeler itemler Yerler falan yeni eklentiler eklenti değişiklikleri ama betadan sonra pokeler silincek diyen arkadaş oyuna para yatıranlar war böğle bişe olsa bağış yapanlar isyan eder MEsela başka bi rehbere bakarsın şurda şu çıkar der öbürü bu der aslında 2 side yanlış olabilir o rehber yazıldıkdan sonra o 2 öğede farklı bir haritaya gönderilmiş olabilir ama oyun içi sorarsan daha net bilgi edinirsin chatten
  • Oyuna para yatıran dediğin kişiler, zaten her client'te yani sürümde geçerli ya da kalıcı olurlar bunun herhangi bi' isyan etme gibi bi' durum söz konusu olamaz. Örnek vermek gerekir ise PokéCyrus şu an bile bağış yapan(Para yatıran) kişiler aynı değişiklik yok, en son baktığımda isyan gibi konular yoktu halâ yok. Oyuna herhangi bi' rehber gerekmiyor sonuçta bi' PokéCyrus oynayan kişi bu oyunu oynar.
  • poke topum kalmadı oyunda?
    Nasıl alıcam?
  • Markette satılıyor.(Mavi bina)veya para harcamak yerine gidip Pidgey ve Paras kesebilirsin.
    Pidgey'den Pokeball, Paras'tan Ultra Ball düşüyor.
  • ekran görüntüsü atarmısınız bende mavi bina felan yok.
  • oyunu daha yeni açtım pidgey felanda yok bulamadım
  • Hepsini hallettim yinede teşekkürler.
    Ama pokemonları nasıl siliyoruz onu anlamadım 6 pokemon hakkımız var ben hepsini doldurdum ancak birini silmek sitiyorum nasıl silicem?
  • 6 pokémon yanında taşıma hakkın var, senin tabirinde. Yine de pokémon yakalayabilirsin ama yakaladığın pokémonlar depoya gider. Pokemon hastanesinde bulabilirsin depoyu.
  • charmender'in özelliğini smokescreen yaptım (10 level )

şimdi hiç bir pokemona zarar veremiyor neden olabilir?
  • Up Up Up
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tnknylcn

Up Up Up

Smokescereen damage veren bi move değildir zaten.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.