Şimdi Ara

Pokémonium MMORPG Beta [Ana Konu] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
151
Cevap
0
Favori
5.918
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunda tıkandım 20 lvl trainer lvlm Surf için 25 gerekiyor ... Bütün şehirleri dolaşıp herkesi dövdüm 5 rozetim var şimdi.. Yapcak bir şey yok son şehre gitmedende güzel exp gelmiyor son şehirde minicik yer... allah allah... Bu arada mert Stone sormuşdun sen Şu Çimen pokemonu GYmnı yendigin yerdeki alışveriş merkezinde satılıyorlar..
  • Evet orada satılıyor ama boşa para masrafı.
    (Dusk Stone satılmıyor.)
  • tam pokemonu basştan izliycekken bunu gördüm çok sevindim hemen başlıycam
  • 25 lvl oldum artık yüzebiliyorum.
  • 1.2.1 patch ile gelecek yenilikler.

Sprite değiştiriciler tüm Pokemon merkezlerine eklenecek.
    Birçok harita düzeltilecek
    launcher/updater eklenecek
  • Karakterler gider mi?
    Edit:Kaç gündür oyunda göremiyorum seni.Oynamıyor musun?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Egemert B. -- 9 Nisan 2012; 19:39:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheqeMerT

Karakterler gider mi?
    Edit:Kaç gündür oyunda göremiyorum seni.Oynamıyor musun?

Çalışıyorum, anime sitesi yapacağım onun için tasarım ve kodlama uğraşıyorum. Oyuna giriyorum ama brock'un oraya ışınlasalar çok iyi olur.
  • ühüüüüüüüüüüüü ühüüüüüü abi oyunda 20 Trainer lvle kadar güle oynaya geldim hop hop felan pokemon aramalar rozet almalar.. şimdi herşeyi hallettim.. 25 lvl olmaya çalışmaaak off ne baydım Birde bu updatelerde reslerde bizim pokemonlara bir şey olmaz dimi nerdeyse her pokemonumu 40 lvl kasdım isyan çıkarım... İnsanı pokemondan sogutmayınn..
  • @metnad Hiç bir şey anlamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: metnad

ühüüüüüüüüüüüü ühüüüüüü abi oyunda 20 Trainer lvle kadar güle oynaya geldim hop hop felan pokemon aramalar rozet almalar.. şimdi herşeyi hallettim.. 25 lvl olmaya çalışmaaak off ne baydım Birde bu updatelerde reslerde bizim pokemonlara bir şey olmaz dimi nerdeyse her pokemonumu 40 lvl kasdım isyan çıkarım... İnsanı pokemondan sogutmayınn..

Beta'dan sonra pokémonlar gidecek, betada üye olan kişiler vip olacak , resmi forumda anket sonucu.
  • VİP özelligimiz ne olcak ozaman oynamayak abi cidden bütün gün kasıyorum boşamı.. BETA nezaman gelcek yakın bir sürede gelecekse.. bırakim
  • quote:

Orijinalden alıntı: metnad

VİP özelligimiz ne olcak ozaman oynamayak abi cidden bütün gün kasıyorum boşamı.. BETA nezaman gelcek yakın bir sürede gelecekse.. bırakim

Her an her şey olabilir, forumda gördüğüm kadarıyla böyle lakin belki silinmez Open/Closed Beta mı bilmiyorum sadece Beta yazıyor. Resmi forumdan oyun kurucusu ile iletişime geçersen daha detaylı bilgi alırsın.
  • Şuanda bizler Beta Tester oluyoruz.Oyunun sitesinde yazıyor.
  • oyun bende neden kasabilir sistemim iyi ya internetten yada bastaki programlari yuklemedigimden sizce neden olabilir

ps klavye ingilizce ayarda oyuzden pek yazamadim
  • Yeni client geldi.
    Linkleri güncelle dostum.
  • İndirme linkleri yenilendi.
  • Bug var yeni clientte.Pokemon spriteleri gözükmüyor.
  • Ve hepsi 0 level gözüküyor.
  • Oyunun şu an bulunduğu durum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crown Clown

Oyunun şu an bulunduğu durum
    />

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.