Şimdi Ara

Pokémonium MMORPG Beta [Ana Konu] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
150
Cevap
0
Favori
5.918
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2.Gym'yendim.4 pokesini koydum konuma.
  • Crown bir yardım et ... bug da kaldım... 15 lvl felansan gel şu dalı kes ben kesemiyom :D o kıyı şeridin ordayım :D
  • 15 level değilim ve o dalı senin kesmen gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: metnad

Crown bir yardım et ... bug da kaldım... 15 lvl felansan gel şu dalı kes ben kesemiyom :D o kıyı şeridin ordayım :D

Ben 15 levelim nerdesin? Geliyim bi deneyelim.
  • Biri team ile kurabilirim mi benim pc'ye. Kuramadım kaç gündür uğraşıyorum. -.-''
    Saat 7-8 gibi girebilirim yardım ederseniz sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-794C1993F -- 8 Nisan 2012; 11:21:28 >
  • Aşırı bug var ya, hemen hemen herşeyde... Oynuyorum ama soğutuyo bu durum oyundan :/
  • Beta bitince gelirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crown Clown

Son olarak Windows x64 dener misin ya da Windows x86 Online yazanı, bunlardan biri.

Tamam deniyim ama x64 olmaz çünkü benim bilgisayar x32,windows online'ı deniyim bide

Edit:Flood olmaması için.Denedim olmadı windows online'ı acaba ben biyerde hatamı yapıyorum,1.adım jre ve jdk indirdim ve java 6.31 indirdim hepsini kurdum.2.Adım oyunu indirip masaütünde bi klasöre çıkardım.
    .3.Adım ''Start Pokemon.exe'''ye tıkladım ve bu hatayı aldım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Whitfield -- 8 Nisan 2012; 14:39:52 >
  • 21:00 gibi tekrar geleceğim bu saatte açık olan olursa TeamViewer ile kurabilirim, oyun şu an bug dolu zaten beta olduğu için normal.
  • Buda hatanin tamamı önceki resimde en yukardaki yazılar çıkmamıştı
     Pokémonium MMORPG Beta [Ana Konu]
  • @Perditionn Oyunu tekrar indir galiba eksik bir şeyler var.
    Bilgisayarının işletim sistemini ve kaç bit olduğunu yazarmısın buraya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Egemert B. -- 8 Nisan 2012; 14:56:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheqeMerT

@Perditionn Oyunu tekrar indir galiba eksik bir şeyler var.
    Bilgisayarının işletim sistemini ve kaç bit olduğunu yazarmısın buraya.

Oyunu iki kez indirip kurdum ama olmadı

İşletim Sistemi:
     Pokémonium MMORPG Beta [Ana Konu]

Edit:Ekran Kartı 512 MB.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Whitfield -- 8 Nisan 2012; 15:02:22 >
  • Takımımı eklermisin?
    Alakazam,Haunter,Marshtomp,Gyarados,Oddish,Pikachu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Egemert B. -- 8 Nisan 2012; 17:49:48 >
  • Benim takım.. : Krabby Monferno Ghostly vulpix Diglett magikarp..... Ama anlamadığım çok saçma bir olay var lvl atlaması pokemonların çok çok zor... Birde misal bendeki Magikarp 37 lvl bunun evrimi gecikmiş nasıl evrim atlatcaz normalde lvl gelmiş yani..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metnad -- 8 Nisan 2012; 23:59:41 >
  • quote:

Benim takım.. : Krabby Monferno Ghostly vulpix Diglett magikarp..... Ama anlamadığım çok saçma bir olay var lvl atlaması pokemonların çok çok zor... Birde misal bendeki Magikarp 37 lvl bunun evrimi gecikmiş nasıl evrim atlatcaz normalde lvl gelmiş yani..

Aslında gayet kolay daha dün başladık ama 39Lvl Alakazam, 29lvl Gyarados, 23lvl Marshtomp, 28lvl Haunter, 10lvl Pikachu, 16lvl oddish'im var.
  • quote:

quote:

Benim takım.. : Krabby Monferno Ghostly vulpix Diglett magikarp..... Ama anlamadığım çok saçma bir olay var lvl atlaması pokemonların çok çok zor... Birde misal bendeki Magikarp 37 lvl bunun evrimi gecikmiş nasıl evrim atlatcaz normalde lvl gelmiş yani..

Aslında gayet kolay daha dün başladık ama 39Lvl Alakazam, 29lvl Gyarados, 23lvl Marshtomp, 28lvl Haunter, 10lvl Pikachu, 16lvl oddish'im var.

Farkettim beyler mert vs isterse atmayın uzaklaşın kaçın alakazamı 4 pokemonuma tek attı 5.ciye acı çekdirdiler...

• quote:

quote:

quote:

Farkettim beyler mert vs isterse atmayın uzaklaşın kaçın alakazamı 4 pokemonuma tek attı 5.ciye acı çekdirdiler...

Aslında hepsine tek atardı da sonda degistirdim pokeyi.

• Farkettim ya acı çektirdin resmen son pokemonaa.. O degilde '' BİKE '' ne zaman alcaz ya yürümek yorucu oldu artık.
  • Bike daha sonradan eklenecekmiş.Oyunun forumunda adama sordum.
    Bu arada oyunun zorluk derecesini merak eden varsa söyleyim.Pwo ile Pco arasında ne çok zor ne çok kolay.
  • bende başladım kantoda starterim mudkip
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.