Şimdi Ara

Pokémon Trading Card Game Online Türkiye Forum Sayfası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
1.567
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  Pokémon Trading Card Game Online Türkiye Forum Sayfası

Pokémon Trading Card Game Online Oyununa Türk oyunculardan yapılan yoğun ilgi sebebi ile forumu açmış bulunmaktayız! Sitemizde Oyun anlatımı, yeni stratejiler, deste tanıtımları, booster pack açılışları, Trade alanı olmak üzere oyundaki Türk arkadaşlarımızı bir araya getirecek forum sayfamızı açmış bulunmaktayız.

Forum sayfası sadece Pokemon Trading Card Game Online oyununun Türkçe Forum görevini üstlenmektedir.Oyun harici konu bulunmamaktadır.

Sitemiz Yeni açılmıştır! Gün geçtikçe güncelleyerek geliştireceğiz! Oyundaki Tüm kartları forumumuzda bulabileceğiniz bir Kart Sistemi oluşturmaktayız.

Bu oyunu oynayan Tüm TCGO oyuncularını bekleriz.

http://pokemon.tcgtr.net/

• quote:

Orijinalden alıntı: Zombi TR

Pokémon Trading Card Game Online Türkiye Forum Sayfası

Pokémon Trading Card Game Online Oyununa Türk oyunculardan yapılan yoğun ilgi sebebi ile forumu açmış bulunmaktayız! Sitemizde Oyun anlatımı, yeni stratejiler, deste tanıtımları, booster pack açılışları, Trade alanı olmak üzere oyundaki Türk arkadaşlarımızı bir araya getirecek forum sayfamızı açmış bulunmaktayız.

Forum sayfası sadece Pokemon Trading Card Game Online oyununun Türkçe Forum görevini üstlenmektedir.Oyun harici konu bulunmamaktadır.

Sitemiz Yeni açılmıştır! Gün geçtikçe güncelleyerek geliştireceğiz! Oyundaki Tüm kartları forumumuzda bulabileceğiniz bir Kart Sistemi oluşturmaktayız.

Bu oyunu oynayan Tüm TCGO oyuncularını bekleriz.

http://pokemon.tcgtr.net/

Güzelmi ?

• Oyun güzeldir, Nintendo tarafından geliştiriliyor ve ücretsiz olarak oynanabilmesi de çok güzel birşey. Paket Kodları almazsanız bile Paket Kodlarını satın almış olan kişilerle çok rahat kapışabiliyorsunuz, Turnuvadan paket ödülleri alabiliyorsunuz. Biz forum sitemizde oyundaki püf noktaları, sağlam deste oluşturmayı, hangi özelliğin ne işe yaradığını paylaşarak oynayacak olan Türk oyuncuları bilgilendiriyoruz.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pokemon TCG-i 20011-den beri oynamaktayım.Daha önceden de bir kaç Pokemon turnuvalarını kazandım.Amma ilgi yok denecek kadar az.Arkadaş ortamında oynanınca zevkli oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: VegaMorena

Pokemon TCG-i 20011-den beri oynamaktayım.Daha önceden de bir kaç Pokemon turnuvalarını kazandım.Amma ilgi yok denecek kadar az.Arkadaş ortamında oynanınca zevkli oluyor
    Oyunda GX kartları çıktı, mertlik bozuldu. Eskiden ne güzeldi. :D Şimdi bende hiç oynamıyorum. Oynasam da Theme Deck ile oynuyorum.
  • ben bu oyunun bağımlısıyım bir sürü kart topladım fakat yine de yeniliyorum çoğu kez
  • Neredeyse oynamadığım TCG kalmadı. bence pokemon en zevklilerinden biri. bir süredir roguelike kart oyunu geliştiriyorum oynamaya pek fırsat bulamıyorum. legacy turnuvalar gelirse tekrar başlayabilirim.
  • juba09 kullanıcısına yanıt
    Bence de en iyi kart oyunlarından biri fakat ne yazık ki oynayan türk sayısı çok az
  • Evet türk oyuncu sayısı çok az. Steam gibi bir platformda olmadığı için bence potansiyelinin çok altında bir kitleye sahip.
  • çocukken kartlarla oynamaya çalıştığımız oyunun online versiyonu varmış. çok zevkli oyun gerçekten umarım bunun da pokemon go gibi hilesi yoktur.

trainer kartları oyunun gidişatını çok etkiliyor tam anlayamadığım için çoğu oyunu boş yere verdim yazık oldu.

keşke bir yerlerde türkçe rehber falan olsa
  • Oynayan var mı?
    Kapanmamıştır inşallah.. :)
  • hocam oynuyorum ben tcg online ama serverlar biraz agir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.