Şimdi Ara

Pokêmon GO DH Grubu (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
339
Cevap
19
Favori
11.692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gym nasıl alınıyor , birde arkadaş nasıl ekleniyor ? Bende baya pokemon oldu .
  • Beyler bunun hilesi varmis ya miller fake lokasyon programlariyla oturdugu yerden geziniyo nasil yapicaz onu bilen yardim pls..

• " Paket çözümlemede sorun var. " hatası alıyorum.
    Telefonu Kore'den getirtmiştim belki o yüzdendir. Yeni telefon alınca ben de oynarım bu oyunu.
    Herkese bol şans beyler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: janqlee

Şarj olayını geçtim de internet paketi bitecek 1 günde o kötü

Bugün saatlerce oynadım pek yemedi. Kontrol et istersen.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kırmızı takımı seçtim. Gym i almıştım geri almışlar ama bana bildirim gelmedi. Nasil anlıyoruz

• Beni de ekleyebilirsin, Nick fantastiko. Yalnız hep beraber aynı renk secilse çok mantıklı olur. Sarı foruma uygun gibi, ben henüz secmedim ama herkes aynı şeyi secerse birbirine yakın olan arkadaşlar daha çok iş yapar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benide ekle hocam ufak bir rehber hazirlayabilecek arkadas varsa cok iyi olur aslinda

• quote:

Orijinalden alıntı: berktaygut

Beyler bunun hilesi varmis ya miller fake lokasyon programlariyla oturdugu yerden geziniyo nasil yapicaz onu bilen yardim pls..

Onu bende bir türlü bulamadım, nalet olsun...
  • ustagfdhgjaksldjalsjhdkj adamlar hemen hile peşine düşmüş oyunun max ömrü cogu kişi için 1 hafta sürer
  • Pek yemedi derken hocam kaç mb yedi sizden ?

• quote:

Orijinalden alıntı: janqlee

Pek yemedi derken hocam kaç mb yedi sizden ?

1.9 gb vardı şarj bitene kadar aynı oranda kaldı. Pek yemez. Bütün dosyalar senin telefonunda. Harcadığı tek şey senin koordinatları servera iletmek ve ona göre veri almak bu da max 1000 byte olsun ki bu kadar büyük bir beri değil. Bununla ilgili daha detaylı bilgi bulursun internette.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sağ olun hocam yarın bende bi test yaparım

• bu takım olayları nasıl oluyor bi bilgisi olan var mı
  • GOD_A_MAN kullanıcısına yanıt
    Beş leveldan sonra bir gym'e gittiğinde takım seçiyorsun hocam. Ekipçe team red'de yoğunuz. Buyur gel, sen de bizdensin zaten :)
  • Neschume888 kullanıcısına yanıt
    anladım sağ olun :) aslında sarı forum açısından daha uygun olurdu bence ama kırmızı olsun madem :)
  • İlk günün kârı. 9 tane de yumurtam var. Yarın yumurtaları halledip daha çok Pokemon avına çıkacağım. Şansıma Ankara yolculuğu var yarın bakalım orada neler çıkacak

Pokêmon GO DH Grubu
  • Oyun tanıtım videosu hazırladım arkadaslar. Devamı gelıcek. oyun hakkında fıkrı olmayanlar ıcın ıyı olabılır.

İyi Seyirler.
  • ReaperVR R kullanıcısına yanıt
    Eline sağlık hocam
  • ekleyin beni de.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.