Şimdi Ara

Pokémon GO [ANA KONU] (1900. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
38.340
Cevap
188
Favori
1.134.620
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18981899190019011902
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben de yeniyim. Ekleyebilirsiniz ( 4373 4331 0264 )

• quote:

Orijinalden alıntı: memetle

Arkadaşlar Special'e gelen 5. yıl görevi

bunun 5. yıl ile alakası yok ya. ben bunu çook önce yapmışım, ki 2 ay önce oyuna dönen arkadaşta yarım açıktı bu görev. zaten 2020 diyor resimde de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-96B6D01A8 -- 6 Temmuz 2021; 16:58:26 >
  • Hediyeleşmek için ekleyebilirsiniz.

1852 8754 5426

Arkadaş eklemenin sınırıı yok bildiğim kadarıylada hediye göndermenin bir sınırı var mı? Örneğin 300 arkadaşım var 300 ünede hediye atabiliyormuyum?

• Herkese selamlar. İşin ehli olanlara sormak istediğim bir soru var. Oyun için başka hangi uygulamaları kullanıyorsunuz, hangileri işimize yarar? Kesin kullanman gerek dediğiniz uygulama mevcut mu? Zannediyorum ki iv hesaplama için herkes bir uygulama kullanıyor. Buradan çıkışla işimi kolaylaştıracak önerileri bekliyorum. Teşekkür ederim.

• yok dostum bana patates bi lapras geldi şanslısın :)

• Buda arkadaşımın hesabı hediyeleşmek için;

0447 9732 8195

• quote:

Orijinalden alıntı: fastbela93

Hediyeleşmek için ekleyebilirsiniz.

1852 8754 5426

Arkadaş eklemenin sınırıı yok bildiğim kadarıylada hediye göndermenin bir sınırı var mı? Örneğin 300 arkadaşım var 300 ünede hediye atabiliyormuyum?

hocam bende 30 tane var onlara atmak zor geliyor Pokémon GO [ANA KONU] 

• fastbela93 kullanıcısına yanıt

benim listemde 70 kişi filan var ama hediye gönderme işlemi sırasında oyun neredeyse donuyor. böyle bir problem yaşıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: kangroo

benim listemde 70 kişi filan var ama hediye gönderme işlemi sırasında oyun neredeyse donuyor. böyle bir problem yaşıyorum.

bende de kasıyor o ekran zor kaydırıyorum vs. o yüzden hiç sevmiyorum. oyunda o kadar görsel şey olurken kasmayan alet nasıl arkadaş listesinde kasabilir anlamıyorum.

bu arada meltan kutu süresi doldu mu shiny arıyordunuz. ben biraz önce açtım 30dk dır hala 60 iv üzeri yada shiny görmedim Pokémon GO [ANA KONU] 

• malesef hala 2 gün var. yani gelirse iyi bir shiny sevindirir. gelmezse de 100 iv olan o boşluğu dolduruyor. 100iv shiny yakalamak gibi bir hedef koydum önüme. her pokemondan toplamaya çalışıyorum. Şu an büyük bir arzuyla istediğim tek shiny pokemon var o da porygon. hiç görmedim shiny olanını.

ekleme : sanırım bu düşük iv li shiny leri almadığınızda karşınıza yüksek iv shiny çıkma ihtimali artıyor. dün bulbasour için denedim işe yaradı.

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • 5 sene sonra geri döndüm aman Allahım çok güzel lan, ne güzel yenilikler eklemişler, eskisi gibi sırf top fırlat yakala transfer et değil, bir sürü görev var yap yap bitmiyor.

refere kod ekledim sürüyle daha görev geldi, charizard, candyler, egg incubatorlar, bir sürü gelişmiş pokemonlar hepsi refer koduyla geldi. Keşke önceden de refere kod ekleseymişim.

Arkadaş olarak eklemek isterseniz, arkadalık kodum 5220 8261 8552

referans koduyla hediyeler ve görevler kazanmak için BM66KDYXT

• Valla bende de 70 kişi oldu hepsine hediye gönderebiliyorum fakat alma konusunda sınır var sanırım 25-30 kişi civarında günlük limitiniz doldu uyarısı alıyorum.

Meltanın dün gece süresi doldu yeniden bastım 60 pokemondan 1 tane 90 iv çıktı onun dışında shiny falan rastlamadım. İhtimaller çok düşük sanırım 1200 üstünde meltan candy oldu :)

• quote:

Orijinalden alıntı: memetle

Valla bende de 70 kişi oldu hepsine hediye gönderebiliyorum fakat alma konusunda sınır var sanırım 25-30 kişi civarında günlük limitiniz doldu uyarısı alıyorum.

Meltanın dün gece süresi doldu yeniden bastım 60 pokemondan 1 tane 90 iv çıktı onun dışında shiny falan rastlamadım. İhtimaller çok düşük sanırım 1200 üstünde meltan candy oldu :)

350+ yakaladım daha 1 tane 85iv bile görmedim. 500-600k stardust ayırdım meltanı 50lvle fullemek için ama 15-14-14 veya üzeri isterken millet 100iv derken ben daha 85 görmedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-96B6D01A8 -- 7 Temmuz 2021; 17:1:7 >
  • Pokémon GO [ANA KONU]

Pokémon GO [ANA KONU]

millet sistemin içinden geçiyor, 20 tane ekliyor üst üste. benim istanbul içi 2km çevremde pokestop yok, eğer tek pokestop başvurum 5-6 yıl önceki google fotoğrafından bakıp onaylanmazsa oyunu silicem muhtemelen. 300 tane review yaptım 1 tane upgrade alabilmek için, bu saçmalıkları göre göre o çevresi boş yer red yerse valla gram hevesim kalmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-96B6D01A8 -- 7 Temmuz 2021; 18:43:44 >

• Bunlar 2 3 ay önce Niantic'in hiç pokestop olmayan yerlere getirdiği stoplar. Foursquare den falan data çekmişler hiç bakmadan getirmişler oyuna, 5 6 ülkede daha böyle. Sonrasında açıklama yaptılar. Şikayet edilirse inceleyip bu pokestopları kaldırırırz dediler ama tabi kimse kendi lehine olan bir durumu şikayet etmez. İnsanlar eklemedi yani o stopları, o tarz pokestop istekleri direkt red yer zaten. Senin pokestop isteğin neydi fotosunu atabilir misin? Oylamadaysa muhtemelen oylamış olmalıyımdır. Bir de kabul edilmezse de üzülme. Benim ilk 4 5 pokestop isteğim hep red yemişti, hem de hepsine upgrade kasmıştım. Sonradan öğrendim işi, ama hala red yiyebiliyorum. Herkesin başına gelebilecek bir şey.

• Hediyeleşmek için beni de ekleyebilirsiniz.

2763 2621 9176

• 36 lvl'im bana ilk kutuyu açtığım gün 59 ya da 60. meltanda 100 iv geldi sonra ne shiny ne 100 iv görmedim 4-5 tane 90 - 95 arası var o kadar

Bu arkadaşı da best friend yapmaya çalışıyorum

Pokémon GO [ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-96B6D01A8

350+ yakaladım daha 1 tane 85iv bile görmedim. 500-600k stardust ayırdım meltanı 50lvle fullemek için ama 15-14-14 veya üzeri isterken millet 100iv derken ben daha 85 görmedim

Alıntıları Göster

ohoo ben görevlerden gelen dustlarla 100 iv lik meltanı 40 level yaptım bile.86 var kenarda duran istersen göndereyim Pokémon GO [ANA KONU] 

• quote:

Orijinalden alıntı: kangroo

ohoo ben görevlerden gelen dustlarla 100 iv lik meltanı 40 level yaptım bile.86 var kenarda duran istersen göndereyim  

Alıntıları Göster

86lığa o kadar stardust basamam ya 1 kerelik stardust var, denemeye devam :)

• Merhabalar herkese. Biraz acemi sayılırım, o yüzden bir sorum olacaktı. Yoldan geçerken 1 tane Gym'e Pokemon'umu bırakmıştım ancak 2 günü geçti ve hala orada bekliyor Pokémon GO [ANA KONU]  Bunu geri çağırmanın bir yolu yok mu acaba? Can değeri de azalmıyor. Yani bitmiş gibi ama 400'de duruyor. Bug falan mı oldu diye düşünüyorum ama bilemedim.

• 
Sayfa: önceki 18981899190019011902
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.