Şimdi Ara

Pokémon GO [ANA KONU] (1767. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
38.340
Cevap
188
Favori
1.134.669
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17651766176717681769
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Pokémon GO [ANA KONU]

Hiç gelmiyor sıkıntı orda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dreaq D kullanıcısına yanıt
    o gün için 50 coins aldıysan sonrakilere gelmemesi normal
  • Alolan Raichularımız gelmiştir isteyen alabilir

Pokémon GO [ANA KONU]

Tek kişi indirir bunu.
  • Marty.McFLY kullanıcısına yanıt
    regirock bugun mu gelecek hocam?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Pokémon GO [ANA KONU]

Pek bir numarası yokmuş , koleksiyon olarak eklenir.

Alola raichu ve marowak raid olarak gelmiş sanırım .

• BigMuffin kullanıcısına yanıt
    Amerika'ya uçarsan registeel çıktı orda. Rock ondan sonra gelecek.
  • virussavar V kullanıcısına yanıt
    Hafta sonu da zapdos etkinliği için gidebilirsem arkadaş grubuyla gideceğim onada gelirse bakalım.Keşke şu Ex-raidler hafta sonuna gelse de rahatlasam

• quote:

Orijinalden alıntı: Osliloskop

Hafta sonu da zapdos etkinliği için gidebilirsem arkadaş grubuyla gideceğim onada gelirse bakalım.Keşke şu Ex-raidler hafta sonuna gelse de rahatlasam
    Keşke benimde burda arkadaş grubu olsa. Sadece iki kişiyiz. Articino etkinliği boş geçti. Zaptos ta boş geçecek maalesef. Shiny zaptos denk gelir inşallah hocam size. Başarılar dilerim.

• Arkadaşlar yan hesabıma üç haftada bir niantic hediye gönderiyor. Üç tane inchibutor ve bir Lucky egg. Bu beşinci falan oldu daha ne kadar devam edecek merak ediyorum.

Pokémon GO [ANA KONU]

• Ex raidlere katılmak için napmam lazım o saatte orda olsam yetiyormu biletmi bulmam lazım. İnternetten hangi sayfaları takip edebilirim bilet için

• Osliloskop kullanıcısına yanıt
    zapdos etkinliğini raidler mi olcak hocam belli bi bölge var mı?

• 11 top attım 10'u isabetli olmak üzere, alamadım Registeel'ı ilk denememde. New York civarı başka raid kovalıyorum şu an.
  • Bir pokemon eğitmeni öğle yemeği sonrası işten izin aldı ve mewtwo reidi için yola koyuldu. Tranvay durağı hemen iş yerinin karşısındaydı. Durağa vardığında tranvay ın gelmesine beş dakika vardı. Heyecanlıydı, sürekli düşünüyor mewtwo yu düşlüyordu. Ya kaçırırsam, ya yetişemezsem, ya yeterli kişi gelmezse, ya vasıta bozulursa, kafasındaki sorular birbirini kovalıyor, fikirler kar topu misali yuvarlandıkça büyüyordu. Derken tranvay geldi. Kalabalık arasından geçerek açılan kapıdan içeri girdi ve boş bir koltuk bulup oturdu. Tranvay hareket etti duraklar bir bir azalırken içindeki heyecan kat kat artıyordu. Güvenevler durağına geldiğinde kapı açıldı ve tranvay dan indi. Havanın sıcağı güneşin önüne gelen gri bir bulut sayesinde azalmıştı. Rüzgar yüzünü okşayıp saçlarını hafifçe dalgalandırıeken gym ye doğru yürümeye başlamıştı bile. Gym ye vardığında reide onbeş dakika vardı. Park alanıydı ağaçlar rüzgarın sesiyle hışırdıyor, fıskiye ile ıslanan çimler etrafa güzel kokular yayıyordu. Bir banka yaklaştı. Bir genç oturmuş pokemon go oynuyordu. Merhaba arkadaş dedi ve tanışıp sohbet etmeye başladılar. Heyecanı biraz olsun azalmıştı derken reid vakti geldi çattı. İki reel oyuncu ve onsekiz fake kişi ile kısa sürede mewtwo yu indirdiler. Kendisi ilk atışta arkadaşı iki atışta yakaladı. Pokemon evrenin in en karizma yaratığı. Boksun Muhammed Ali si, Basketbol un Michael Jordan u, Rock un led Zeppelin i Yüzüklerin efendisi nin gandalf ı edebiyatın tolstoyu, kara kulenin Roland ıydı o. 15/10/15 statları ve 89 iv si yle benimdi artık. Çok mutluydum, bir sihir gibiydi. İnanmak istediğim rüya gerçek olmuştu artık Derin bir nefes aldım oyunu yavaşça kapattım. Telefonu cebime koydum. Yaklaşık bir buçuk saat yeni arkadaşımla pokemon evreni ile ilgili sohbet ettikten sonra tranvay a binip evin yolunu tuttum. Geriye kalan bir Mew two ve ağaçlar altıda bir anı olarak saklanacak samimi bir arkadaş sohbeti oldu. Teşekkürler pokemon go.

Pokémon GO [ANA KONU]

• virussavar V kullanıcısına yanıt
    ne işle meşgulsün hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: virussavar

Bir pokemon eğitmeni öğle yemeği sonrası işten izin aldı ve mewtwo reidi için yola koyuldu. Tranvay durağı hemen iş yerinin karşısındaydı. Durağa vardığında tranvay ın gelmesine beş dakika vardı. Heyecanlıydı, sürekli düşünüyor mewtwo yu düşlüyordu. Ya kaçırırsam, ya yetişemezsem, ya yeterli kişi gelmezse, ya vasıta bozulursa, kafasındaki sorular birbirini kovalıyor, fikirler kar topu misali yuvarlandıkça büyüyordu. Derken tranvay geldi. Kalabalık arasından geçerek açılan kapıdan içeri girdi ve boş bir koltuk bulup oturdu. Tranvay hareket etti duraklar bir bir azalırken içindeki heyecan kat kat artıyordu. Güvenevler durağına geldiğinde kapı açıldı ve tranvay dan indi. Havanın sıcağı güneşin önüne gelen gri bir bulut sayesinde azalmıştı. Rüzgar yüzünü okşayıp saçlarını hafifçe dalgalandırıeken gym ye doğru yürümeye başlamıştı bile. Gym ye vardığında reide onbeş dakika vardı. Park alanıydı ağaçlar rüzgarın sesiyle hışırdıyor, fıskiye ile ıslanan çimler etrafa güzel kokular yayıyordu. Bir banka yaklaştı. Bir genç oturmuş pokemon go oynuyordu. Merhaba arkadaş dedi ve tanışıp sohbet etmeye başladılar. Heyecanı biraz olsun azalmıştı derken reid vakti geldi çattı. İki reel oyuncu ve onsekiz fake kişi ile kısa sürede mewtwo yu indirdiler. Kendisi ilk atışta arkadaşı iki atışta yakaladı. Pokemon evrenin in en karizma yaratığı. Boksun Muhammed Ali si, Basketbol un Michael Jordan u, Rock un led Zeppelin i Yüzüklerin efendisi nin gandalf ı edebiyatın tolstoyu, kara kulenin Roland ıydı o. 15/10/15 statları ve 89 iv si yle benimdi artık. Çok mutluydum, bir sihir gibiydi. İnanmak istediğim rüya gerçek olmuştu artık Derin bir nefes aldım oyunu yavaşça kapattım. Telefonu cebime koydum. Yaklaşık bir buçuk saat yeni arkadaşımla pokemon evreni ile ilgili sohbet ettikten sonra tranvay a binip evin yolunu tuttum. Geriye kalan bir Mew two ve ağaçlar altıda bir anı olarak saklanacak samimi bir arkadaş sohbeti oldu. Teşekkürler pokemon go.

Müthiş bir hikaye olmuş. Heyecanla okudum.

Küçüklükten kalma yarı hayali yarı gerçek bir dünya olmuş bu dünya bize.

• anelka3939 kullanıcısına yanıt
    bende iki raidde de yendim ama gene yakalayamadım üçüncü raidde kısmet artık

• arkadaşlar normal kurallı oynadığım hesabın dışında gps ile koleksiyon ve pokemon toplamak amaçlı bir hesapla oynamayı düşünüyorum. önereceğiniz bi gps programı var mı ?
  • Fake de eninde sonunda ban yenecektir sadece an meselesidir bunu bilin ona göre girin. Tek avantajınız şu anda 3 aşamalı ban var 2. aşamada bırakırsınız kalıcı ban yemekten kurtulursunuz ama dediğim gibi hiçbirşeyin garantisi yok fake de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asi_mawi -- 20 Temmuz 2018; 22:44:52 >
  • asi_mawi kullanıcısına yanıt
    dediğim gibi 0'dan acc açıp oynarım fake ile ban yesede umrumda değil. ama şuanki hesabımı asla riske atmam var mı bildiğiniz gps uygulaması playstore'da
  • Registeel'i indirince 12 rare candy verdi
  • 
Sayfa: önceki 17651766176717681769
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.