Şimdi Ara

Pokémon GO [ANA KONU] (1766. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
38.339
Cevap
187
Favori
1.134.158
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17641765176617671768
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Android 6. Benim fake gps olayım biraz saçma. 40-45 saniye falan çalışıyodu sonra gps not found diyodu. Pokestop çevirecek ve en fazla 1 pokemon yakalayacak kadar yetiyodu. Günlük bonusu toplarım diyodum, giftleşirim falan, ama kırmızı yazı çıktı 1 hafta sonra.
    Şimdi geçti yazı ama yzaı çıktığında silmiştim uygulamaları. Bi daha kurmam heralde.

Var mı rootlamadan android için bi yöntemi?
  • Yarın benimde var 2 hesaba davetiye.Umarim hepimiz yakalarız şimdiden başarılar.

Bu arada niantic ceza olayını guncelledi. Biraz iyi ,biraz kötü oldu.

-Artik uyarı ve devaminda shadow Ban yok. Uyariyla beraber yapistiyorlar shadow Ban'i(evolve ve rare poke'lerin gözükmemesi).

-Shadow Ban süresi artık belli ve 1 hafta ,kimine 5 gün kimisine 2 hafta ,kimine 1 ay veriyorlardı.

-Shadow Ban ihya etmez hala devam edenlerin hesabıni akıya alma süresi 3 aydan 1 aya indirildi .

-Eger hala devam ederse süresiz uzaklaştırma yani perma Ban.

Böylece geçen sene kalkan süresiz uzaklaştırma cezası tekrar gelmiş oldu .

Bu yeni yaptırıma "yoldan çıkan oyuncuları disipline etmek"adını koymuşlar

Fake GPS konusunda da dikkatli olun.

"Ben zaten şehirden ,ilçeden, mahalleden çıkmıyorum bana birşey olmaz " yanılgısına çok düşüluyor.

Sistem ve cezalandırma aynı arkadaşlar,ister kutuplarda ister evinin içinde oyna yakalanirsan cezası aynı .. Tespit için mesafe değil farklı argümanlardan yararlanılıyor.

Yakalanmamak için şuan geçerli yöntemi geri sayfalarda Şevket hoca misali ;

-saksafonla anlattik ,ne bilim tebeşir ile anlattık, don lastiği ,Keçeli kalem ,bilimum nesnelernen anlattik

Bulunan her yöntemin geçerliligi yaklaşık 6-8 aydır arkadaşlar..
    Her Ağustos sonu ve Eylül başı gibi fake GPS için yeni önlemler belirliyorlar..
    Muhtemelen bundan sonraki tespit yönetimi "davranışsal algılama" olacaktır.

Yani mekan bağımsız değilde ,nerede ne şekilde oynadığına göre tespit olacağını düşünüyorum.
    Kısacası kalan kısa günlerin tadını çıkartın.Yoksa fake GPS daha da zorlasacaga benziyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Richard Parker -- 19 Temmuz 2018; 13:22:8 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O değil de ben Ataşehir’de açıyorum biraz oynayıp kapatıyorum. Otobüsle giderken pokestop görev falan alıyorum olay o. Sonra Ümraniye’ye gelince tekrar açıyorum. Şimdi bu Niantic benim hile yaptığımı mı sanar bunu merak ediyorum. Bunu her haftaiçi yapıyırum. Haftasonu zaten oynamıyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İşte bu yüzden tespit mekanizması farklı işliyor.

Farklı bir yöntem bulduklarında argo tabiriyle farklı şekilde bızzıklayacaklar.

• taburien kullanıcısına yanıt
    Fake GPS Route kullanıyorum, aynı sorundan muzdaribim. Kısa süre çalışıyor kısa süre çalışmıyor sistem. Root'a gerek olmadan böyle oynayabiliyorum. Ama bilsinler ki Fake GPS kalıcı olarak engellenirse piyasada oyuncu kalmaz. PvP gelmediği sürece de çöp olur gider.
  • Şu anda bile oynayan az oyuncu var. Fake GPS tamamen kapanırsa oyuncu kalmaz.

Arkadaşlar bu hediye gönderip almak konusunda bir şey sormak istiyorum. Bir gün içinde aynı kişiye hediye gönderip hediye alınca iki seviye birden mi artıyor? Eğer tek seviye artıyor ise bir gruptan hediye alırım, diğer gruba da hediye gönderirim ki daha efektif olsun.

• Oyunda PvP den önce zaten çok eksik var hocam .Mesela arkadaşlık sistemini ele alırsak:

-Arkadaslar arasında arama yapamıyoruz.55 arkadas var buna rağmen arayıp bulmak zulüm

- eklediğimiz arkadasa mesaj atamıyoruz.Adam beni eklemiş ama nerede oynuyor ,nereden ekliyor belli değil. O bana hediye gönderiyor ben ona .

-Takas için istenilen stardust çok fazla.Takas'ta amaç zaten olmayan pokedex'i açmak ,kadın legendary dışarda tutuyorum ama diğerleri için abartı stardust istiyor.

• arkadaşlar anlık olarak ditto'ların koordinatlarını nereden görebilirim? 1 aydır görev için ditto kovalıyorum.
  • may-day M kullanıcısına yanıt
    Eskiden harita varken bir nebze kolaydı. Şu an ditto'nun yerini tespit edip gösteren bir mekanizma yok.

Şu şekilde yapabilirsiniz, twitter'a Ditto yazın ve en son butonuna basıp en yakın zamanda Ditto içeren tweet ne zaman atılmış bulun. Bazen Ditto'yu bulan koordinatı twitter'a yazıyor, siz de o koordinatlara ışınlanırsınız hemen. Sadece bunu yaparken oyunu en az 2 saattir oynamamış olun ki ilgili koordinata ışınlanabilin.
  • Ben kesinlikle katılıyorum, arkadaşlık sistemi şu an aşırı saçma. Misal 2 arkadaşla şu an arkadaşlık seviyem en tepede, biri bu forumda ama diğeri kim bilmiyorum. Bir ara buraya yazan herkesi ve beni ekleyenleri kabul ettim ve öyle oluştu listem. Arkadaşlık kodu da sadece ilk girişte tuşlanıp kayboluyor. Ben kim kim çıkaramıyorum. Tanımadığım biriyle de takasa girmem mümkün değil. Aynı gym'de savaşma ihtimalim de milyonda bir. Tek avantajım her gün kaliteli birkaç item geliyor bu sayede. Stardust olayı zaten başlı başına saçmalık oraya girmiyorum hiç.

PvP gelirse oyun umut verir. Ama PvP getirmeyip fake gps'i de kalıcı engellerlerse o zaman bırakırım ben yani. Bir ara 1 aya yakın oynamamıştım, bu yeni nesildi görevdi ayağına tekrar başladım. Ama evde otururken canım sıkıldığında şimdiki gibi oynayamayacaksam anlamı kalmaz işin.

Bana kalırsa sadece PvP de çözüm değil. 2 asıl geliştirme olması gerekiyor.

1- Savaş sisteminin yenilenmesi. Sağa sola kaçıp sadece ekrana tıklayarak savaşmak çok anlamsız. Nerede kaldı strateji, nerede kaldı zevk? Farklı skill'lerin bulunması lazım. Bazı skillerin gücü iyi olur bazı pokemonlarda, bazılarınınki kötü. Yani şu anki anlamsız.

2- Üstteki güncelleme ile beraber Lig sistemi gelirse asıl o zaman oyun oyun olur. Yoksa yanımdaki adamla savaşmak bana en fazla potion kaybettirir, başka bir kazancı da olmaz. Turnuva, lig gibi sistemler gelirse oyun eski haline döner. Yoksa kaybolmaya mahkum.
  • Gymlere baya pokemon koyuyorum 2 gündür fakat sadece bi kaçı altın getiriyor oysaki hepsi saatlerce o gymde klıyor geceden koyuyorum öglen yenilmiş ama altın getirmiyor çok saçma değil mi ben mi bir şey kaçırıyorum arkadaşlar ?

• anelka3939 kullanıcısına yanıt
    Sizinle de yüksek hocam skyvenom benim nickim.

Neyse bir süre böyle devam edelim

• 10 tane gift var karşılıklı göndermek isteyenler eklesin.

9077 6213 1986
    MunezTR
  • Dreaq D kullanıcısına yanıt
    günde 50 coinsten fazla alamıyorsunuz diye biliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ysfyrgc -- 19 Temmuz 2018; 18:36:7 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: may-day

arkadaşlar anlık olarak ditto'ların koordinatlarını nereden görebilirim? 1 aydır görev için ditto kovalıyorum.
    40.98372739260175, 29.08744477833541
    yetişebilirsen ditto.
  • beyler az önce bi pokemona 4-5 top attım anca yakaladım ama pokemon dittoya dönüştü

ben dittoyuda normal yakalanıyor sanıyordum çok ilginç geldi
  • Pokémon GO [ANA KONU]

Gaziantep’in yumurtasına güvenin. İyidir hoştur. 87 iv 710 cp Grimer. Boyutu neden küçük anlamadım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Santiago Munez

beyler az önce bi pokemona 4-5 top attım anca yakaladım ama pokemon dittoya dönüştü

ben dittoyuda normal yakalanıyor sanıyordum çok ilginç geldi
    Dandik pokemonlar ısrarla toptan kaçıyorsa ditto olması kuvvetli ihtimaldir ısrar etmekte fayda var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Johnny Silverhand

Gaziantep’in yumurtasına güvenin. İyidir hoştur. 87 iv 710 cp Grimer. Boyutu neden küçük anlamadım.
    Hayırlı olsun hocam. Gelişince rengarenk oluyor. Bite_dark pulse vuruyor benimkisi.

Pokémon GO [ANA KONU]

• regirock olayı başladı mı yakalayan oldu mu?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 17641765176617671768
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.