Şimdi Ara

Pokémon GO [ANA KONU] (1500. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
38.340
Cevap
188
Favori
1.134.630
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14981499150015011502
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hmm ilginç diğer topları atmaması aslında ayarı olsa işte şu cpye kadar şu top sonrası bu top veya şu pokemona illa şu renk top vs gibi iyi olurdu. yine de alınabilir bence. botla da ne alakası var adam yürüyor sonuçta botta adam kıçının üstüne oturmuş yani hiçbirşey yapmıyor
    hayırlı olsun kardeş
  • Hexagon Sun H kullanıcısına yanıt
    Normal toplar bitince de mi diğer topları kullanmıyor yoksa ilk seçenek olarak mı kırmızıyı kullanıyor?

edit: ben yazarken cevap gelmiş zaten. Ama o ne saçma şeymiş ya ben o kadar renkli top biriktirdim :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-6924C9316 -- 10 Mayıs 2017; 23:39:16 >
  • Sadece kirmizi top kullaniyor. Digerlerini kullanma secenegi yok belki bir guncelleme ile gelebilir. Yani anlayacaginiz snorlax dragonite yakalamak icin degil de pidgey rattata icin daha elverisli :)
  • Amazon.com da istek listesine ekledim fiyat biraz inerse sipariş geçerim şuan vergi yüzünden ekstra 10dolar istiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Go plus ile gunluk 500 pokemon limiti gayet gecilebilir, son durum nedir kalkti diyorlardi bu limit?
  • Oyuncuları coinsle top aldırmaya yönelik yapmışlar. Toplar bitince 1 gün mavi topla oyna zaten kırmızı hemen birikiyor.
  • asi_mawi kullanıcısına yanıt
    Parayla renkli top alınamaması da çok garip geliyo bana. Belki efsaneleri falan saldıktan sonra satarlar renklileri.
  • Güncelleme Ios'a geldi mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kucukadam91

Güncelleme Ios'a geldi mi?

Daha gelmedi ben sık sık kontrol ediyorum gelince buradan paylaşırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni güncelleme için bi kaç kaynaktan data mine sonuçları aklımda kaldığınca:

Gymlerin koduyla oynamışlar, aynı türden belli sayıda pokemon konabilecekmiş. Bi de gym savaşı sırasında pokemon menüsünde pokemonların türlere göre sıralanacağını söylüyorlar. Uygulandığında görürüz.
    Gymdeki pokemon saldırı önlerse, pokemon yakalarken berry kullanırsak xp kazanma gibi şeyler olabilir diyolla kodlara bakanlar.
    Bi de encounter anticheattool tarzı bişe varmış kodlarda. Yeni bi hileci yakalama kodu eklemişler diyolla.
    Bi pokemon gymdeyse hangi gymde olduğunu göremiyoruz menüde. Biz biliyoruz tabii de, 559 gymde pokemonu olan adam bilmiyor:D:D:D:D O adamı da unutmamışlar diyolla.

Bunlar doğruysa bile şu an uygulamaya konmadı tabi, görcez hangileri doğru. Şimdilik gördüklerim bunlar.
  • Yazdıktan hemen sonra iki şey daha gördüm.

İkamet ettiğin gyme biri girişince sana uyarı gelecekmiş.
    “There’s a raid about to start near you!”

“A raid’s going to start nearby!”
    gibi.

İndiremezse;
    “(Pokémon name) has fought hard and returned!”

“(Pokémon name) lost a battle!”

“(Pokémon name) defended the Gym!”

Bi de şunlar var ama bunlar yeni, ne olduğunu bilmiyoruz.

“(Pokémon name) is hungry!”

“(Pokémon name) needs a pick-me-up!”

“(Pokémon name) wants a berry!”

Sanki gymde 1 günü geçirip de indirilmemiş pokemon berry isteyecekmiş coin vermek için gibi. Ama bakcaz görcez. Bunların hepsi olursa gym olayında hileciler deyeni pozisyon almak durumunda kalır, onlara da kod yazdırırlar yeniden :D
  • güzel özellikler gibi, bir an evvel gelse de denesek
  • Bence gym olayları mesajları çok saçma birşey sanki indirilemeyecek gym varmış gibi birde habire mesaj gelecek.
  • "Hey guys 2 new sniping methods were finally discovered, find out the details by reading the "
    Herifler twitter'dan açıklama yaptı
    Daha 1 haftası dolmadan gene patlatmışlar sniper'ı
  • quote:

Orijinalden alıntı: brkdur

Yazdıktan hemen sonra iki şey daha gördüm.

İkamet ettiğin gyme biri girişince sana uyarı gelecekmiş.
    “There’s a raid about to start near you!”

“A raid’s going to start nearby!”
    gibi.

İndiremezse;
    “(Pokémon name) has fought hard and returned!”

“(Pokémon name) lost a battle!”

“(Pokémon name) defended the Gym!”

Bi de şunlar var ama bunlar yeni, ne olduğunu bilmiyoruz.

“(Pokémon name) is hungry!”

“(Pokémon name) needs a pick-me-up!”

“(Pokémon name) wants a berry!”

Sanki gymde 1 günü geçirip de indirilmemiş pokemon berry isteyecekmiş coin vermek için gibi. Ama bakcaz görcez. Bunların hepsi olursa gym olayında hileciler deyeni pozisyon almak durumunda kalır, onlara da kod yazdırırlar yeniden :D

Şu salak özellikler gelirse hilecilere yarar.. milleti hileye teşvik ediyorlar. Ulan taa ebesinin yerindeki gym'e pokemon bıraktıysam her gün gidip onu mu beslicem şaka gibi.Fake gps ciler rahat rahat gider tabi.

• MaDJeRo kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle.Hayır birde bot bitirir vs muhabbeti dönmüş neresini bitiriyor.
    Alt tarafı 2 koşulluk 3 satırlık kod yazarsın olur biter

Şart 1; Pokemon dayak yedi pert=true

gym location=true lngxxxx.xxx ;latxxxx.xxxx(hop dayak yiyen pokemonun gym'sindeyim)
    pinberry x1 xx xxxx xxxx( Büyüdüm büyüdüm pınarla büyüdüm... ")
    default location;
    al sana kaba taslak kontrolcü.(Tabi onlarca değişken ve söz dizimi dizgilerini ekelrsek)
    Halbuki üst sınır koyarsın olur biter, 20,30...

birde be berry olayına ayar oluyorum.Adam sakat ise zamanla az biraz iyileşmesi gerekir.zamanında facebookta oynadıgım dandik top eleven oyununda bile böyleydi ki ordada altın laızmdı transfer saha inşası falan için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Richard Parker -- 11 Mayıs 2017; 16:11:21 >

• MaDJeRo kullanıcısına yanıt
    beslemek için gym e gitmek diye bişey olmaz bence gymdeki pokemonu günlük beslersin filan gibi bişeydir
  • karakartal013 K kullanıcısına yanıt
    Bence olur şirket niantic olunca sıvamak için herşeyi yaparlar.

Herkese 12 gym sınırı getireceklerdi. Gym sayısı yüksek şehirler için yeterli olurdu bence.
  • asi_mawi kullanıcısına yanıt
    o kadarını yapacaklarını sanmam :) gym sınırı kesinlikle gelmeli sayı kaç olur bilmem ama baya baya düşmesi lazım
  • Ios'a hala gelmedi mi ya güncelleme şaka mı yapıyor bunlar=??
  • 
Sayfa: önceki 14981499150015011502
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.