Şimdi Ara

Pokémon GO [ANA KONU] (1407. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
38.340
Cevap
188
Favori
1.134.620
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14051406140714081409
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yine gundemi degistirme cabalari.Ulan pokemon go oynayan kesim bi kere mantiken cocuk olamaz.pokemon 90 larin cizgi filmidir ve o devri yakalayan nesil suan 20 hatta 25 yas ustu yasini basini almis olgun insanlar.Bizim oynamamizin sebebi de zaten belli.

Sokakta 1 tane 8-10-12 yaslarinda pokemon oynayan cocuk bulsunlar, gelsinler suratima tukursunler.Ulan bir seyide yaparken beyninizi kullanin.Daha oyunun gecmisini bilmeden sirf "oyun bu cocuklar oynuyordur kesin" diye gundeme getiriyorlar.2 gr beyin yok bu vekillerde.Nasil vekil olmuslar hayretler icerisindeyim.

Neyse.Zaten ulkemize cikmamis bir oyun.android kullanicilar apk olarak , ios kullanicilarida farkli ulke secerek indirip catie catir oynuyorlar.Sosyal medyayi yasaklamaya , cizgi filmi yasaklamaya da benzemez AL engellerler oynamamizi.Interneti komple kapatmalari lazim memlekette.Bu da zaten soz konusu bile degil.

Camide de acarim , karakolun icinde de acarim istedigim yerde acar oynarim.Oturma organina guvenen gelsin engel olsun bakalim nasil olacaklar.

Simdi bunu gundeme getirenler o dosyayi guzelce kullanabilirler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• !sTaNbLuE ! kullanıcısına yanıt
    hayır gerizekalıların yazılarını iyi bak mantıksızlığa bir bak

neymiş komşu evin içindeki pokemonları yakalamaya calısıyorlarmıs daha aptallar pokemon nedir nasıl yakalanır yan komşunun evinde pokemon olur mu olursa ziline basıp ya 1 poke yakalayacağım girebilir miyim denir bunları nerden bilecekler.

dışarda görsen suratına bakmazsın kalkmış yorum yapıyor bide yetkili isim adı altında.

tam benim 6-7 yaşlarımın oyunu o sebepten severek oynuyoruz zaten
  • Daha önce Pokemon Go'un Türkiye'de resmi olarak bulunmamasında Diyanet'in payı olduğuna dair bi haber paylaşmıştım burda. Doğruluğunda emin değildim ama büyük ihtimalle doğru.

Siyasete bu başlıkta girmek niyetinde değilim ama bunlara göre çocukların Pokemon Go oynamaları sakıncalı, 12 yaşında evlendirilmeleri sakıncalı değil.

Neyse... Facebook gruplarında dolaşan haberlerden bi kaçını paylaşayım muhtemel event'ler hakkında.
    Bi yumurta eventi bekleniyormuş. Exeggcute ve Chansey'in bollaşacağı. Hatta bu event'in hemen arkasından, belki de birlikte, breeding olayının geleceğini söylüyorlar.
    Bu söylentiler çeşitli bloglarda da gördüğüm için diğerlerine göre daha ağır basan söylentiler. Yoksa bazı bazı legendary pokemon ve trading ile ilgili de dedikodular var ama onlar biraz seyrek.
  • breeding olayı nedir başkan
  • karakartal013 K kullanıcısına yanıt
    Bi güncellemeden sonra pokemonların cinsiyetleri çıktı ya piyasaya. O cinsiyetlere göre yeni pokemon üretimi. Çok da detayı yok ama heralde pokemonları çiftleştirip yumurta elde etme çeklinde olur.
    Dizide ve diğer oyunlarda varmış aslında, aşina olanlar daha çok bilgilendirebilir bizi. Ben sadece PoGo ile ilgili okudklarımdan bir şeyler çıkarttım. Ditto'nun her pokemonla çiftleşebilme durumu var heralde bi de :)
    Gün geçtikçe şu ülkede yaşadığıma dahada utanır hale geldim.Hırsızlık,zina,çocuk tecavüzü serbest ama pokemon zararlı.Standartın zaten her konusunda gerideyiz yobazlikta uzayı yaşıyoruz.Hiçbir konuda ülkenin iyi olduğu yer yok yasaklar cumhuriyeti gibi.Elektrik,internet,su,benzin herşeyde zaten kazıklanmamız yetmiyo gibi insanların elindeki tek eğlence amacına da göz dikiyolar.Siyasal islam niye zararlı derler sonra alın size canlı örnegi.Fazla dolmuşm tutamadım zaten kesin bu yazdıklarımdan sonra ceza alacam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Bane -- 6 Nisan 2017; 10:40:32 >
    Çocuk oynayanlar var ama türkiyede değil amerikada bunlar iyice sacmalamislar sanki evden cikiyoken hergün pokemon oynayan çocuk görüyorlar

• dittionun ne olduğu belli değil zaten :D neyse zamanı gelince öğreniriz nasılsa
  • Alenes02 A kullanıcısına yanıt
    Mavi takımım nest demek belli bölgede sürekli aynı Pokemon çıkması özgürlük parkındaki son 3 nest cyndaquil,growlithe ve natu oldu bu gün değişmesi lazım gidip bakicam natu gereksizdir baya nestler ortalama 2 haftada bir değişiyor

• Bi kaç gündür dışarı çıkmadım, Adana'da nest değişikliği var mı? Lazım pokemonlar olursa bu haftasonu biraz kasayım :)
  • 57.4 e geçtim dünya varmış ya. Pokestopa basar basmaz görüntü geliyor çevirdiğin anda toplar düşüyor. Pokemonlar kaybolmuyor sorunsuz döndüm eve.
    Bu niantic insanı öldürür. Birkaç yazı rengini daha değiştirsinler oyun hiç açılmayacak.
    Beşinci 10 luğu düşürdüm bugün ama kırıcı yok bu seferde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asi_mawi -- 6 Nisan 2017; 12:47:36 >
  • 2 km , 3 tane 5 km ve 10 km yumurta catlattim pes pese.

2 km = wonder machop (daha iyisi vardi transfer ettim)

5 km = onix wonder

5km = 685 cp wonder smochum

5 km = drowze wonder

10 km = dratini. Wonder + 469 cp %82 iv

Dratiniyi evolve + fulledigimde 3100 falan oluyor.cok iyi oldu benim icin.

Smochum jynx oldugunda insallah buz skilleri gelir.Onu fulledigimde 2168 cp ollacak.Dragonite'in icinden gecerim artik

Jynx hakkaten Dragonite'ı mahvediyor ya. Yakında bi Jynx nesti vardı, ne var ne yok topladım skier medal'ı alana kadar. En güçlü 9 tanesini de arşivledim. Gym'e uğradığım zaman Dragonite varsa hiç sorun yok elimdeki en zayıf Jynx bile kolayca indiriveriyor.
    Şanslısın hocam 10km den o aptal pinaco çıkmamış
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Bane

Şanslısın hocam 10km den o aptal pinaco çıkmamış

O da cikti zamaninda dratini 2.kez cikti yumurtadan eminim ama 3.kez de olabilir tam emin degilim.

216 candy var suan dratini.

• Göztepe Parkı'nda şuan ne nesti var?
  • Alenes02 A kullanıcısına yanıt
    Yuva.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende iki tane dratini var 88.9 iv li birini dün yakaladım bir tanesi yumurtadan çıktı herhalde tam hatırmalmıyorum ama droganite yapacak candy yok. İzmirdeyim arada yolumu uzatıyorum dratini çıksın diye sahilden gidiyorum ama nafile.Dün 3. sanayideydim dratini çıktı 88.9 ivli :D hep sahil kenarlarında kovaladık bu alakasız yerde çıktı.
    Bana jennx buz skilkeri geldi muazzam wonder bende gülmeyeceğim avalance skill olan geldi ice shartd yada forrest brid otekide

Bana 10 dan fazla çıktı dratini bu yakın zamanda 10 kmden cok cikiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alenes02 -- 6 Nisan 2017; 15:17:48 >
  • 
Sayfa: önceki 14051406140714081409
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.