Şimdi Ara

Pokémon GO [ANA KONU] (1400. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38.340
Cevap
188
Favori
1.134.613
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13981399140014011402
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    5 tane falan anca yakalamışımdır ant merkezde dratini magikarpta adım başı cıkmıyor ama günde 3 4 saat oynamaya 10 tane bulunuo hemen hemen. Su pokemonu eventi varken magikarp iyi cıkıodu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • KillerFlea kullanıcısına yanıt
    ikamet orada, oy kullanmaya gelecegim :)

dratini magikarp bol bol olmasa bile cıktığı belli bolgeler vardır degil mi? cumhuriyet meydanı, kale ici, yat limanında falan cıkar diye umuyorum. yoksa falez parkları gezmek zorunda mı kalacağız :)
    dratini azmış baya, benim o iş yattı o halde :) magikarp toplarım ben de ne yapayım
  • RRPD R kullanıcısına yanıt
    Valla genelde nest karaalioğlu parkında kesin oluyor ama mesela bu hfta houndor nesti var sen geldgn zaman ne olur onu bilemiyorum yavuzözcan parkındada nest oluyor onun dışında magikarpı oyuncak müzesinin oralarda cumhuriyet meydanında karaalioğlu parkında falan denk getiriyorum ama nest olarak degil tabi nest olursa o hafta söylerim dostum

• Pokémon GO [ANA KONU]

Baktım evin önüne gelmiş dans mans bi hareketler, çıkardım dededen kalma sarı topu vurdum ağzına.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi King Stannis -- 3 Nisan 2017; 15:10:6 >
  • çok güldürdün ya hayırlı olsun Iv ide iyidir umarım 😂

• Scyther lazım bana .. var mı sürekli çıkan bir yer.. bendekinin iv değeri leş
  • MaDJeRo kullanıcısına yanıt
    geçtiğimiz c.tesi kadıköyde 2 kez denk geldim ikiside kaçtı
  • quote:

Orijinalden alıntı: KillerFlea

çok güldürdün ya hayırlı olsun Iv ide iyidir umarım 😂

İv kötü ama hitmontop zaten iş yapmaz diye düşünüyorum, dövüş için Ursaring ve Machamp.

samsun hocam
    bu arada skiller dragon tail ve hyper beam geldi :/
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tentacruel

quote:

İv kötü ama hitmontop zaten iş yapmaz diye düşünüyorum, dövüş için Ursaring ve Machamp.

Bliseye karşı kullanacaksan ve ursaring nede Machamp iş yapıyor tecrübeyle sabit söyleyim Focust blast vuran Alakazam veya golem dışında yalan hepsi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Bane -- 3 Nisan 2017; 15:49:22 >

• quote:

Orijinalden alıntı: MaDJeRo

Scyther lazım bana .. var mı sürekli çıkan bir yer.. bendekinin iv değeri leş

ankara gençlik parkı yan yana 3er 5er taneee 1 tur atsan 15 tane cepte :D
  • quote:

Pokémon GO [ANA KONU]

Baktım evin önüne gelmiş dans mans bi hareketler, çıkardım dededen kalma sarı topu vurdum ağzına.

stone edge vuruyo kerataya bak sen :D

boyu neki edge vurabiliyor :D :D

• BertieNash B kullanıcısına yanıt
    Eyvallah reis, o zamana kadar bu botçu maviler bize oyunu bıraktırmazsa olur :)

• quote:

Orijinalden alıntı: OLIVERA

quote:

Orijinalden alıntı: MaDJeRo

Scyther lazım bana .. var mı sürekli çıkan bir yer.. bendekinin iv değeri leş

ankara gençlik parkı yan yana 3er 5er taneee 1 tur atsan 15 tane cepte :D

Ben istanbul avrupa yakasındayım
  • pokemonloto P kullanıcısına yanıt
    Çıktığın saatleri yaz hallederiz reis.

• -Bane kullanıcısına yanıt
    Bende bir tane golem var iv fena değil hangi vuruş olması lazım blissey için ?
  • bLind kullanıcısına yanıt
    Mud slap-Stone edge veya Rock throw-Stone edge ikisi de yapar.İkinci skill Stone edge olsun ama sağlam vuruyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Bane

quote:

quote:

Bliseye karşı kullanacaksan ve ursaring nede Machamp iş yapıyor tecrübeyle sabit söyleyim Focust blast vuran Alakazam veya golem dışında yalan hepsi.

2600 cp hyper beam blisseyi 2900 gyaradosla indirmiştim, bütün hyper beamlerden kaçarak ama 3200 cplikle hiç karşılaşmadım.

Wonder abra ve 200 şekerim var x2 event bekliyorum.

• Gyarados'u denemedim ama H.Pump sağlam vuruyor Benim şuana kadar gördüğüm en yüksek CP li blisey 2850 civarıydı daha yukarısı ile yavaşmadım henüz
  • 
Sayfa: önceki 13981399140014011402
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.