Şimdi Ara

Pokémon GO [ANA KONU] (1301. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
38.340
Cevap
188
Favori
1.134.619
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12991300130113021303
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Etkinlik zamanı toplaman lazımdı Hacı. Şimdi çok zor artık bilen varsada söylesin :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: 9vs6

Etkinlik zamanı toplaman lazımdı Hacı. Şimdi çok zor artık bilen varsada söylesin :)

Etkinlik zamanında bile çıkmadı ki dolaşan biriyim hiçbir yerde görmedim
  • yazın oynadığım hesap banlı. şu an çok özeniyorum ama sıfırdan başlamak da çok büyüyor gözümde. esap alsam nasıl olur. bot var mı hala aldığımız hesap da banlanmasın :)
  • Pokémon GO [ANA KONU]

Iyi sanırsam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaDJeRo

10 km yumurtalardan blissey mi çıkıyor yoksa gene chansey mi ? bu arada güncellemeden sonra Chansey çıkma oranı arttı mı ? 32 level oldum oyun çıktığından beri oynuyorum sadece 1 tane chansey im var nerden bulacağım bu chansey leri

Hocam dün akşam Şişhane civarında Blissey göründü almaya giderken kayboldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Murkrow denen pokemonu yakalamak çok mu zor?Yoksa bana mı öyle geliyor?

• Hocam almaya giderken kaçtı dese bile duruyor orada bir süre daha, bir dahakine yaklaştıysan mekâna vazgeçme git gene çıkar karşına

• Yüksek cpli pokemonlarımın iv si düşük

Bu onixin evrimine yükleniyim mi sizce ya da en üsttekine
    Pokémon GO [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OggyOgg -- 21 Şubat 2017; 16:13:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: busterr

Hocam almaya giderken kaçtı dese bile duruyor orada bir süre daha, bir dahakine yaklaştıysan mekâna vazgeçme git gene çıkar karşına

Bunu öğrendiğim iyi oldu teşekkürler.

• 9vs6 9 kullanıcısına yanıt
    Oyunu kurduğunuz hesabı hesaplardan kaldırın oyunun önbelleğini temizleyin oyuna tekrar hesabınızla bağlamın hesaplara gmail hesabınızı yeniden kurun düzeliyor benimde çok başıma gelmişti bu sıkıntı

• Chikorita ne çok var yav 180 şeker birikti ama hâlâ %80 üstü iv çıkmadı onu bekliyorum geliştirmek için

Cyndaquil'de de 80 şekere ulaştım ve 1 tane yüksek iv'li çıktı %98 iv ama 86 cp 125 şekere ulaşana kadar hem yüksek cp hem de iv'lisi çıkacak mı bakalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi busterr -- 21 Şubat 2017; 16:31:23 >
  • MaDJeRo kullanıcısına yanıt
    10luktan chansey çıkıyor. bugün çıktı 26 candy ile birlikte.
  • Kızılay/Güvenpark da pokemon patlaması yaşanıyor. Ama son güncelleme ile eski cazibesini yitirdi bu bölge benim için.

• Bugün pendikmarina da bisiklet ile geçen bir arkadaşa rastladım foruma giriyor musun die sormayı unuttum sarı takım dan mis. Burda ise ses versin :) bu arada blissey e merakımdan saldırdım 2700 cp idi bende gyarados 2700 cp ve espeon 2300 cp son 10 sn kala indirdim :)

• Bilissey yenilmez kale sanki gibi Gym'lere doldurmuş sarı takım.Hepsini talaş ettim exe, dragonite,ve glaryados ile.Bulabildiğiniz en sağlam cp'li koyun Gym'ye meydan okuyorum
    Bilissey karşı ryhdon iyi iş çıkartıyor haberiniz olsun
  • 10 k chansey çıktı daha taze

Pokémon GO [ANA KONU]

• eevee lerin nasıl 2. kez esperon ve umberon olduğunu zorda olsa öğrendim galiba metod'u deniyorum olursa burda paylaşacağım tekrar
  • OLIVERA O kullanıcısına yanıt
    10 km yürüme metodu mu ?

Bende hem espeon hem de umbreonun en iyi moveset olanı var gymde denedim ikisi de çok iç açıcı gelmedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: MonsterKill88

10 km yürüme metodu mu ?

Bende hem espeon hem de umbreonun en iyi moveset olanı var gymde denedim ikisi de çok iç açıcı gelmedi.

birde saat aralığı koymuslar :D
  • E paylaşın bakalım nasıl oalcakmış o iş :)
  • 
Sayfa: önceki 12991300130113021303
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.