Şimdi Ara

Pokémon Card Game Online ANA KONU (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
283
Cevap
1
Favori
11.854
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arctic Cat -- 14 Nisan 2011; 0:04:11 >
  • Resimde görüldüğü gibi tüm ligler bitti ama ne sağ yukarıdaki token kısmında aldıgım tokenları görebiliyorum nede achievementlar acıldı anlamadım bende. Tabii ki yaptım onlardan birkaçını, hatta çoğunu :)

• Yeni aldığımız tokenler profilimize işlemiyor. Biz oyun ilk açıldığında almıştık tokenleri o yüzden kaldı öyle. Yeni token ekleyemiyoruz. Ama oyun içinde shop gelince düzeltirler.
    Achievementlarda öyle sanırsam.
    Oyun daha tam değil ya o yüzden. Şimdi sadece ligi bitirmen yeterli zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nunéth

Resimde görüldüğü gibi tüm ligler bitti ama ne sağ yukarıdaki token kısmında aldıgım tokenları görebiliyorum nede achievementlar acıldı anlamadım bende. Tabii ki yaptım onlardan birkaçını, hatta çoğunu :)

/>

bendede öyle
  • @Black Burn Oyun online olunca pm atarmısın fazla bakamıyorum buraya :)
  • Atarım tabi.
    Fan clup'ta ismi olanlara ordaki isim listesinden tek tek pm atarım
  • Online hakkında bir bilgi yok mu hala ?
  • 14 ve 15 Nisan'da 2 tane bakım olmuş.

quote:

Why is this important to people using PokemonTCG.com?
    Whenwww.pokemontcg.com enters maintenance, players already in a game will be booted once the maintenance begins. Unfortunately, it will not be possible to restore any progress made in your game if it ended early due to maintenance.

You will also not be able to access features like the Trainer Challenge, Avatar Creator, or Tutorials.

15 Nisan'dakinden sonra bu yazıyı yazmışlar. Oyun bakıma alındığında oyundaysanız bilgileri kaybedersiniz diyor.

http://www.pokemontcg.com/forums/announcements/topics/maintenance-finished-4-15-5-00pm-pdt

• Arkadaşlar oyun şuanda açık mı?
  • şuan oyun ne alemde bu arada black burn ismimi değiştirirsen sevinirim
  • Oyun şuan açık ve çalışmalar sürüyor.
    Uyarı yapayım 26 Nisan 18:00'da oyuna girmeyin. Bakım yapılacakmış.
    Edit: Şimdi vaktim yok yarın oyunda neler olup bitmiş kontrol edip yazarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Black Burn -- 20 Nisan 2011; 23:28:02 >
  • Darks: İsmini değiştirdim.

Ve 26 Nisan'da Black & White destelerine adım atacaklarmış. Test edeceklermiş işte yani o desteler gelebilir. Destenizi seçerken sağda duran kilitli desteler var ya işte onlar!
  • Konu güncel.
  • Oyun açık mı beyler? Yeni desteler geldi sanırım. Ama ben oyuna giremiyorum ur flash player blocking content hatası alıyorum.
  • banada aynı hatayı veriyo
  • Opera mı?
  • Oyuna birşey olmuş game storun önünde starta basıyorum siyah ekran geliyo

Edit:Oyun açıldı,yeni desteler gelmiş ama yine seçemiyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi batu578 -- 1 Mayıs 2011; 20:23:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: batu578

Oyuna birşey olmuş game storun önünde starta basıyorum siyah ekran geliyo

Edit:Oyun açıldı,yeni desteler gelmiş ama yine seçemiyoruz.

Oyuna girmeyi deniyeceğim şimdi. Ama girerse seçebilmemiz lazım öyle yazmışlar. Shop'tan code mu ne alıyormuşuz aktive ediyormuşuz. Yapabilirsem anlatırım şimdi.
    Edit: Allah allah bir tek bende mi girmiyor bu oyun? Your flash blocking content filan diyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Black Burn -- 1 Mayıs 2011; 21:40:21 >
  • Deli olacam ya oyuna Mozilladan zar zor girdim sonra kartlar filan gözükmedi. Redeem ur code now diyor. Tıklıyorum. Kodunu buraya gir diyor. Hangi kodu gireyim şimdi? Oyuna ticaret, deste yapma gibi özellikler gelmiş ama nasıl kullanacağız hiç bir fikrim yok. Birisi araştırsın kaç saattir bakıyorum kodları nasıl alınacağı yazılmamış. İsterseniz ticaret görüntüleri:
    http://www.pokemontcg.com/forums/trading/topics/trading-faq-735

Edit: Redeem code diyoruz. Solda get started yazısı çıkıyor ona tıklıyoruz. Kamera filan çıktı ama bu bilgisayarda kamera olmadığı için bir şey yapamadım. Siz deneyin lütfen olursa bildirin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Black Burn -- 1 Mayıs 2011; 22:11:15 >

• Anladım galiba,pokemon booster packlerin arkasında garip bişi var onu kameraya göstercez kartlar falan gelcek diye düşünüyorum

Edit:Barkodları gösteriyomuşuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi batu578 -- 1 Mayıs 2011; 22:32:23 >
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.