Şimdi Ara

Point Blank

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
0
Favori
7.709
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Point Blank Diye bir oyun son günlerde dillerde nasıl birşey bilen varmı ?

• Counter Strike tarzı,grafikleri daha gelişmiş, vuruş hissi oldukça güzel, rütbe sistemli,severek oynadığım bence çok güzel bir online oyun.Denemelisin diyorum sadece.Ama dikkat et oyuncular gerçekten iyi sonra "nooluyo ya" diyebilirsin, headshotlar falan
  • günde rahat 6 saat oynadığım bir oyun, çok şey kaybediyosun söyleryim...
    Counter mounter yalan bunun yanında
  • quote:

Orijinalden alıntı: tugger

günde rahat 6 saat oynadığım bir oyun, çok şey kaybediyosun söyleryim...
    Counter mounter yalan bunun yanında
    beyler peki wolfteam mi point blank mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Purgatory_

beyler peki wolfteam mi point blank mi ?

Alıntıları Göster
    kesinlikle Point Blank!

Wolfteamde oyuniçi fizik ve animasyon denilen birşey yok + %99'u 15 yaş altı çocuk....
  • quote:

Orijinalden alıntı: tugger

kesinlikle Point Blank!

Wolfteamde oyuniçi fizik ve animasyon denilen birşey yok + %99'u 15 yaş altı çocuk....

Alıntıları Göster
    Oyun iniyor şimdi, başlayınca neler yapmam gerek? Bir de savaş sırasında hareket eden nesneler var diye indiriyorum oyun sırasında nasıl oluyor?
  • grafikleri çok iyi warrock ı biliyosan içeriğide onun gibi gayet güzel oyna seveceksin
  • quote:

Orijinalden alıntı: mosted5

grafikleri çok iyi warrock ı biliyosan içeriğide onun gibi gayet güzel oyna seveceksin
    beğenmedim yine crossfire a dönüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: synchro

beğenmedim yine crossfire a dönüyorum

Alıntıları Göster
    Alliance of valiant arms daha güzel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-BB2CECC18

Alliance of valiant arms daha güzel.

Alıntıları Göster
    bc2 akar
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Purgatory_

bc2 akar

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar bende oynuyorumda bu aralar basıma gelmeye basladı..Girişte şifremi giriyorum sonra bekliyor donuyor girdiğiniz id şu anda oyunda diyor..2. girişimde giriyor neden bömyle acaba?Hacklencez desek anlamı yok bildiğim kadarıyla ng fln olmadığı için kimseye birşeyde aktaramıyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: ShadowOfSpirit

Arkadaşlar bende oynuyorumda bu aralar basıma gelmeye basladı..Girişte şifremi giriyorum sonra bekliyor donuyor girdiğiniz id şu anda oyunda diyor..2. girişimde giriyor neden bömyle acaba?Hacklencez desek anlamı yok bildiğim kadarıyla ng fln olmadığı için kimseye birşeyde aktaramıyoruz

Alıntıları Göster
    Point Blank güzel oyundur artı ve eksi yanlarını söyleyeyim Rütbe sistemi iyi Silah görüntüleri normal (BFBC2 gıbı gelişmiş değil ama idare eder) Modları güzel ve duyumuma göre Dino Mod gelecekmiş. Sniper macı bıcak macı vs. zevkli oluyor. Klan sunucusunda klan macı da yapabılrsınız. Kötü yanı ise bence zombi modu olmaması.(Örn: Cs 1.6 Warrock vs.) Ama oyunu oynarsanız pişman olmayacagınıza eminim.

Saygılar.

• quote:

Orijinalden alıntı: A.AYYILDIZ

Point Blank güzel oyundur artı ve eksi yanlarını söyleyeyim Rütbe sistemi iyi Silah görüntüleri normal (BFBC2 gıbı gelişmiş değil ama idare eder) Modları güzel ve duyumuma göre Dino Mod gelecekmiş. Sniper macı bıcak macı vs. zevkli oluyor. Klan sunucusunda klan macı da yapabılrsınız. Kötü yanı ise bence zombi modu olmaması.(Örn: Cs 1.6 Warrock vs.) Ama oyunu oynarsanız pişman olmayacagınıza eminim.

Saygılar.

Alıntıları Göster
    en iyisi wolfteam en kalitelisi o

• quote:

Orijinalden alıntı: bakoti

en iyisi wolfteam en kalitelisi o

Alıntıları Göster
    Merhaba.Ben PointBlank'i indirip oynadım ancak beğenmedim,bakıyorum da bayağı bir seveni varmış...Crossfire nasıl,güzel mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Rodzina

Merhaba.Ben PointBlank'i indirip oynadım ancak beğenmedim,bakıyorum da bayağı bir seveni varmış...Crossfire nasıl,güzel mi?

Alıntıları Göster
    Oynuyorum güzel oyun. Grafikler fena değil bana göre.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThunderVoid

Oynuyorum güzel oyun. Grafikler fena değil bana göre.

Alıntıları Göster
    Güzel oyun beyler gelin DH odası kuralım ..

Nick : ThunderGamer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ThunderBorn -- 26 Temmuz 2011; 11:32:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThunderGamer

Evet bencede Pb ' de bi Dh Topluluğu oluştursak fena olmaz

Benimde nickim : Roy
  • quote:

Orijinalden alıntı: vraxin

quote:

Orijinalden alıntı: ThunderGamer

Evet bencede Pb ' de bi Dh Topluluğu oluştursak fena olmaz

Benimde nickim : Roy

Alıntıları Göster
    bencede klan kuralım arkadaşlar nick: canhojem

• quote:

Orijinalden alıntı: canhojem

bencede klan kuralım arkadaşlar nick: canhojem

Alıntıları Göster
    Alliance of Valiant Arms (A.V.A) denemelisiniz derim piyasadaki tüm MMOFPSlerden çok daha gelişmiş grafik ve oynanışa sahiptir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Valientee

Alliance of Valiant Arms (A.V.A) denemelisiniz derim piyasadaki tüm MMOFPSlerden çok daha gelişmiş grafik ve oynanışa sahiptir.

Alıntıları Göster
    Point Blank online bir fps oyunu türkçe desteği falan var grafikleri iyi derecede tavsiye ederim.

Alliance of Valiant Arms grafikleri mükemmeldir bir çok oyun modu var buda online fps tarzı bir oyundur.

Hangisi daha iyi derseniz A.V.A. derim kesinlikle

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.