Şimdi Ara

poi lerin isminin harita üzerinde direk görümesi mümkünmü?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
775
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • gps cihazların haritada ilerlerken poi lerin üzerinde ismininde belirmesi için yapabileceğimiz birşey varmı?

• hangi cihazı ve programı kullandığını bilmiyorum ama ayarlar menusunde tüm poileri göster ve ya kısmi görünmesini istediğin poileri seçeneği var, onu işaretlediğin zaman tüm poiler gözükür harita üzerinde.
  • tf'de de aynı soruyu sorup cevabı almıştınız zaten.
  • soruma dikkat etmiyorsunuz galiba? harita üzerinde giderken poi zaten görünüyor önemli olan!!!! MESELA YANIMDA OKUL POİ Sİ BELİRDİ FAKAT OKULUN ADI ÜZERİNDE NEDEN YAZMIYOR? olay bu yani poi nin gözükmesi degil sorun gözüken poinin üzerinde sokakların isimleri gibi poilerinde isimlerinin yazması. umarım anlatabilmişimdir.. cevap konusuna gelince anvil konu açtım fakat konuyu aramama rağmen göremedim. o yüzden tekrar açıyorum. bir yerde bu poi isimlerinini gösterildigini görmüştüm fakat bulamadıgım için sizden yardım istiyorum. kullandıgım cihaz piranha leon şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.
  • iGO'yu kullandığınızı farzederek bunu yapmanın bir yolu yok, en azından sys.txt üzerinde oynayarak. Ufak ta olsa skin kullanarak böyle bir imkan olabilir ama ben daha böyle bir skinle karşılaşmadım. Google'dan araştırma yaptım biraz ve yine birşey bulamadım :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.