Şimdi Ara

Poco X3 Pro [ANA KONU] (75. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.039
Cevap
87
Favori
310.258
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Kendi icindeki yazilim, Son 24 Saati baz alır ve sıfırlar...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • X3 ve x3 pro arasında çok fark varmı oyun oynamam pil ömrü nasıl

• A.C. kullanıcısına yanıt

Ben acr yı birkaç sene önce denemiştim, aynen dediğiniz gibi; çalışmıyordu. Hoparlörden çıkan sesin mikrofona ulaşan kısmı kadarını kaydediyordu.

• Bende geçtiğimiz perşembe Poco x3 pro ailesine katıldım. Herkese hayırlı olsun inşallah uzun yıllar kullanın. :)

• Ben de dün aranıza katıldım arkadaşlar. Yalnız merak ettiğim bir şey var, sosyal medyada uygulamaya girmediğiniz sürece kolay kolay bildirim gelmiyor veya geç geliyor. Bunun bir çözümü var mıdır ? MIUI 12.5.4 Global sürüm.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Tüm xiaomi cihazların genel sorunu bildirim olayı bu 3. Xiaomi cihazım hepsinde de aynı maalesef.

• Cihazı alabileceğimiz güvenilir bir tavsiyeniz var mı?İstanbul içi forum felan... (yurtdışı)

• Salperde kullanıcısına yanıt

Başka versiyonları var mı bilemiyorum ama bahsedilen sorunların hiçbirini yaşamadım. Mesela dün bir telefon konuşması yaptım, 2 saat ekran açıktı ve hoparlörlerden gelen ses ile telefonu dinledim. Abartısız söylüyorum cihaz ılık dahi olmadı.

Kamera konusuna gelirsek; amatör bir fotoğraf meraklısı olarak dünyanın en iyi fotoğraf çeken telefonunun bile benim için bir anlamı yoktur. Ekranda ne gördüğünüz değil, baskıya gelince size verdiği kalite önemlidir fotoğrafta. O nedenle kamera benim için önemsiz.

Mi 9T ile karşılaştırma yaparsam; gündüz çekimleri, renkler konusunda hiç aramadım Mi 9T'yi. Geniş açı kamerası biraz daha sınırlı ama bu telefonda aradığım bir özellik değil zaten. Son kullanıcının 2 cihaz arasındaki farkı hissedeceğini düşünmüyorum, tabii kendi görüşüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spinmaster -- 27 Eylül 2021; 14:4:28 >
  • Deae kullanıcısına yanıt
    Bir de hocam Huawei watch gt2 kullanıyorum Huawei health yükledim adım saymıyor telefon. Başka marka kabul etmiyor diye mi fit yükledim o da saymıyor. Bunun bir çözümü var mı ?

• dt_awake23 D kullanıcısına yanıt
    Bende Huawei band 4 var sıkıntı yok healt uygulamasını otomatik başlat ayarlaman lazım yoksa uygulamayı kapatınca bağlantı kopuyor saat saysa da telefona işlemiyor bütün izinler açık ve uygulama sürekli açık bildirimler aramalar geliyor bilekliğe

• createman kullanıcısına yanıt
    Tekrar çok teşekkür ederim. 2 senedir Xiaomi kullanmıyorum ayarlar uygulaması falan da ciddi şekilde karışık geldi alışacağız artık. 😂 Kusura bakmayın rahatsız ettiğim için

• quote:

Orijinalden alıntı: dt_awake23

Tekrar çok teşekkür ederim. 2 senedir Xiaomi kullanmıyorum ayarlar uygulaması falan da ciddi şekilde karışık geldi alışacağız artık. 😂 Kusura bakmayın rahatsız ettiğim için

Aynen çok saçma Miui yazılımı her uygulanmaya ayrı bildirim izni ver, pil kısıtlanmasını kaldır, otomatik başlati seç, diğer uygulamaların üzerinde göster bilmem ne. 2 bildirim almak için bir sürü soytarılık. Cihazları f/p ürünü olmasa asla tercih etmem Miui nedeniyle Xiaomiyi.

• Deae kullanıcısına yanıt
    Bu tarz ince ayarlarla uğraşmayan adam için çok yorucu işler. 2 senedir Huawei kullanıyorum çok da memnunum ama arayüz sıkıcı geldiği için poco almak istedim. Telefon canavar gibi cidden de alışmak zaman alacak işte emui bana göre android tarafının en düzgün arayüzlerinden biri. Henüz miuida ufak tefek 1 2 bug ile karşılaştım ciddi anlamda geliştirmişler ama bu ayarlardı özelleştirmeydi vs normal markalardan çok farklı.

• Salperde kullanıcısına yanıt

Yurtdışı versiyona imei atılmıyor, o yüzden telefonu Türkiye'den alın.

Rica ederim ne demek bende 3 aydır pro 8/256 kullanıyorum daha önce iphone ve Huawei psmart kullanıyordum öğreniyorum işte bende araştırarak bu arada gt2 bende istiyorum ama bakalım yılbaşından imkanlar el verirse 😁

Hocam ben sonra üstüne oppo watch aldım aralarında şu an 300-400 lira fark var kesinlikle oppo alın. Benimki 2.günde bozuldu ama o fabrikadan hatalı çıkmıştır milyonda 1 üretim hatasıdır vs özellik olarak net Huawei gt2den daha iyi. Huaweide mesaj yanıtlama yok , uygulama yüklenmiyor vs vs bir ton özellik farkı var.

Teşekkür ederim önerin için ben daha önce akıllı saat kullanmadım ilk işte Huawei telefon vardı band 4 aldım hala kullanıyorum şimdilik bir sıkıntı yok

Zaten gt2 de saat tipinde bileklik özellikleri veriyor hocam çok farkı yok. Ama iyi yanı 15 güne varan pil ömrü vermesi. Ben etinden sütünden faydalandığım için 10 günü geçmedim ama bir saat için cidden güzel bir değer.

Doğrudur hocam bende sadece bildirim ve saat olarak kullanıyorum sürekli kalp atış felan kapalı birde yürüyüşe çıkınca işte açıyorum GPS ile yürüyüş rotasını çıkartıyor gece çıkartıyorum alışkın olmadığım için rahatsız ediyor uyku takibi de kapalı 2 hafta gidiyor benim de bir tek telefon cepdeyken müzik değiştirme iyi otobüste kullanıyorum onu da

• 
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.