Şimdi Ara

Poco X3 Pro [ANA KONU] (73. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.039
Cevap
87
Favori
310.250
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Geniş açı Kamerası takıntınız yok ise Ana Kamera Sensörleri Aynı Mi9T ile.

Ben Ürün çekiyorum ve bu yüzdendi tek memnuniyetsizlik. Yoksa Ana Kamera halen çok iyi bence...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagataybas

Açmadan iade ettim hocam ben cihazı. İthalatçı garantili cihaz kullanmak istemem bu kadar para veripte. Hemen trendyoldan yeni bir sipariş oluşturdum onun gelmesini bekliyorum Pazartesi gelir sanırım oda.

Boşuna atraksiyon yapmışsınız hocam hepsine Mi servisi bakıyor Garanti Xiaomi Türkiye olunca öyle vip hizmet vs de almıyorsunuz girin şikayet vara 5 km ötesinden geçmezsiniz Xiaomi Türkiye servisinin. Dua edeceksiniz sorun olmasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deae -- 24 Eylül 2021; 15:52:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oldsoundman

Geniş açı Kamerası takıntınız yok ise Ana Kamera Sensörleri Aynı Mi9T ile.

Ben Ürün çekiyorum ve bu yüzdendi tek memnuniyetsizlik. Yoksa Ana Kamera halen çok iyi bence...

Kamera Mİ 9T ile aynı demek. Bildiğiniz gibi mi 9t'nin muazzam bir kamerası var. X3 pro kamerası da aynı madem halen anlamıyorum beğenmeyenleri. Acaba hangi cihazdan geçiş yapıyorlar ama genede beklentiye göre değişiklik gösteriyor demek ki. Artık bir soru işareti kalmamış oldu. Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: Salperde

Kamera Mİ 9T ile aynı demek. Bildiğiniz gibi mi 9t'nin muazzam bir kamerası var. X3 pro kamerası da aynı madem halen anlamıyorum beğenmeyenleri. Acaba hangi cihazdan geçiş yapıyorlar ama genede beklentiye göre değişiklik gösteriyor demek ki. Artık bir soru işareti kalmamış oldu. Teşekkürler

Alıntıları Göster

Evet ana Kamerada Aynı sensörü kullanıyorlar.

Hatta NFC ana kamera Mi10T ile aynı ,Gece çekimi onlardan iyi Poco X3 Pro [ANA KONU] 

• Mi Video uygulamasında altyazılarda problem yaşıyorum, Türkçe karakterleri bozuk gösteriyor, bunu çözebilen var mı?

• Kamera dehşet, hiç bir ayar yapmadım.

Poco X3 Pro [ANA KONU]
    Poco X3 Pro [ANA KONU]
    Poco X3 Pro [ANA KONU]

• S9 plus vardı bende öncesinde bu telefona geçerken film izleme konusunda tereddütlerim vardı. 1080 p film attım torrent den birde Netflixden izledim gayet tatmin edici. Oh my god moduna girecek bir fark yok.

Tek sıkıntım sensör olayı.

• Beyler kılıf olarak spigen aldım. Ekran jelatini olarak uzerinde takılı gelen iş görüyor mu yoksa tavsiye ettiğiniz al şunu dediğini bir jelatin var mi ekran için. ?

Birde kamera içinde jelatin koruyucu almaya gerek var mi?

• cagataybas kullanıcısına yanıt

Spigen kılıf şuan en iyi gözüken olmasa da en güzel koruyan kılıf hatta kamerayı ayrı koruyor. Bana göre aldığına pişman olmazsın. Yeni kılıfını'da çıkarmış spigen ilerde onu da almayı düşünüyorum. Zaten zamanla kampanya oluyor fiyatı düşüyor. Mesela 119 olan kılıfı hepsiburada ile 89.90 tl ye aldım. Ekran koruyucuyu sormuşsun bir de çok kaliteli değil çiziliyor ama koruyor yani korumak için ise dursun ama çizik görmek istemiyorum diyorsan kaliteli bir tane alman iyi olur.

• agitcan72 A kullanıcısına yanıt
    Koruyucu da spigen aldım memnunum

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • mahmut sami gözcü M kullanıcısına yanıt

Spigenin jelatinini kullanmıyorum. Telefonun üstünde geleni sorduğu için onunla ilgili cevap verdim.

• Arkadaşlar merhaba. Ben bu telefonu alalı 15-20 gün oldu. Türkiye garantili olarak aldım ve en son sürümü kurdum. İlk defa Xiaomi telefon aldım ama aldığıma bin pişman oldum. Nedenlerini şöyle sıralayabilirim.
    1- Wifi ya da mobil veri açıkken çağrı bildirimi ekrana en az 5 saniye falan geç düşüyor. Şöyle ki telefon ekranı kapalı iken çağrı geliyor en az 5 saniye telefon çalıyor ekran uyanmıyor. Daha sonra ekran açılarak gelen çağrıyı görebiliyorum. Bazen gelen çağrıyı göremeden karşı taraf telefonu kapatıyor. Ekran açıkken gelen çağrı bildirimi de yine üstten ekrana geç düşüyor. Arama yaptığımızda da önce boş beyaz ekran çıkıyor, aradığımız kişinin bilgileri 5-6 saniye sonra ekrana geliyor.
    2- Tuş takımından rakamlarla kısa yolla rehberimdeki isminde Türkçe karakter içeren kişileri bulmuyor.
    3- Hayalet tuşlar (geri-menü-ana ekran) ın rengi çok soluk. Siyah değil gri renk. Bu tuşların rengi normalde siyah zeminde beyaz, beyaz zeminde siyah oluyor. Ancak bazen beyaz zeminde siyaha dönüşmüyor ve tuşlar gözükmüyor. Karambole sağa sola dokunarak çıkıyorum menüden.
    Şu an için tespit ettiğim önemli sorunlar bunlar. Bunların hepsi de benim için büyük problem. Defalarca Xiaomi destek hattıyls görüştüm, bir sürü yönergeyle çözmeye çalıştık ancak hiç biri işe yaramadı. Reboot yapmak istedik ancak telefonu fastboot ekranından sistem ekranına geçmediği için reboot yapamadık. En son müşteri hizmetleri fabrika ayarlarına döndürme mı istedi.
    Bu telefonu kullanan arkadaşlardan bahsettiğim sorunları yaşayanlar var mı acaba. Bir de bu konuda ne yapmamı tavsiye edersiniz.

Ondan memnumdum ben sırf bir şey olmasın diye aldım memnumdum yani

• Arkadaşlar benim telefonda Çift dokununca telefon ekran kilidi devreye giriyor, sizce neden ?

Spigen kılıfın linki var mı?

• TRUPROX kullanıcısına yanıt
    https://www.spigen.com.tr/kategori/poco

• mahmut sami gözcü M kullanıcısına yanıt

Teşekkürler.

• Açık hava kamera testi, 1x:

Poco X3 Pro [ANA KONU]

0,6x:
    Poco X3 Pro [ANA KONU]

48MP olanı DH'de yüklenmiyor.

Portre modu:
    Poco X3 Pro [ANA KONU]

• Arkadaşlar merhaba bende 8/256 modelini alarak aranıza katıldım yaklaşık 3 4 gunden beri kullanıyorum. Bir kac sorum olacakti

1) Ekran süreleri ortalama kac saat. Ben oyun oynamam full sebeke interneti açık sosyal medya ve internet dolaşımı var 7 7.5 saat ekran suresi aliyorum daha once x3 nfc vardi onda 10 saati geçiyordu.

2) Xiaomi garantili diye aldım ama bi evrak çıkmadı kutudan Türkçe evraklar vardi kullanım kılavuzu filan. Xiaomi garantili olduğunu nerden öğrenebilirim.

3) ekstra yapilacak ayarlar filan var mi

Şimdiden teşekkürler cevap verecek herkese

• quote:

Orijinalden alıntı: MrKavinsky

Arkadaşlar benim telefonda Çift dokununca telefon ekran kilidi devreye giriyor, sizce neden ?

Kilit ekranı ayarlarından "uyandırmak ve kilitlemek için çift tıkla" seçeneğini kapatabilirsiniz.

• 
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.