Şimdi Ara

Pockie Ninja (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
1
Favori
8.456
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Oklara basa basa 5 level oldum, sıkıldım, kapattım.
  • Herkeze merhaba arkadaşlar... oyunun son serverından (s34 - impel down) giriş yaptım. 31 lvl +0 Aizen char / +1 lily pet fire köyünden char açtım.
    Görevlerin bazıları oyundan kaynaklı tam anlatımı çıkmıyor.Bu bazı görevlerde yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa sevinirim.

http://imageshack.us/photo/my-images/703/narutoyo.jpg/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KaareT-i Derya -- 7 Mayıs 2012; 17:14:05 >
  • Beyler Canım 1 kaldı dolmuyor ne yapmam gerekli
  • beyler gold almak için krewdi kartını kullanmak bu oyunda güvenlimi
  • evet güvene bilirsin
  • sa. bende 500 gold var bunu en iyi nasıl degerlendirebilirim clanda garden da yeni slot mu acayım yada garden da bankai agacı seviyesini mi yukseltiyim. zampaktouda 3 slotun hepsini mi acsam. birine sordum biriktir level 91 de engrave mi ole bisey icin kullanırsın dedi o ne oluyo. benim suan level 84 1250-1450 atak 300 blok 3.78 speed 650 dodge 1170 def 770 armor break 360 hit 180 crtk +20 konan outfit var. hangi ozellige yuklenirsem daha iyi olur speede mi armor breke mi dodge ye mi yada hiti cok yuksek tutup critigide yukseltsem mi ? bunlara bi cevap yazarsanız sevinirim
  • kostüme nasıl + basılıyor bilen varmı bakıyorum adamın birinde +35 sage naruto var
  • giysiye artı basmak icin o giysiden ilk basta 3 tane olması lazım 3 tane yi bastıktan sonra +1 oluyo o artı+1 i tekrar basa koyup +0 dan 2 tane daha koyuyon +2 oluyo +2 yi basa koyuyon yine +0 dan 2 tane daha koyup +3 yapıyon ama her artı basısında basarılı olma yuzden dusuyor. + basmak icin itemler var onlarla yuzde yuz artı basıyon yanma ihtimali yok loutfit purify stone var +10 a kadar bunla basıyon +10dan +20 ye kadar advence outfit purify stone var. bazı kazanabildiğin pot lar var onların icinden direk +18 giysili dusuyor
  • oynayan varmı
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.