Şimdi Ara

Pockie Ninja (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
1
Favori
8.456
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Google amcaya yaz pockie Ninja Rehber diye.

Pockie Ninja

Abi bu ne ya şakamı bu.Adam +18 basmış yuh diyorum.
  • bende oynuyorum s17 62 level suigetsu +12 ve s22 level 37 ulqiorra +10

istediğiniz konuda yardım edebilirim
  • Valla parasız çok sıkıntı çektiğim için bıraktım.Ama denenmesi gereken bir oyun.
  • ya arkadaslar bende oynuyorum s1 +0 lily +2 hollow ichigo 25 lw karakter var ama bayağı bilmediğim şey var burada markete giriorum sell item var ordan item nasıl satılıyor bi yardımcı olurmusunuz?
  • Eğer ilgilenen olursa, 1 Kasımda Ninjawaz adıyla başka bir şirket tarafından başka bir pockie ninja daha açıldı. Oyun daha çok yeni, oynayanı da az, başladığım gün sıralamada 25.liğe falan çıktım. Oyuniçi nickim Beast

Aha bu da linkihttp://ninjawaz.europent.com/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BuKaHero -- 6 Kasım 2011; 21:19:33 >
  • kardes güzele benziyor ama kayıt olmuyor tüm alanları doldurman gerekli diyor ne yapıcam?
  • 21 Lv. "DatteBayoo", bugünlük herşeyi sıfırladım training bıraktım yarına sabahtan giren olursa pm atsın oyundan,beraber takılabiliriz
  • pLainLogic'le beraber oynuyoruz isteyen ondan bize ulaşabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: apple26

pLainLogic'le beraber oynuyoruz isteyen ondan bize ulaşabilir.

Serv. 23 Bekleriz
  • Lv.23 Training bıraktım
  • yeni accoutn actım ben oyunu öğrendikçe ne oldugunu anlıyorsun suan trainingdeyim hon atıyorum :D bekleriz beyler ama oyunda klan kurma gibi bişey yok sanırım uchiha gibi mesela :(
  • Nasıl güzelmi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FantaFox -- 10 Kasım 2011; 0:29:43 >
  • Gold kazanmak için ne yapmak gerekiyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Headphones

Gold kazanmak için ne yapmak gerekiyor ?

Reel para ile alabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: lasts0ul

bende oynuyorum s17 62 level suigetsu +12 ve s22 level 37 ulqiorra +10

istediğiniz konuda yardım edebilirim

dostum yardım etmeye gönüllüysen şu oyuncular arası ticaret nerde yapılıyor acaba ?
    konu hort görmeyenler görsün
  • bende oynuyorum 10. serverdada optinon ne demek hala anlamadim soylermisiniz
  • 10. serverda 41 level adamim var gelen olursa valhallada kasabilirim
  • 5.serverdayım 68 level +21 Aizen ,+23 Vulture ve +1 demon fox gelen arkadasların görevlerinde yardımcı olabilirim
  • Serverler nasıl farklı oluyor rastgele mi veriliyor ben ikideyim sanırım s2 yazıyor linkte diger serverlerı nasıl seçeceğiz birde engrave crystal ve engrave blade nasıl kullanılır ne işe yarar bilginiz varsa ve paylaşırsanız süper olur
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.