Şimdi Ara

pny gtx 780 oc nasıl bir kart tavsiyeniz...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
522
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamün aleyküm arkadaşlar pny gtx 780 oc hakkında ne düşünüyorsunuz 750 tl ye veriyor sahibi sizce uygun mudur güzel bir kart mıdır yardım..

• quote:

Orijinalden alıntı: oguzyanik

Selamün aleyküm arkadaşlar pny gtx 780 oc hakkında ne düşünüyorsunuz 750 tl ye veriyor sahibi sizce uygun mudur güzel bir kart mıdır yardım..

Satan arkadaşın iletişim bilgilerini verir misin
  • tavsiye ediyor musunuz acaba onu söyleyin da =)
  • oguzyanik O kullanıcısına yanıt
    Fiyatı uygun gibi geldi... Garantilim, faturalımı distribütörü kim bu konular hakkında bilgi aldınızmı?
  • iyi kart. PCB ref. tasarım ama 3 fanlı bir soğutması var. Garantiliyse gayet alınabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HiqhWoltage

iyi kart. PCB ref. tasarım ama 3 fanlı bir soğutması var. Garantiliyse gayet alınabilir.

garantili sadece kutusu yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: FoxPark

Fiyatı uygun gibi geldi... Garantilim, faturalımı distribütörü kim bu konular hakkında bilgi aldınızmı?

garantili fakat faturası yokmuş garantisini sorgulayıp alacağım zaten distiribütor çokta önemli değil aşağı yukarı çoğu aynı ama onada bakacağım gidince elden alacağım zaten
    al o zaman. İyi fiyat. İyi soğutmalı iyi bir kart.
  • quote:

al o zaman. İyi fiyat. İyi soğutmalı iyi bir kart.

kardeş r9 290x sapphire referans soğutuculu bu kart hakkında bilgin var mı 750 ye bunu almaya değer mi?
    az bi pazarlıkla iyi fiyata güzel bir kartınız olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hlec26

az bi pazarlıkla iyi fiyata güzel bir kartınız olur.

hocam 830 dan indim bu fiyata
    Alınmaz o kart. Cok gürültülü bir kart. Cok da ısınır.tam yükte 95dereceye cikar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Alınmaz o kart. Cok gürültülü bir kart. Cok da ısınır.tam yükte 95dereceye cikar.

Kullandiniz mi hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Yok kullanılmayacak karti almam ben. O seride referans soğutma alınmaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Yok kullanılmayacak karti almam ben. O seride referans soğutma alınmaz.

bu referans tasarımmı referans tasarım olması çokta önemli değil en azından referans soğutuculu değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oguzyanik -- 5 Haziran 2015; 8:43:06 >

• 780 için konuşursak: 1.24v'ı geçecek şekilde voltaj vermedikçe, referans PCB'nin bir mahsuru yok.

Not: Referans PCB'li 780 Ti'larda, gerçek voltaj, yazılımda gözükenden fazla olabiliyordu. 780'de de benzer durum varsa, 1.20 civarını geçmemek iyi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Castle Bravo -- 5 Haziran 2015; 9:14:29 >
  • 750 Liraya gayet alınabilir bir kart. Üstte bir arkadaş pazarlıkla al demiş, 750 Lira iyi fiyat o kart için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Dominic_Toretto_

750 Liraya gayet alınabilir bir kart. Üstte bir arkadaş pazarlıkla al demiş, 750 Lira iyi fiyat o kart için.

Bencede iyi bir fiyat yani beklesem daha uyguna getirebileceğimde şu an beklemek istemiyorum daha uygun düşünce bir tane daha takarım diyorum
  • eskiler bilir pny taaa tnt2 ler zamanından beri gayet kaliteli ürünler üreten bir nvidia partneridir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.